O psie który jeździł koleją test z odpowiedziami chomikuj

Pobierz

Dlaczego po całym kraju rozeszła się wieść o cudnym psie: · był niesamowicie mądrym psem; · był jedynym psem- pracownikiem kolei; · podróżował koleją do różnych .Ten quiz jest baardzo prosty.. Skomentuj.. Autor zapewnia nas, ze opowie nam historie o pewnym psie i rodzinie oraz o wielkiej przyjazni, ktora rzekomo wydarzyla sie na prawde.Zobacz 1 odpowiedz na pytanie: Odpowiedz na pytania ,O psie, który jeździł koleją • pliki użytkownika Aga7675 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • OŚRODEK TEMATYCZNY Lampo(1).doc, o psie lampo.docd) Merittima 3) Kto nazwal psa Lampo?O psie, ktory jezdzil koleja to piekna opowiesc o przyjazni psa z czlowiekiem.. Udostępnij.. 4.Imie starszej córki zawiadowcy?Test z tresci lektury o psie który jezdził koleja O psie, który jeździł koleją Romana Pisarskiego - Empik: 13 Wrz 2012 Przeczytaj recenzję O psie, który jeździł koleją Romana Pisarskiego.. Jakim sposobem pies dotarł na tę stację kolejową: Q.. B. Polska.. Od czego Lampo miał złamane dwa żebra i nogę: · wpadł pod pociąg; · został zakleszczony przez drzwi wagonu; · został pogryziony przez inne psy.Plik test.doc na koncie użytkownika aga.jaska • folder O psie, który jeździł koleją • Data dodania: 4 lip 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.gory znajdziesz quiz O psie ktory jezdzil koleja.O psie ktory jezdzil koleja - przetestuj swoja wiedze..

O psie, który jeździł koleją.

Opowiadanie "O psie, który jeździł koleją" to pełna przygód historia kundelka, jest to lektura w 3 klasie podstawówki.. 2.Kto karmił psa najlepszymi kąskami?. Treść opracowania .26 Questions Show answers.. Dodaj do ulubionych.. Roman Polański.. Udostepnij.. Brakuje odpowiedzi.. Jak zawiadowca nazwał psa: Q.. Co prawda bez .9.. W jakim kraju europejskim toczy się akcja książki: Q.. Dla dzieci Jak dobrzeusprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyswietlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.O psie, ktory jezdziB kolej Test dotyczy ksi|ki O psie ktory jezdziB kolej.. Przewiń.. 3.Stryj zawiadowcy mieszwał w ?. 1) Podaj autora książki "O psie, który jeździł koleją" a) Radosław Pilarski b) Roman Pisalski c) Robert Wisarski d) Roman Pisarski 2) Podaj nazwę stacji, na którą przybył pies.. Jak zawiadowca nazwał psa: Q.. Jest sobie taki pies, który jeździł (dopóki żył - UWAGA SPOILER).. Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury O psie, który jeździł koleją, które mogą Ci się przydać do powtórki.. MarrMarr 3 lata temu.. powiększ · Książki> Podręczniki szkolne, edukacja> Lektury, opracowania zadania sprawdzające - rebusy, łączenie punktów, krzyżówki i testy do uzupełniania.. Podkreśl właściwe odpowiedzi.. (14 KB) Pobierz.. O psie, który jeździł koleją.. Gdzie był prawdziwy dom psa, do którego wracał: a) stacja Marittima; b) buda na podwórku zawiadowcy; c) nie miał stałego domu, bo ciągle go zmieniał..

... O psie, który jeździł koleją.

Dlaczego po całym kraju rozeszła się wieść o cudnym psie: a) był niesamowicie mądrym psem; b) był jedynym psem- pracownikiem kolei; c) podróżował koleją do różnych .180 seconds.. W jakim kraju rozgrywa się akcja utworu?. Jak nazywa się miejscowość, w której na stacji kolejowej toczy się akcja: Q. zginął pod kołami pociągu, ratując córeczkę zawiadowcy, Adele.. Z którego kraju jest najwięcej uczestników podczas Igrzysk Olimpijskich 2020?został zatruty przez złego człowieka.. we Włoszech.. Autorem ksiazki ,,O psie, ktory jezdzil koleja" jest:to jest quiz o lekturze "o psie, ktory jezdzil koleja" Serwis zamkniety.a) Marittima b) Marittia c) Morittima d) Merittima 3) Kto nazwal psa Lampo?Test sprawdzajacy znajomosc tresci lektury "O psie, ktory jezdzil koleja".Wiecej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i najwiekszym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedzO psie, który jeździł koleją - Test.. Jak nazywa się miejscowość, w której na stacji kolejowej toczy się akcja: Q.. Kto jest autorem książki "O psie, który jeździł koleją"?. Autorem książki ,,O psie, który jeździł koleją" jest: Q. a) Marittima b) Marittia c) Morittima d) Merittima 3) Kto nazwał psa Lampo?Pytania i odpowiedzi do lektury O psie, który jeździł koleją ( 16) Pytania i odpowiedzi do lektury O psie, który jeździł koleją (..

Autorem książki ,,O psie, który jeździł koleją" jest: Q.

Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.9.. Zaznacz, aby zobaczyć wynik.. Nie tylko ludzie korzystają z pociągów.. 3 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. W jakiej miejscowości .a) pies miał pręgi na grzbiecie, które przypominały błyskawię b) pies miał jedno ucho większe od drugiego c) pies miał zawieszoną na szyi latarkę d) pies była czarnego koloru O psie, który jeździł koleją -test z lekturyAbout Press Copyright Contact us Creators Advertise Developers Terms Privacy Policy & Safety How YouTube works Test new features Press Copyright Contact us Creators .Testy z lektur szkolnych Znajdziesz u nas profesjonalne testy wiedzy z lektur.. Wykonaj test sprawdzający z lektury "Pies, który jeździł koleją" i przekonaj się, jak dobrze pamiętasz losy głównego bohatera i ludzi, których spotykał na swojej drodze.Jak dobrze znasz lekturę O psie który jeździł koleją.. 4 Obserwuj autora.. Gdzie był prawdziwy dom psa, do którego wracał: · stacja Marittima; · buda na podwórku zawiadowcy; · nie miał stałego domu, bo ciągle go zmieniał.. Jakim sposobem pies dotarł na tę stację kolejową: Q.. W jakiej miejscowości mieszkał zawiadowca:Test z lektury..

1.Jedno z miast do którego jeździł Lampo?

Jeśli uważasz, że którykolwiek z materiałów zamieszczonych na kanale narusza Twoje prawa autorskie, proszę niezwłocznie napisz do mnie na adres: tatam.. test ze znajomości lektury O psie, który jeździł koleją.docx.. W jakim kraju europejskim toczy się akcja książki: Q.. Setki pytań, dzięki którym nie umknie Ci żaden szczegół z przeczytanej książki.Lekcja Niczego #19 O psie, który jeździł koleją!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt