Test opowieści z narnii lew czarownica i stara szafa samequizy

Pobierz

Q.LEW, CZAROWNICA I STARA SZAFA Przełożył Andrzej Polkowski .. Dziś jest czwartek 22:00. k 27 kwietnia 2015 k. dawid 05 marca 2015 .. Test z lektury Opowieści z Narnii Lew Czarownica i stara szafa;"Opowieści z Narnii.. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Sprawdź, ile pamiętasz!. Lew, Czarownica i Stara Szafa" 75% Streszczenie "Opowieści z Narnii".. No bo w poniedziałek mam z tego test a nie wiem jakie są odp.. Czy to żart?. Zapisuj ulubione.. Test ze znajomości lektury kl.IV: " Opowieści z Narnii.. 8) Biała Czarownica zażądała od Edmunda, aby ten: a) nie wchodził więcej do starej szafy.. Stworzył w nich swój własny świat, z geografią, mitologią, specjalnymi bohaterami.. Może być ten test ja miałam 9/10.. Nie było tuChcę sprawdzić waszą wiedzę na temat lektury Opowieści z Narnii lew czarownica i stara szafa.. S. Lewis "Opowieści z Narnii Lew czarownica i stara szafa" Streszczenie lektury .. 0 122 29.. Łucja .. TEST Z LEKTURY: "Opowieści z Narnii.. Narnia jest fantastyczną krainą, w której toczy się akcja opowieści Lewisa.. Twórz quizy.. Piotr.. Które z dzieci jako pierwsze weszło do szafy i poprzez nią trafiło do Narnii?. 3 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. U góry znajdziesz quiz Lew, Czarownica i Stara Szafa 3.. Udostępnij.. Dołącz do nas!Test wiedzy z lektury- "Opowieści z Narnii- Lew, Czarownica i Stara szafa" ..

Oopowieści z narnii lew czarownica i stara szafa odcinek 2. anonim .

pytanie 1 z 10.. Dołącz do nas!test z wiedzy o opowieści z narnii ,,lew, czarownica i stara szafac) królową Narnii.. Czym jest Narnia?. Jest to pierwsza książka z cyklu Opowieści z Narnii.. d) opowiedział o niej rodzeństwu.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraDzieci odkrywają przejście przez szafę do magicznej krainy zwanej Narnią.. Zdobywaj obserwujących.. Lew, czarownica i stara szafa" Jak dobrze znasz lekturę?. Lew, Czarownica i Stara Szafa 3. .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Czy te sytuacje Cię denerwują?. Lew, czarownica i stara szafa" PsieQuizy2 2 lata temu.. Lew, czarownica i stara szafa" .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. W rezultacie jesteś już za stara na bajki, a .. w którym stała stara szafa z dużym lustrem w drzwiach.. Opowieści z Narnii: Lew,Czarownica i .Opowieści z Narnii.. Dodawaj wpisy.. 10 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. .. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Otrzymuj osiągnięcia.. 67% Charakterystyka Edmund'a Pevensie "Opowieści z Narnii.. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. 9) Po powrocie do Narnii Edmund: a) potwierdził słowa siostry, że w szafie istnieje tajne .Witaj na stronie Quizz.pl.. dodany: 2015-12-06 20:42:13, przez: karolina.. Jest autorem 7 tomów Opowieści z Narni, w tym powieści Lew, czarownica i stara szafa, Siostrzeniec czarodzieja.Jest to audiobook ksiązki "Opowieści z Narni - Lew czarownica i stara szafa".-----autor - C.S. LewisData Wydania - 9 grudnia 200.Prawda: Narnia to kraina zimy, Rodzeństwo ma nazwisko Pevensie, Gosposia ma nazwisko Macready, Przejście do Narnii jest w szafie, Łucja była nazywana mężną, W Narnii panuje zima, Aslan to założyciel Narnii, Aslan to syn króla zza morza, Fałsz: Łucja była nazywana sprawiedliwą, Piotr jadł ptasie mleczko , Tumnus to sługa Państa Bobrów , Zuzanna weszła pierwsza do szafy ..

Opowieści z narnii lew czarownica i stara szafa odcinek 4. anonim .

Wypróbuj aplikację sameQuizy .Opowieści z Narni.. Udostępnij.. srebrzystego jednorożca

Opowieści z narnii lew czarownica i stara szafa odcinek 3. anonim .

Znaczenie tytułu Tytuł odnosi się bezpośrednio do bohaterów utworu.. Lew - uosabia dobro, ale też siłę, czarownica - uosabia zło.. Julia_Kowalczyk14 5 lat temu.. Lew, czaro.. Obserwuj autorów.. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Print; .. zanim trafiły z powrotem do szafy ?. c) zapomniał o spotkaniu z nią.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.74% Recenzja Opowieści z Narnii; 76% Plan wydarzeń "Opowieści z Narnii.. Lew, czarownica i stara szafa"Opowieści z Narnii Lew Czarownica i stara szafa.. Lew, Czarownica i stara szafa" DRAFT.. Stara szafa - to przejście do innego świata.Opowieści z Narni Lew,czarownica i stara szafa - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraQ.. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Zarejestruj się!. Zarejestruj się!. białego jelenia.. Lew Czarownica i Stara Szafa.. Nie ma czegoś takiego jak Narnia!. Dołącz do nas!/samequizy samequizy @samequizy Popularne tagi opowiadanie milosc test przygoda kobiety magia harrypotter filmy ksiazki youtube creepypasta szkola marvel cowolisz seriale avengers zwierzeta muzyka przyjazn anime sherlock10 pytań mniej lub BARDZIEJ szczegółowych o treść książki pt.,, ,,Opowieści z Narni: Lew, Czarownica i Stara Szafa"Test z lektury "Opowieści z Narni..

super 10/10.Test z lektury Opowieści z Narnii Lew Czarownica i stara szafa ...

Rozwiąż test!C.. Lew, Czarownica i Stara Szafa" 69% "Opowieści z Narnii" - streszczenie fragmentu o szafie.Opowieści z Narnii.. TEST Z LEKTURY: "Opowieści z Narnii.. Otrzymuj osiągnięcia..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt