Test z lektury ania z zielonego wzgórza

Pobierz

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Rozwiąż test i sprawdź się, na ile ją pamiętasz.Sprawdź, co zapamiętałeś z książki Lucy Maud Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza".. Tagi dla tego testu: przygoda książka przyjaźń zabawa rodzina uczucieTest Ania z zielonego wzgórza !. Dorota 5 lat temu.. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz przygody rudowłosej Ani Shirley!. 12) Dlaczego Ania nie mogła przyjaźnić się z Dianą?. Szukaj Grupy Zadania Przeglądaj Zaloguj się Załóż konto.. Akcja powieści "Ania z Zielonego Wzgórza" toczy się: A. w Anglii C. w Kanadzie B. w Szkocji D. w Stanach Zjednoczonych 2.. Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. Kim byli dla siebie Maryla i Mateusz Cuthbert?. Rozwiąż test!. Z którym przedmiotem Ania radziła sobie najsłabiej?. Test: Marzeniem Ani była sukienka z: a) haftkami b) bufami c) koronkami d) falbankami .. (imiona i nazwisko) .Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. a) ponieważ przez Anię Diana spadła z drzewa, b) bo Ania upiła Dianę, c) dziewczynki pokłóciły się o Gilberta.Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" (Lucy Maud Montgomery).. Miłego rozwiązywania!Test zawiera 24 pytań.. bardzo szybki i ciekawy teścik mam nadzieje że w szkole pójdzie mi tak samo dobrze jak tu mam 10/10Ania z Zielonego Wzgórza To jest test który pomoże wam sprawdzić wiadomości dotyczące książki sławnej pisarki Lucy Maud Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza"..

Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza".

Renesans » Barok » Oświecenie » Romantyzm » Pozytywizm » Młoda Polska » XX-lecie międzywojenne » Współczesność » Lektury szkolne .. Inne testy z kategorii.. Życzę wam powodzenia!. Ania z Zielonego Wzgórza test sprawdzający Test dobry do sprawdzianów klasowych pytania dotyczące książki Ania z Zielonego Wzgórza.Ania z Zielonego wzgórza - Testy - Dojrzewamy.pl.. Rozwiąż test!Test znajomości "Ani z Zielonego Wzgórza" dla klasy VI Powinien być łatwy dla tych ,którzy przeczytali.. Test z Ani z Zielonego wzgórza składa się z 18 pytań o różnym poziomie trudności.. W każdym zadaniu tylko jedna odpowiedź jest poprawna.. Filmy.. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika .Plik TEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY pt Ania z Zielonego Wzgórza = z odpowiedziami.doc na koncie użytkownika poczta.anka • folder Ania z Zielonego Wzgórza • Data dodania: 4 maj 2012This quiz is incomplete!. Ania doroślała i musiał zacząć poważnie myśleć o przyszłości.. Jak nazywała się pierwsza prawdziwa przyjaciółka Ani?. Jaka suknia była wielkim marzeniem Ani?. Akcja trwa długo (6 lat), występuje wielu bohaterów, narrator jest wszechwiedzący, a przede wszystkim - jest wiele wątków (np. wątek przyjaźni Ani z Dianą, znajomości z Gilbertem, nauki Ani w szkole, domowego życia Ani z Marylą i Mateuszem).ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA Tytuł oryginału "Anne of Green Gables" Tłumaczyła z j ęzyka angielskiego R. Bernsteinowa ..

Kto jest autorem powieści: Ania Z zielonego Wzgórza?

a) wydarzenie autentyczne b) fikcja literacka c) osobiste notatki autorki 3.Test ze znajomosci lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" Proszę o odpowiedzi do tego testu z góry thx ^^ Treść.. Rozwiąż test!Ania z Zielonego Wzgórza quiz wiedzy o rudowłosej bohaterce książki Lucy Maud Montgomery.. Tagi dla tego testu: szkoła, lekturyAnia z Zielonego Wzgórza | Inne lektury • streszczenie • opracowanie • bohaterowie • test.. Ania z Zielonego Wzgórza.. Jaka jest geneza utworu?. Mówić po polsku a nie po polskiemuTest znajomości lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" 1.. Rozpoznasz postacie z Miraculous w filtrach?Ania z Zielonego Wzgórza to powieść kanadyjskiej pisarki Lucy Maud Montgomery.. Akcja powieści "Ania z Zielonego Wzgórza" toczy się: A. w Anglii C. w Kanadzie B. w Szkocji D. w Stanach Zjednoczonych 2.. Szczęśliwe chwile na Zielonym Wzgórzu mijały szybko.. Ania z Zielonego Wzgórza - test ze znajomości lektury 1.. Testy \ Język polski \ "Ania z Zielonego Wzgórza" Test: "Ania z Zielonego Wzgórza"a) Maryla umiera, a Ania opiekuje się Mateuszem, b) Mateusz umiera, a Ania wyjeżdża za granicę, c) Mateusz umiera, a Ania zostaje na Zielonym Wzgórzu.. Wydarzenia rozgrywają się w ciągu: A. kilku miesięcy C. około pięciu lat B. dwóch lat D. około jedenastu lat 3.1) Jak nazywa się autorka powieści ?.

Ania z Zielonego Wzgórza - test z lektury DRAFT.

Quiz, który przeglądasz jest częścią serii.. Tromba czy Marcin Dubiel?. a) J.K. Rowling b) Lucy Maud Montgomery c) Clive Staples Lewis 2) Mateusz Cuthbert zdziwił się, gdy zobaczył Anię na stacji w Bright River, ponieważ a) przyjechał po chłopca b) jej pociąg przyjechał za wcześnie c) dziewczynka miała tylko 11 lat 3) Ania chciała, aby nazywano ją a) Kordelią b) Kornelią c) Karoliną 4) Najlepszą .» Strona główna » Język polski » Modernizm » Ania z Zielonego Wzgórza.. answer choicesTest z pytaniami zamkniętymi i otwartymi sprawdzający stopień znajomości lektury.. Kartkówka sprawdzająca poziom wiedzy o lekturze "Ania z Zielonego Wzgórza" 1.Jak nazywają się rodzice Ani?. Jak dobrze pamiętasz przygody rudowłosej Ani Shirley?. POWODZENIA!. Pobierz (docx, 19,8 KB) .. Test ze znajomości lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" .Gatunek literacki Ania z Zielonego Wzgórza to powieść.. Udostępnij.. Rozwiąż test i sprawdź jak dobrze znasz fabułę książki.. Dziewczyna bardzo chciała zostać nauczycielką, w związku z tym podjęła naukę w Charlottetown.. .Test z lektury ,,Ania z Zielonego Wzgórza" .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Wydarzenia rozgrywają się w ciągu: A. kilku miesięcy C. około pięciu lat B. dwóch lat D .TEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY pt. "ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA" L. M. MONTGOMERY Uczniu, przeczytaj dokładnie test, zastanów się i odpowiedz na pytania..

Ania z Zielonego Wzgórza - test ze znajomości lektury 1.

a. rodzeństwem, b. sąsiadami, c. znajomymi, d. przyjaciółmi.. Skomentuj.. 9474 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. "Ania z Zielonego Wzgórza" L. M. Montgomery to lektura, która cieszy się niesłabnącą popularnością.. Test składa się z 12 pytań..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt