Kartkówka szatan z siódmej klasy

Pobierz

Strona główna Publikacje nauczycieli Testy i sprawdziany Szatan z siódmej klasy - test znajomości lektury.. Zauważyłeś literówkę lub błąd?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Odblokuj dostęp do 8152 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!. Sprawdź, czy dobrze znasz tę powieść!Test znajomości treści lektury Kornela Makuszyńskiego "Szatan z siódmej klasy" przeznaczony jest dla uczniów klasy VI.. 1812 3.Szatan z siodmej klasy na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. 75% "Szatan z siódmej klasy" streszczenie z opisem Adasia Cisowskiego.Miejscem akcji "Szatana z siódmej klasy" jest Warszawa (gimnazjum, w którym uczy się Adam Cisowski, jego dom oraz mieszkanie profesora Gąsowskiego), a następnie dwór państwa Gąsowskich, mieszczący się we wsi Bejgoła niedaleko Wilna.. Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!. 118 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Poznajemy jego rodzinę: ojca lekarza, czułą mamę i szalone, dużo młodsze rodzeństwo.. 80% ''Szatan z siódmej klasy'' K. Makuszyński streszczenie.. Wyślij zgłoszenie .Jak dobrze znasz lekturę "Szatan z siódmej klasy"?. Quiz w Poczekalni.. profesora Gąsowskiego.Watch Szatan z siodmej klasy cz.1 - 2006 - Miasto on Dailymotion.. Adaś spędza wakacje we wsi: a.Bejgoła b.Ejgoła c.Głodowce 6.Oczy Wandy miały kolor .Test z lektury "Szatan z siódmej klasy" (Kornel Makuszyński)..

Szatan z siódmej klasy DRAFT.

Kto wyciągnął Adasia i Francuza z lektury "Szatan z siódmej klasy" z piwnicy?. pytania są tak dobrane, aby uniemożliwić uczniom poznanie treści książki z dostępnych na rynku streszczeń, ściąg i innych opracowań.. XX wieku.. Skomentuj.. Następne wideo.. Skomentuj.. Agata_Froncz 3 lata temu.. pytanie 1 z 15.. Pobierz legalnie Pełną Wersję tej książki Mp3 z siódmej klasy DRAFT.. Dodaj komentarz.. Jakie słowa ukrył Adam w tajemniczym liście do mieszkańców Bejgoły.. W majątku Iwona Gąsowskiego pod Wilnem pojawia się Francuz, który koniecznie chce kupić zadłużoną posiadłość i chylący się ku upadkowi dom.Plik kartkowka szatan z siodmej klasy.zip na koncie użytkownika fessie • Data dodania: 23 mar 2015 Udostępnij.. anuluj.. 8 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. by franciszka.. Pomoc Zaloguj się .. Który z chłopców nie pragnął poczuć się przez moment Sherlockiem Holmesem?. Treść została zweryfikowana i sprawdzona.Zestaw: "210 Szatan z siódmej klasy - Kornel Makuszyński 1" Statystyki zestawu: Ocena: 6 Zagłosowało: 50 Moje statystyki: nie jesteś zalogowany Zestaw ostatnio rozwiązywany przez: Hanna Mlonek (wynik: 89 %) Kasia K (wynik: 100 %) Kicia Dziewięćset (wynik: 95 %) Oliwier .71% "Szatan z siódmej klasy" streszczenie.. Jeżeli Twoje dziecko musi przeczytać lekturę na test lub lekcję języka polskiego, bardzo nie lubi czytać książek, ma problem z czytaniem lub wypożyczeniem lektury w bibliotece to skorzystaj z możliwości pobrania na własność legalnej pełnej wersji tego audiobooka (w wygodnych plikach MP3).Szatan z siódmej klasy Audiobook MP3 - Kornel Makuszyński (książka audio)..

80% Streszczenie "Szatan z siódmej klasy".

Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.. uwielbiam,zawsze wracam do tego obrazu gdy mnie dopada chandra Odpowiedz.. Zapraszamy do rozwiązywania testu!Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej.. Udostępnij.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Test składa się z 12 pytań.. fałszywego malarza.. Kto uwolnił Adama Cisowskiego z piwnicy.. Dlaczego uczniowie byli zawsze przygotowani na lekcje profesora Gąsowskiego?. Jakość: 360p 480p 720p.. Napisz do nas.. "Szatan z siódmej klasy" Quiz wiedzy o lekturze "Szatan z siódmej klasy".. Uczniowie otrzymują zestaw pytań zanim zaczną czytać książkę.Test z "Szatan z siódmej klasy" Dowiedz się co wiesz na temat lektury "Szatan z siódmej klasy" Tagi dla tego testu: HappyKrzyżówka ,,Szatan z siódmej klasy'' pomożesz?. Co Adam Cisowski znalazł na strychu dworku.. Koza; Profesor Gąsowski; Staszek Burski i harcerze; Sprawdź się w poniższych tematach: Mitologiczni bogowie.Utwór Kornela Makuszyóskiego Szatan z siódmej klasy jest przykkadem (wg kryterium czasowego) powiešci (wg kryterium tematycznego) Okrešl ro zaj poznanej powiešci, biorqc pod uwagq jej temat, a nastqpnie u upe+nij wnios' k. historyczne gdy šwiat przedstawiony istnieje w odlegFych czasach, znanych pisarzowi jedynie wspótczesneSzatan z siódmej klasy Audiobook - pobierz całość (download)..

...Kto ukradł drzwi w szatanie z siódmej klasy.

78% Streszczenie "Szatan z siódmej klasy" z opisem Adama Cisowskiego.. Niezwykle inteligentny i szlachetny siedemnastoletni Adam Cisowski pokazuje, że każdy może nim zostać.. Najlepsze komentarze.. PATKA71928 4 lata temu.. Z tej racji nazywany jest przez kolegów Szatanem.. Dlaczego Adaś poddał rodzeństwo testowi z moczeniem rąk?. Rozwiąż test z lektury - Szatan z siódmej klasy - i przekonaj się ile pamiętasz z lektury.. *.148.221) 2020 .Ja miałam taki z internetu.ostatnio pisałam :P Szatan z siódmej klasy - test ze znajomości lektury I Pytania zamknięte 1.. Akcja utworu rozgrywa się w roku: A.. Najlepsze komentarze; Najnowsze komentarze; dixi-73 2018-12-09 12:06:51 +25.. "Szatan z siódmej kasy" jest: A. opowiadaniem z wątkiem sensacyjnym B. opowiadaniem romantycznym C. powieścią przygodową z wątkiem detektywistycznym D. komedią 2.. Narrator wymienia także dwór Wiliszki, należący do państwa Niemczewskich (gdzie Adaś .Krzyżówka — «Szatan z siódmej klasy» Data dodania: 2010-10-29 11:43:02 Autor: Anna Klaus Krzyżówka, która ma na celu sprawdzenie wiadomości o lekturze«Szatan z siódmej klasy»Komentarze do: Szatan z siodmej klasy-1960.. Hasło:,,Szatan z siódmej klasy'' i pytania do niego i odpowiedzi do literek przypominam że hasło: s z a t a n z s i ó d m e j k l a s y To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćSzatan z siódmej klasy - test..

szatan z siódmej klasy Kto ukradł drzwi.

Pytania w teście są o różnym poziomie trudności ale dla osób, które czytały książkę nie powinny stanowić problemu.. Szatan z siódmej .KORNEL MAKUSZYŃSKI - "SZATAN Z SIÓDMEJ KLASY" 1.Adaś ma: a.15 lat b.16 lat c.17 lat 2.Ojciec Adasia jest: a.nauczycielem historii b.prawnikiem c.lekarzem 3.Profesor Gąsowski zwracał się do Adasia: a.Adasiu b.Piotrusiu c.kolego 4.Rodzina Adama Cisowskiego liczyła: a.7 osób b.3 osoby c.5 osób 5.. Widzimy też, że myśli Adama biegną ku gimnazjum żeńskiemu, gdzie króluje .Szatan z siódmej klasy - powieść dla młodzieży Kornela Makuszyńskiego.Głównym bohaterem jest Adam Cisowski, mądry i logicznie myślący chłopiec z żyłką detektywistyczną.Powieść opowiada o tajemnicy z czasów wojen napoleońskich - zagadce, którą Adaś, wraz z rodziną Gąsowskich, będzie musiał rozwiązać.Szatan z 7 klasy (2006) - Lata 30.. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!Powieść o przygodach tytułowego "Szatana z siódmej klasy", utrzymana w konwencji powieści kryminalnej, jest jednym z wielu utworów, które Kornel Makuszyński napisał dla dzieci i młodzieży.Pomimo, że od jej pierwszego wydania w 1937 roku upłynęło ponad siedemdziesiąt lat, nadal cieszy się niesłabnącą popularnością i jest jedną z najbardziej poczytnych książek pisarza.Szatan z siódmej klasy - 18,40 zł - Kornel Makuszyński Audiobook.pl ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt