Test z lektury hobbit czyli tam i z powrotem pdf

Pobierz

Tolkien "Hobbit czyli tam i z powrotem" Quiz czytelniczy ze znajomości lektury Quiz przeznaczony głównie dla uczniów szkół podstawowych kl. IV-VI.. Zobacz profil.. Sprawdzenie wiedzy uczniów z przeczytanej lektury.Hobbit, czyli tam i z powrotem Test wiedzy, ze znajomo[ci lektury pt. "Hobbit, czyli tam i z powrotem" J.R.R.. Tolkien, "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test z lektury na poziomie trudnym.. Test wiedzy z lektury ,,Hobbit , czyli tam i z powrotem" .Test z lektury "Hobbit, czyli tam i z powrotem" (J.R.R.. W serwisie Wolne Lektury już teraz opublikowane są 5644 utwory!. O Autorze taylor_123.. Byłniewielkiego, wręcz karłowatego wzrostu, całe jego ciało, a szczególnie stopy, było pokryte bujnym, ciemnymLektury / Hobbit czyli tam i z powrotem.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. Cele quizu: Popularyzacja twórczości J.R.R.. Pamiętnik nazwał "Tam i z powrotem, wakacje pewnego hobbita".Lista pytań z lektury Pomóż w .. "Hobbit, czyli tam i z powrotem" audiobook Zabrał skrzynki, ale było to , co sobie wybrał.. Najnowsze quizy.. ^^^ - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera,,Hobbit, czyli tam i z powrotem" - "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - KRZYŻÓWKA Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem - Hobbit, czyli tam i z powrotem4 Książki Tolkiena Hobbit czyli tam I z powrotem Władca Pierścieni Pan Błysk Listy Silmarillon Niedokończona Opowieści Łazikanty Drużyna Pierścienia..

Hobbit, czyli tam i z powrotem.

Osadź.. Polub.. Test składa się z 12 pytań.. Zagadka o jajku była drugą, nie trzecią zagadką Bilba.. Dla fanów Hobbita.. Jego życie odmieniła niespodziewana wizyta czarodzieja Gandalfa, który zjawił się w jego domku z kompanią .Plik test z lektury hobbit czyli tam i z powrotem z odpowiedziami.pdf na koncie użytkownika gilbridepatrick • Data dodania: 27 mar 2015 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Hobbit czyli tam I z powrotem Władca Pierścieni Pan Błysk Listy Silmarillon Niedokończona Opowieści Łazikanty Drużyna Pierścienia.. Jak Bilbo nazwał swój mieczyk?. Tolkiena.. - Po kolacji także.. Gdzie mieszkaB gBówny bohater ksi|ki?. Prościutki :) - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTesty Testy na czas Głosowania Co wolisz?. 5 Streszczenie Bohaterem powieści jest Bilbo Baggins tytułowy hobbit, istota kochające spokój i domowe zacisze.. Bifur i Bofur też byli rodziną (razem z Bomburem).. szkoła podstawowa kl. 6 J.R.R.. A - W Rivendell B - Na Samotnej Górze C - W .Hobbit, czyli tam i z powrotem to powieść fantasy napisana przez J.R.R.. Pokaż wszystko.. Nie była to szka-test dotyczący lektury szkolnej i zarazem pierwszej powieści J.R.R..

... TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. 270 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Tolkien, Hobbit czyli tam i z powrotem, tłum.Maria Skibniewska, Warszawa 1960, Wydawnictwo ISKRY, str.12-13 II.Test z Lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem (turkusowy) Więcej quizów.. Opowiada historię małego podróżnika Bilbo Baginsa, który wyruszając na wyprawę w towarzystwie krasnoludów odkrywa mroczne sekrety śródziemia i nieznane mu dotąd krainy.Test jest króciutki i prosty.. Tolkiena, która została wydana w 1937 roku.. Tolkiena.. Rozwiąż test ze znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem pióra J R R Tolkiena.. "Hobbit, czyli tam i z powrotem" Udostępnij Udostępnij wg Katarzynawójciuk.. Tolkiena, która została wydana w 1937 roku.. W ostatnim pytaniu żadna odpowiedź nie jest poprawna.. Gdzie Bilbo spotkał Golluma?. Zamierzył opatrzyć je tytułem: "Tam i z powrotem, wakacje pewnego hobbita".. Jak nazywaB siˇ gBówny bohater ksi|ki?. Youtube Szkoła Muzyka Zagadki Straszne ZWIERZĘTA Książki Social Media Horoskop Polityka Netflix.. Nie uporamy się z naszymi sprawami do późna w noc, a przedtem musimy trochę użyć muzyki..

Mapa witryny.TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.

PDF Materiały do wydruku.. zas odpowiedzi do pytań - po 60 sekund.. Edytuj elementy.. Udostępnij.. W rozmowie czarodziej opowiedział o Bardzie i pomyślnym rozwoju miasta, o zgodzie między elfami, krasnoludami i ludźmi oraz o żałosnym końcu dawnego władcy Miasta .Plik hobbit czyli tam i z powrotem test ze znajomosci lektury chomikuj.pdf na koncie użytkownika oliverlewis • Data dodania: 13 kwi 2016 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.• Hobbit, czyli tam i z powrotem • J. R. R. Tolkien - biografia • "Hobbit" - streszczenie szczegółowe • "Hobbit" - streszczenie w pigułce • Hobbit - opracowanie • Hobbit - bohaterowie • Motywy literackie w "Hobbicie" • cytatyJohn Ronald Reuel Tolkien, Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Test: Roak to: a) wilk b) kruk"Hobbit czyli tam i z powrotem"- test z lektury.. Tolkien'a.. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. Czy te pytania będą dla Ciebie wyzw.1.. Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Skomentuj.. Opowiada historię małego podróżnika Bilbo Baginsa, który wyruszając na wyprawę w towarzystwie krasnoludów odkrywa mroczne sekrety śródziemia i nieznane mu dotąd krainy.Test zawiera 30 pytań.. Sprawdź, co wiesz o perypetiach Bilba Bagginsa i jego wesołej krasnoludzkiej kompanii!Hobbit, czyli tam i z powrotem | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test..

Główny bohater lektury.

Pewnego dnia odwiedził go Gandalf z Balinem.. 11Test z lektury "Hobbit, czyli tam i z powrotem" składający się z 30 pytań- Ma się rozumieć!. Więcej formatów pojawi się w czasie gry w ćwiczenie.. Klasa 6 Polski.. Więcej.. Sprawdź swoją wiedzę!Hobbit, czyli tam i z powrotem to powieść fantasy napisana przez J.R.R.. Tolkien).. Lektury 5 lat temu.. W jaki sposób zginął smok Smaug?. Jeśli czytaliście Hobbita to nie będziecie mieć z tym testem żadnego problem!. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Hobbit, czyli tam i z powrotemJ.R.R.. Jaka była rola Bilba w wyprawie?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt