Napisz o swoim wymarzonym zawodzie po niemiecku

Pobierz

2011-06-02 15:21:51; Opisz dzień jakiegoś sportowca po Niemiecku (10zdań 1 kl. gimnazjum) 2016-03-06 13:53:08; Opisz swój dzień po niemiecku w 20 zdaniach !. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. 2009-12-22 13:14:22; Załóż nowy klub Najnowsze bez odpowiedzi.. Cześć!. W przyszłości chciałby zostać programistą i właśnie o tym zawodzie nakręcił dwuminutowy film.Potrawy po Niemiecku; Części samochodowe po niemiecku (dokładnie) list z wakacji po niemiecku; Podstawowe zwroty po niemiecku w restauracji; Odmiana przymiotnika po rodzajniku określonym i nieokreślonymWpis na bloga po angielsku to jedna z tych form pisemnych, które pojawiły się na maturze z języka angielskiego dopiero niedawno.. O 19 wracam do domu.Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Opis ferii zimowych po niemiecku ( tylko nie z tłumacza ) w czasie teraźniejszym Daje naj i 53 pkt za dobra odpowiedz !. Wystarczy spojrzeć na osoby, które są zakochane w swoim zawodzie.E-mail do przyjaciela lub kolegi po niemiecku to forma pisemna, która wymagana jest na maturze z języka niemieckiego.. O 11 uczę się i odrabiam lekcję.. Podane wyrażenia pozwalają nam nie tylko na naukę podstawowych słówek z tego zakresu, ale od razu pokazują również ich przykładowe wykorzystanie w zdaniu.Wpis na blogu zespołu o pierwszym koncercie..

Myślałam też o zawodzie jako instruktorka jazdy konnej.

Jestem po prostu za głupia i .Witam, mam za zadanie napisać min 10 zdań po niemiecku na temat mojego wymarzonego zawodu (traumberuf).. 2015-06-18 21:20:45 Napisz kilka zdań po angielsku o swoim wymarzonym zawodzie 2019-10-20 15:42:28 Popularne zadaniaNapisz list Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 1 rozwiązanie: autor: szymonmatecki 17.4.2010 (15:17) Parę zdań po niemiecku na temat filmu Goodbye Lenin.. Zadanie konkursowe polegało na przedstawieniu w filmie swojego przyszłego zawodu w języku niemieckim.. organizowanym przez Goethe-Institut.. Pamiętaj m.in. o tym, by w danych osobowych dodać informacje odnośnie narodowości czy stanu cywilnego.. Z kolei pisząc o edukacji postaraj się dodać średnią ocen z danego etapu.CV po niemiecku, czyli Lebenslauf, musi zawierać niemieckie zwroty charakterystyczne dla tego dokumentu, zapisane bez błędów językowych i w sposób czytelny dla rekrutera.Jeśli szukasz wskazówek, jak napisać życiorys po niemiecku, to jesteś we właściwym miejscu.. Wydaje mi się, że to słuszna myśl.. Kocham konie, chciałabym mieć z nimi coś wspólnego w przyszłości.. 2010-06-09 19:13:20; Potrzebuje krótki opis dwóch dni świąt wielkanocnych, np. sobota i niedziela ale po niemiecku!. (Moje hobby to sport) 5 pkt za rozwiązanie + 3 pkt za najlepsze rozwiązanie - 18.2.2015 (20:34) - przydatność: 25% - głosów: 7Proste zdania i frazy w języku niemieckim, które tworzą przykładowy opis kolegi/przyjaciela..

( w ferie Napisz zdania w czasie przeszłym po niemiecku 2012-05-04 16:22:22.

Na prowadzonym przez Ciebie blogu: - poinformuj, gdzie koncert się odbędzie, i uzasadnij wybór tego miejsca - opisz, jak przygotowujecie się do występu - napisz, jakie są Twoje odczucia przed koncertemWypracowania wzory w języku niemieckim dla uczniów liceum, technikum ułatwią im zarówno pracę podczas nauki w liceum, jak i przygotowanie do matury.. Na początek zobacz, jak wygląda wzór CV po niemiecku (Lebenslauf) z naszego kreatora CV (stwórz CV teraz .. ( mój dzień ) po niemiecku.. Napisz o swoim wymarzonym zawodzie po niemiecku ( kucharz) Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Aby napisać CV po niemiecku nie wystarczy przetłumaczyć polskiego życiorysu.. Materiały do nauki języka niemieckiego.. O 7:50 ie z rodzicami do kościoła.. Jeżeli chcesz nauczyć się podstaw języka niemieckiego, to ten podcast jest właśnie dla Ciebie.List o zgubionym telefonie / Beschreibe in einem Brief, wie du dein Handy verloren hast Opisz koledze z Niemiec twoją nową szkołę / Berichte einem Freund aus Deutschland über deine neue Schule List do biura podróży / Anfrage an ein ReisebüroPrzykład opisu wakacji po niemiecku z tłumaczeniem Opis wakacji po niemiecku - wzór..

W niem… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.O swoim wymarzonym zawodzie śpiewająco i po niemiecku.

Aby lepiej utrwalić sobie zawody po niemiecku możemy pomyśleć o wszystkich naszych .Po niemiecku - język niemiecki dla każdego.. (nie, nie tych do cyrków, ale np. psy pomocnicze osobom niewidomym).. "Opowiadanie o swoich zainteresowaniach po niemiecku" to tytuł drugiego odcinka podcastu z serii "5 Minuten Deutsch".. Potem idę z moimi przyjaciółmi do szkoły tańca.. Jest to wypowiedź, którą kierujemy w formie elektronicznej, którą dobrze znamy, a więc ma charakter prywatny.. Praca jest częścią życia niemal wszystkich ludzi, a zawód przez nich wykonywany częścią ich stylu bycia i osobowości.. 2015-04-28 18:28:18; Opisz DŁUGO swój poprzedni dzień po niemiecku i polsku 2016-09-29 15:22:08; Opisz mój dzień po .Napisz coś o Twoim wymarzonym chłoapku.. Powtarza się często, że po odpowiednim wyborze nie przepracuje się w życiu ani jednego dnia - bo każdy dzień będzie czystą radością!. Jem śniadanie i się ubieram.. 2010-03-30 17:32:18; potrzebuje krótki opis brata po niemiecku z tlumaczeniem 2014-08-07 16:02:52; Jak napisać po niemiecku,, Mój ulubiony zawód to tance'' 2012-12-06 17:04:10Napisz kilka zdań po angielsku o swoim wymarzonym zawodzie 2019-10-20 15:42:28 Pare zdań po niemiecku 2010-11-16 20:05:57 Czy mogli byście napisać mi kilka zdań o Berlinie po niemiecku ?Plis 2010-03-09 21:10:27Napisz po niemiecku opowiadanie o swoim zwierzątku..

Ma ktoś może wspomnienia z wakacji po niemiecku ( w czasie przeszłym) około 15-20 zdań lub mniej.

Witam Cię i zapraszam do nauki niemieckiego przez 5 minut z PODCASTEM "5 MINUTEN DEUTSCH", czyli 5 minut z językiem niemieckim.. Wiąże swoją przyszłość z Niemcami.. O 15 odwiedzam dziadków.Grilujemy albo idziemy na spacer do parku.. Ta forma wypowiedzi nie należy do najłatwiejszych, gdyż składają się na nią elementy m.in. zaproszenia, opisu, wiadomości, recenzji, opowiadania oraz umiejętności wyrażania opinii.Proszę o pomoc !. Twój zespół muzyczny planuje swój pierwszy koncert.. Chciałbym tam pracować po studiach, a może nawet powalczę o indeks na jakąś niemiecką uczelnię - mówi Kewin Czupryński.. Wystarczy Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 1 rozwiązanie: autor: KayJean 19.4.2010 (06:03) Opisz swojego wymarzonego przyjaciela Przedmiot: Język niemiecki .Zadanie: napisz krótki list o swojim przyszłym zawodzie po niemiecku np slusarz,mechanik,elektryk,stolarz Zaliczaj.pl Jesteś niezalogowany Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.Jedną z najważniejszych wyborów w życiu jest decyzja, jaki zawód obrać.. Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.Zawody po niemiecku przydają się głównie w dorosłym życiu, począwszy od CV po niemiecku aż po opis osoby po niemiecku..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt