Kartkówka z lektury szatan z siódmej klasy

Pobierz

Zauważyłeś literówkę lub błąd?. 2013-11-30 15:53:25; Znajdziesz SZCZEGÓŁÓWE streszczenie lektury " Szatan z Siódmej Klasy" ?. ODPOWIEDZI 1.d 2.a 3.d 4.c 5.a 6.a 7.a 8.c 9.b 10. b 11.b .Adaś Lisowski, czyli główny bohater książki Kornela Makuszyńskiego "Szatan z siódmej klasy".. 1812 3.Miejscem akcji "Szatana z siódmej klasy" jest Warszawa (gimnazjum, w którym uczy się Adam Cisowski, jego dom oraz mieszkanie profesora Gąsowskiego), a następnie dwór państwa Gąsowskich, mieszczący się we wsi Bejgoła niedaleko Wilna.. Dodał: grecka kolega.Rozwiaz test z lektury - Szatan z siodmej klasy - i przekonaj sie ile pamietasz z lektury.. Jak miała na imię sympatia Adasia, bratanica profesora?. Kto uwolnił Adama Cisowskiego z piwnicy.Zestaw: "210 Szatan z siódmej klasy - Kornel Makuszyński 1" Statystyki zestawu: Ocena: 6 Zagłosowało: 50 Moje statystyki: nie jesteś zalogowany Zestaw ostatnio rozwiązywany przez: Hanna Mlonek (wynik: 89 %) Kasia K (wynik: 100 %) Kicia Dziewięćset (wynik: 95 %) Oliwier .Jak dobrze znasz lekturę "Szatan z siódmej klasy"?. Udostępnij.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. Wanda dla profesora Gąsowskiego.. Zaloguj.. Szukaj.. Z jakiej książki pochodził tajemniczy skrót w Liście Francuza.. ZapraszamyPytania dotyczące lektury Śmiały si ę rado śnie młode oczy, śmiały si ę pyzate g ęby i śmiały si ę usta, napełnione niepoliczon ą ilo ści ą zdrowych z ębów..

Pytania z lektury Szatan z siodmej klasy.

Odblokuj dostęp do 8152 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!. Polecane teksty: 81% Charakterystyka Odyseusza - na podstawie "Przygód Odyseusza" J. Parandowskiego.. .Witaj na stronie Quizz.pl.. Rozwiąż test!Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Opowiadania 8 Szukaj Dodaj.. 2011-03-27 19:06:05; Podajcie mi pytania z lektury,, Szatan z siódmej klasy " 2010 .W klasie siódmej historia stała na wysokim poziomie, a wezwani do odpowiedzi uczniowie odpowiadali celująco.. anuluj.. Zapraszamy do rozwiązywania testu!Kornel Makuszyński, "Szatan z siódmej klasy" - test z lektury na poziomie trudnym.. Klasa 7 Okładka inna Rok wydania 2017.. Jeżeli Twoje dziecko musi przeczytać lekturę na test lub lekcję języka polskiego, bardzo nie lubi czytać książek, ma problem z czytaniem lub wypożyczeniem lektury w bibliotece to skorzystaj z możliwości pobrania na własność legalnej pełnej wersji tego audiobooka (w wygodnych plikach MP3).. gabciaa222 5 lat temu.. *.55.231) 2019-12-03 20:11:27 +10Pobierz darmową ściągę - wszystkich streszczeń - - .Lektura Szatan z siódmej klasy Kornel Makuszyński.. Pytania w teście są o różnym poziomie trudności ale dla osób, które czytały książkę nie powinny stanowić problemu..

Kto ukradł drzwi w szatanie z siódmej klasy.

Quiz w Poczekalni.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. 88% Wiek XX to wiek najokrutniejszych w dziejach ludzkości wojen.. Tak Nie Dodaj komentarz.. Klasa siódma wyróżniała się spośród innych radością, rozbrykaniem i szczerą przyjaźnią.Szatan z siodmej klasy-1960.. Rozwiąż test z lektury - Szatan z siódmej klasy - i przekonaj się ile pamiętasz z lektury.. Akcja utworu rozgrywa się w roku: A.. 2012-01-08 15:52:20; Jakie mogą byc pytania na kartkówce z "Szatan z siódmej klasy" ?. Narrator wymienia także dwór Wiliszki, należący do państwa Niemczewskich (gdzie Adaś .Szatan z siódmej klasy | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test.. szatan z siódmej klasy Kto ukradł drzwi.. PATKA71928 4 lata temu.. Tagi dla tego testu: test Hapy81% "Szatan z siódmej klasy" streszczenie lektury.. "Szatan z siódmej kasy" jest: A. opowiadaniem z wątkiem sensacyjnym B. opowiadaniem romantycznym C. powieścią przygodową z wątkiem detektywistycznym D. komedią 2.. Następne wideo.. Skomentuj.. Pan Gąsowski z uznaniem kiwał głową, dumny, że jego uczniowie zapałali do historii prawdziwą namiętnością.. "Jak ona ślicznie marszczy czoło" - pomyślał Adam.Całość kupisz tu: Makuszyński "Szatan z siódmej klasy" audiobook..

Sprawdzian z szatana Z siódmej klasy.

.Test z "Szatan z siódmej klasy" Dowiedz się co wiesz na temat lektury "Szatan z siódmej klasy" Tagi dla tego testu: HappyJak dobrze znasz lekturę pt. "Szatan z siódmej klasy" Kornela Makuszyńskiego?. 12 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Ksiądz, którego pamiętnik znalazł Adaś.. Tata Adasia pracuje jako lekarz, a jego mama zostaje wtedy w domu i zajmuje młodszym i licznym potomstwem.Szatan z siódmej klasy Audiobook - pobierz całość (download).. Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!. Zawiera nieodpowiednie treści?. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!Ja miałam taki z internetu.ostatnio pisałam :P Szatan z siódmej klasy - test ze znajomości lektury I Pytania zamknięte 1.. Ile drzwi było w dworku Iwo Gąsowskiego?. Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.. 20, 01 z .Plik Szatan z siódmej klasy test.doc na koncie użytkownika paprotnik • folder Lektury kl.6 • Data dodania: 30 lis 2011Szatan z siódmej klasy; cytaty z książki "Szatan z siódmej klasy" katalog cytatów [+ dodaj cytat] Panienka zmarszczyła czoło, jak gdyby miała wygłosić uczoną rozprawę i pragnęła to uczynić z wielką rozwagą.. Szatan z siódmej klasy.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Krzyżówka, która ma na celu sprawdzenie wiadomości o lekturze«Szatan z siódmej klasy» 1..

Szatan z siódmej klasy.

Postać uwielbiana przez profesora.. 118 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. ;) Pozdrawiam, zycze dobrych stopni.. Kim była Ewa dla Iwo Gąsowskiego?. Sprawdzone hasła:Szatan z siódmej klasy na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. Lektor Tomasz Sobczak.. Tylko pytanie takie na logike.. Udostępnij.. Jest siedemnastolatkiem i uczęszcza właśnie do siódmej klasy gimnazjum i to właśnie on jest tym tytułowym szatanem.. Napisz do nas.. Gdzie mieszkają Anna i Elsa z bajki "Kraina Lodu": Co ulepiła Elsa z bajki "Kraina Lodu" młodszej siostrze Annie podczas.Jakie mogą być pytania z wiadomości lektury" Szatan z siódmej klasy" ?. Gdy si ę któremu ś z klasy siódmej wykrzywił smutkiemSzatan z siódmej klasy, Kornel Makuszyński To bardzo fajny test i dosyć bardziej szczegółowy.. "Choroba" pani Gąsowskiej.. Juliusz Slowacki.. ;) Pozdrawiam, życzę dobrych stopni.. Odpowiedz anonim231 (*.. Test: Iwo Gąsowski wyróżniał się: a) zbójecką brodą .Zobacz quiz: "Szatan z siódmej klasy".. U góry znajdziesz quiz ''Szatan z siódmej klasy''.Sprawdza wiedzę o lekturze..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt