Katarynka test z odpowiedziami

Pobierz

Gdy szedł do teatru, obeznawał się wprzódy z utworem dramatycznym, ażeby bez gorączkowej ciekawości śledzić grę aktorów.. Fajny test ,ale znalazłem błąd w pytaniu:,,Ile bohater płacił strażnikowi za zakaz wpuszczania kataryniarzy?". Którą z części przygód jest Akademia Pana Kleksa?. "Opowieści z Narnii" "Powrót taty" "W pamiętniku Zofii Bobrówny" "Katarynka" "W pustyni i w puszczy" - test 1 "W pustyni i w puszczy" - test 2 "W pustyni i w puszczy" - test 3 "Chłopcy z Placu Broni" - test 1 "Chłopcy z Placu Broni" - test 2 "Chłopcy z Placu Broni" - test 3W odpowiedzi odwołaj się do losów znanych Ci bohaterów literackich.. Oburzenie pana Tomasza wobec dochodzących z zewnątrz dźwięków 9.. Jak ma na imię główny bohater przygód Akademii Pana Kleksa?Korzystanie z witryny oznacza zgode na ich wykorzystywanie.. Pytanie 2: Po jakiej ulicy od 30 lat przechadza się główny bohater?. Quiz w Poczekalni.. Zauważenie radości niewidomej dziewczynki 10.. Zauważył, że mieszkają tam dwie kobiety z 8-letnią niewidomą dziewczynką.Na podstawie: Bolesław Prus, Katarynka, Kraków 2005.. Ile pan Tomasz z lektury "Katarynka" zapłacił, by kataryniarz pojawiał się codziennie?. Liczba wyników dla zapytania 'test z lektury katarynka': 10000+ Test z lektury "Syzyfowe Prace" Test.Elementy świata przedstawionego Czas akcji Czas bliżej nieokreślony, ale w noweli pojawia się wiele faktów potwierdzających wiek XIX, m.in: • katarynki - bardzo popularne w tym czasie, w małych miasteczkach podczas odpustów i jarmarków; kojarzą się z krajobrazem XIX-wiecznych miast, szczególnie z Warszawą; • Helena Modrzejewska - pan Tomasz, w zakładzie znanego .5..

Oprócz: Katarynka test z lektury z odpowiedziami.

6 Obserwuj autora Zobacz profil .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.Katarynka - test wiedzy.. • a) 10 zł • b) 20 zł .Plik Katarynka.doc na koncie użytkownika roza05 • folder Lektury kl. 4(1) • Data dodania: 7 sie 2013 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Wydanie Katarynki kompletne bez skrótów i cięć w treści.. 1 katarynka - instrument muzyczny używany dawniej przez muzykantów ulicznych, czyli kataryniarzy 2 mecenas - adwokat, osoba pracująca w sądzie 3 lokal - mieszkanie 4 sprowadzić się - zacząć mieszkać 5 zwymyślać - skrytykować, nakrzyczeć .. Rozpocznij test.. Wyślij zgłoszenie Wiktor_Kowalczyk4.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.. A) Dziewczynka straciła wzrok z powodu choroby(w wieku 6 lat zachorowała na gorączkę i przez 2 tygodnie była nieprzytomna a potem opadła z sił i tylko leżała).Przy dźwiękach katarynki Wybierz właściwą odpowiedź: .. C. Katarynka nie żadnego znaczenia dla dziewczynki.. Zapraszamy do naszych zbiorów zgromadzonych w działach: Ściągi gotowce wydrukowane, czy też Ebuda-cd - ściągi na płycie.. ; Uzupełniamy plan wydarzeń (wersja łatwiejsza) // odp.. Z kim mieszka niewidoma bohaterka "Katarynki"?. Jedna prawidłowa odpowiedź to 5 punktów..

Drukuj test.Katarynka test z lektury z odpowiedziami.

Na ulicy Miodowej co dzień około południa można było spotkać jegomościa w pewnym wieku, który chodził z placu Krasińskich ku ulicy Senatorskiej.. Pytanie 4:Pytania i odpowiedzi do lektury Katarynka (36) Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury Katarynka, które mogą Ci się przydać do powtórki.. Pan Tomasz, bohater "Katarynki", jest emerytowanym: • a) lekarzem • b) księgowym • c) adwokatem 10. .. Katarynka - test trudny Trudniejszy test ze znajomości Katarynki.. Zawiera tylko te bardziej wymagające i szczegółowe pytania.Katarynka jest nowelą wydaną po raz pierwszy w roku 1880.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.2. Podaj co najmniej 3 cechy tego gatunku.. Ta sytuacja trwała do momentu, kiedy nie poznał sąsiadów z drugiej strony podwórka.. • a) z tatą • b) z mamą • c) z mamą i jej koleżanką 11.. Uwzględnij jego wygląd, pracę, formy spędzania czasu wolnego, kontakt z innymi ludźmi.Zobacz quiz: Katarynka.. Użytkownicy szukali również w naszych zbiorach:"Katarynka" to lektura sugerowana dla klasy 4-6.. Zajęcie się sprawą sądową i wiążący z nią brak czasu 6.. Pytania zawarte w teście.. 2021-01-20 11:41:35 Rozprawka z pana tadeusza?. Pytanie 3: Czy pan Tomasz był żonaty?. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - "pewniak na teście", czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach.Zawiera bardzo szczegółowe streszczenie oraz drugie skrócone .Zgadzał się na podwyższenie opłaty za czynsz, ale też stawiał warunek - gospodarz miał wypraszać za każdym razem kataryniarzy..

... Test z lektury katarynka.

Praca powinna liczyć około 200 słów.. Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury Katarynka Bolesława Prusa.Test z Katarynki Zawiera 6 pytań.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraBolesław Prus Katarynka 1.. Powiadom znajomego.. Podjęcie decyzji o próbie poprawienia losu dzieckaB.Prus - Katarynka • klasa V • pliki użytkownika niunia102 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Boleslaw Prus Katarynka (tekst).doc, Bolesław Prus Katarynka cz1.mp3 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Bolesław Prus, Katarynka.. Pojawienie się na podwórzu kataryniarza 8.. StrójLatem nosił on wykwintne, ciemnogranatowe palto, popielate spodnie od pierwszorzędnego krawca, buty połyskujące jak zwierciadła — i — nieco wyszarzany cylinder.9.. Zawiera 14 pytań.. W teście Katarynka - test znajomości lektury znajdziesz następujące pytania: Pytanie 1: Jak ma na imię główny bohater książki?. Autorem książki jest Bolesław Prus.. 2021-01-20 11:18:29Samotność - dotyczy ona zarówno pana Tomasza, dojrzałego mężczyzny, który nie zdążył ułożyć sobie życia, jak i ośmioletniej zaledwie dziewczynki, która pozbawiona jest kontaktu z rówieśnikami z powodu swojej choroby..

Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Pobierz jako PDF Wyświetl pytania.

Okazuje się, że problem samotności dotyczy wszystkich - bez względu na wiek, status społeczny .Test z lektury "Syzyfowe Prace" - Test z lektury ,,Ten obcy" - Test z lektury "Karolcia" - Test z lektury Zaczarowana zagroda.. Twórz lepsze zajęcia w krótszym czasie.. Opisz w kilku zdaniach (min.. Darmowe, opracowane, pełne teksty lektur, e-booki, audiobooki i pliki DAISY na wolnej licencji.Sprawdzian ten jest bardzo prosty.. 20gr otrzymywał za wpuszczenie go otworzenie bramy wieczorem, a 10zł dostawał za niewpuszczenie kataryniarzy.Test wiedzy z "Katarynka" .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość lektury - Quiz // odp.. Akcja utworu dzieje się w XIX-wiecznej Warszawie.. Inne tryby nauki.. Zawiera nieodpowiednie treści?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt