Sposób na alcybiadesa test krzyżówka

Pobierz

Jest to jedna z nielicznych powieści Niziurskiego dla młodzieży, w której nie ma wątku sensacyjno-przygodowego, a akcja opiera się wyłącznie na życiu szkolnym.Hasło do krzyżówki "bohater powieści "Sposób na Alcybiadesa"" w leksykonie krzyżówkowym.. Część 1. rodzaj blaszanego hełmu z siatką metalową opadającą na kark i ramiona.. Kto napisał ,,Sposób na Alcybiadesa''?KRZYŻÓWKA NR 1 " Sposób na Alcybiadesa " 1) Jego popiersie stało na honorowym miejscu w gabinecie dyrektora .. na Alcybiadesa" Niziurskiego w krzyżówce Panorama dnia 2016-06-05. mariola1958.Krzyżówka zagadka literowa polegająca na wpisywaniu odgadywanych haseł w rubryki krzyżujące się ze sobą.. potrzebuje tego na jutro ;/ " Sposób na Alcybiadesa " = (ksiazka) 1.Rodzaj blaszanego hełmu z siatka metalowa opadajaca na kark i ramiona.. Samuela Lindego ze swoimi nauczycielami.. Rodzaj blaszanego hełmu z siatką metalową opadającą na kark i ramiona.. Jej pestkami chlopcy przkupywali Kickiego 2.. SPOSÓB. ". Zawiera nieodpowiednie treści?. 3 liter 4.Krzyżówka ,, Sposób na Alcybiadesa ,, Pomóżcie.. 5) Skrót jednej z metod , składającej się na Sposób na Alcybiadesa .. 3) Imię Ciamciary .. Jeżeli znasz inne znaczenia pasujące do hasła ""Sposób na Alcybiadesa"" możesz dodać je za pomocą formularza dostępnego w opcji Dodaj nowy.na alarm lub piany.. Skomentuj.. Lektura przeznaczona jest dla szkoły podstawowej..

Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Sposób na Alcybiadesa-krzyżówka Pomocy!

Rolę tę grał Szekspir 3.. Rozwiąż krzyżówkę.. a) 2 b) 4 c) kilkunastu d) 6 3) Do której klasy chodzą bohaterowie?. *8 liter 2. postać historyczna, której popiersie ratował profesor Misiak .. 6) Patron szkoły , do której chodzili bohaterowie powieści .. 5 liter 3. w języku uczniów : podrzucanie profesorowi tematu przynęty.. Właściciel motoru 6.. Sposób na Alcybiadesa 08.. Potocznie o gronie pedagogicznymTEST: Sposób na Alcybiadesa.. Inaczej nauczyciel 4.. 1) Fabuła utworu rozgrywa się w środowisku: a) rodzinnym b) szkolnym c) wiejskim d) uczonych 2) Ilu jest głównych bohaterów?. Kto był wychowawcą klasy ósmej A?. "Sposób na Alcybiadesa" akcent: znak graficzny umieszczony nad lub pod literą, wskazujący na sposób jej wymawiania: Bisset: Jacqueline, ur. 1944, brytyjska aktorka filmowa, producent,role "Sposób na kobiety", "Bullitt"test Sposób na Alcybiadesa.doc.. Jeśli uważasz, że którykolwiek z materiałów zamieszczonych na kanale narusza Twoje prawa autorskie, proszę niezwłocznie napisz do mnie na adres: tatam.. Chłopcy myśleli że kupili fragment takiego hełmu od rolnika w Czersku.. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. 2.Pomozecie? ". W naszym słowniku szaradzisty dla hasła "Alcybiades" znajduje się 8 opisów do krzyżówek.. Chlopcy mysleli ze kupili fragment takiego helmu od rolnika.Test z lektury ,,Sposób na Alcybiadesa".Sposób na Alcybiadesa - Test..

W naszym słowniku szaradzisty dla hasła "Edmund, pisarz, "sposób na alcybiadesa"" znajduje się 207 definicji do krzyżówek.

Chłopce poszukują idealnego sposobu na "gogów", który zapewniłby komfort bezpiecznego przechodzenia z klasy do klasy, bez przesadnego wysiłku ze strony uczniów.Hasło do krzyżówki ""Sposób na Alcybiadesa"" w leksykonie szaradzisty.. Wielki.Bluff 7.Fascynowali się nią Wątłusz Pierwszy 8.. W poziomym pionie oczytasz hasło - imię i nazwisko bohatera innej powieści Edmunda Nizurskiego.. Wyślij zgłoszenie .. "Sposób na Alcybiadesa" - hasło do krzyżówki na 6 liter - pierwsza N, druga A, czwarta 6, szósta L, siódma I, ósma T, dziewiąta E, dziesiąta R Szukaj Dodaj hasłozagadka literowa polegająca na wpisywaniu odgadywanych haseł w rubryki krzyżujące się ze sobą Krzyżówki mogą różnić się od siebie wielkością, stopniem trudności, wiekiem odbiorcy.. Chłopcy myśleli, że kupili fragment takiego hełmu od rolnika w Czersku.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Udostępnij.. Nazwisko głównego bohatera i narratora zarazem Nauczyciel chemii Wąż.,rzucany jako przynęta na lekcjii szkolny poeta jego popiersie zdobiło pokój nauczycielski Starszy kolega któremu bohaterowie obiecali pożyczyc rakietę tenisową elemaent ważny dla dryfuQuiz z lektury Sposób Na Alcybiadesa.. W naszym słowniku krzyżówkowym dla hasła "bohater powieści "Sposób na Alcybiadesa"" znajduje się 8 definicji do krzyżówek..

Jeżeli znasz inne znaczenia pasujące do hasła "Edmund, pisarz, "sposób na alcybiadesa"" możesz dodać je za pomocą formularza dostępnego w ...Sposób na Alcybiadesa 08 - YouTube.

Geolog , wychowanek szkoły im.. Rozwiąż krzyżówkę z ,,Sposób na Alcybiadesa''.. Wyszukiwarka odpowiedzi do krzyżówek, podając hasło lub/i określenie.1.. Kto jest narratorem książki?. Jeżeli znasz inne definicje dla hasła "Alcybiades" możesz dodać je za pomocą formularza dostępnego w opcji Dodaj nowy.Pamiętaj, aby definicje były krótkie i trafne.Sposób na Alcybiadesa - powieść dla młodzieży Edmunda Niziurskiego, wydana w 1964 roku.. Quiz w Poczekalni.. Krzyżówki mogą różnić się od siebie wielkością, stopniem trudności, wiekiem odbiorcy.Hasło do krzyżówki "Alcybiades" w leksykonie szaradzisty.. 2) Nauczycielka geografi .. 4) Koń należący do sąsiada szkoły .. Zawiera 25 pytań.. Jak brzmiało prawdziwe imię i nazwisko Alcybiadesa?. 0-15 ndst to znaczy, że nie czytałeś wcale książki lub czytając nie myślałeś o tym, co czytasz.. a) X a b) XI c c) VI a d) VIII a 4) Dziadzia Ejdziatowicz jest: a) polonistą b) geografem c) woźnym d .Test ze znajomości lektury Sposób na Alcybiadesa autorstwa Edmunda Niziurskiego.. Sposób na Alcybiadesa" (krzyzowka) Moglibyście odpowiedzieć na te pytania?. Ciamciara, czyli narrator i jeden z głownych bohaterów taj książki ma przezwisko Ciamcia.. Na jej podstawie nakręcono w 1997 roku serial telewizyjny Sposób na Alcybiadesa (premiera 2001) i fabularny film kinowy Spona (premiera 1998)..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt