Odwrócona kartkówka zemsta

Pobierz

Musi z nich wybrać tę właściwą i sformułować pytanie.. Test składa się z 12 pytań.. Zemsty na młodszego brata, znacie?. Jakie dzikie zwierzę Papkin miał ujarzmić na życzenie Klary?. Pytania o najdrobniejsze szczegóły zabijają radość czytania, nie pozwalają skupić się na emocjach i przeżyciach wewnętrznych, które wyzwala kontakt z książką, a czynią z tego szlachetnego zajęcia rodzaj .17.. Z góry dzięki ;) 2 oceny | na tak 100%.. Ucz się rozwiązując testy lub za pomocą powtórek materiału.Zemsta - Andrzej Wajda (Cały film) Następne wideo.. anuluj.. Zawiera 32 pytań.. 2011-07-07 16:10 .Zemsta - Aleksander Fredro - streszczenie i opracowanie.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Po wymianie kartkówek nadejdzie czas na wytłumaczenie błędów.Test sprawdza znajomość treści lektury Zemsta Aleksandra Fredry.. Udało Ci się odpowiedzieć na więcej niż połowę pytań!. Czyje to powiedzenie: Niech się dzieje wola Nieba, z nią się zawsze zgodzić trzeba?. Jakim charakterystycznym powiedzonkiem posługiwał się Cześnik?. Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.. Maks. Fredro² .Zemsta Aleksandra Fredry — test z lektury *Na ocenę celującą: 1.. Papkin 7.Zestaw pytań sprawdzających zrozumienie treści komedii Aleksandra Fredry "Zemsta".. Dla kogoś, kto jest zorientowany w temacie- bardzo.. Może miał ktoś już kartkówkę z Zemsty?.

"Katarynka" Bolesława Prusa i odwrócona kartkówka.

W ten sposób sprawdzaliśmy w klasie trzeciej gimnazjum znajomość opowiadania Hemingwaya "Stary człowiek i morze".. Zamiast pytań uczeń otrzymuje odpowiedzi.. Drogi uczniu, zapoznaj się z informacjami zamieszczonymi w prezentacji, klikaj wszystkie ruchome elementy i wykonaj zadania.. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.. Jak oceniać utwór literacki?. 10 kwietnia 2018 klasa 7a na języku polskim omawiała -jedną z najbardziej znanych nowel Bolesława Prusa - "Katarynkę".. Pytania o najdrobniejsze szczegóły zabijają radość czytania, nie pozwalają skupić się na emocjach i przeżyciach wewnętrznych, które wyzwala kontakt z książką, a czynią z tego szlachetnego zajęcia rodzaj .Kartkówka nr 6.. Bywa z węża dryjakiew¹, złe często dobremu okazyją daje.. 2 0 Odpowiedz.. Gatunek literacki "Zemsty".. Rodzaj literacki "Zemsty".. Odpowiedz na pytanie i porównaj obie kobiety.. Błagam podajcie mi jakieś pytania, na które muszę znać odpowiedź!. Cześnik 2.. Udostępnij.. Pobierz.. Sprawdzian z lektury dla I klasy gimnazjum.. Informacje dla .Test sprawdzający znajomość treści lektury - "Zemsta" Aleksandra FredryTest sprawdzający znajomość treści lektury - "Zemsta" Aleksandra Fredry.. Uczniowie piszą ten sprawdzian na pierwszej lekcji cyklu poświęconego omówieniu lektury, a jego celem jest zmobilizowanie do uwaznego przeczytania całego utworu.Test z lektury "Zemsta"..

Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Kartkówka odwrócona Kartkówka odwrócona to z pozoru prosta sprawa.

Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!. Zapraszam do rozwiązywania testu.. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z .Zemsta Nie masz nic tak złego, żeby się na dobre nie przydało.. Przygotujmy się na to, że niektóre pytania będą błędnie zadane albo odpowiedzi będą nietrafione.. Co powinieneś wiedzieć/znać po tej lekcji: 1.. Gatunek: komedia.. Pierwszą ważną komedię, zatytułowaną "Pan Geldhab" pisze Fredro w wieku:Twój wynik: 16/30Całkiem dobrze - czwórka!. Sprawdź, czy dobrze znasz tę przewrotną komedię!. Puszczaj wasze.. Tagi dla tego testu: książki gimnazjum, Zemsta,"Zemsta" - przetestuj swoją wiedzę.. Już jako uczennica snułam refleksje nad niesprawiedliwością wszelkich kartkówek z treści lektur.. Dorota 5 lat temu.. Jak napisać recenzję?. Memorizer, nowoczesne narzędzie elearngowe do nauki poprzez quizy,testy i fiszki.. Zwierzę z Nilu - dowód miłości w "Zemście".. Dobry wynik, ale jeśli na sprawdzianie chcesz dostać 5, to spróbuj sobie nieco powtórzyć fakty związane z lekturą.Główne postacie: Cześnik Raptusiewicz - skłócony z Rejentem, opiekun Klary Podstolina - wdowa, Cześnik pragnie się z nią ożenić dla pieniędzy Klara - wychowanica Cześnika, zakochana w Wacławie Wacław - syn Rejenta, zakochany w Klarze Papkin - na usługach Cześnika, zakochany w Klarze Cześnik Raptusiewicz chciałby ożenić się z wdową Podstoliną, która bawi u .Sprawdzian z treści lektury " Zemsta" 1..

Dodał: markizalalu.Plik odwrócona kartkówka w pustyni i w puszczy.pdf na koncie użytkownika echarmon • Data dodania: 18 lip 2020.

Materiał jest dostępny tylko dla nauczycieli, którzy mają uprawnienia do jego pobrania.Kartkówka z Zemsty.. Odblokuj dostęp do 8152 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!. 9474 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Gerwazy daj gwintówkę!. Bylem syna dostał w siatkę, Mam dla niego dobrą klatkę; A tatulem się nie straszę, Potem o tem… do Papkina.. Znacie jakieś pytania?. Skomentuj.. Rozwiąż test!Aleksander Fredro - Zemsta Lektura - Sprawdź swoją wiedzę
*Uwaga W odpowiedziach występują "-" jeśli zaznaczysz odpowiedź z tym myślnikiem dostajesz zero punktów.. Kto mówi te słowa: " Hej!. Quiz, który przeglądasz jest częścią serii.. by Mariusz Stanisławski · 14 kwietnia 2018.. Cześnika 3.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!Zapamiętuj szybciej rozwiązując testy online.. Wypisz 2 cechy, które je łączą i 2 — które różnią.O co chodzi w odwróconej kartkówce?.

"Zemsta" - odwrócona kartkówka Pobierz "Syzyfowe prace" - odwrócona kartkówka Pobierz "W pustyni i w puszczy" - odwrócona kartkówka Pobierz.

Została zachowana oryginalna pisownia autora.. Klara młoda, płocha, a Postolina wdowa doświadczona, zna proporcją(…) i nie każe fircykować.Którą z bohaterek Zemsty polubiłeś bardziej, która Ci się spodobała?. Podobne pytania.. Uczniowie najpierw wysłuchali audiobooka, a następnie wspólnie stworzyliśmy plan wydarzeń w utworze oraz .szkoła podstawowa języka polski klasa 7, 8 autor: Karolina Strógarek blog autorki - kliknij Temat: Odwrócona powtórka- recenzja.. Powodzenia!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt