Powtórzenie lektur do egzaminu ósmoklasisty quiz

Pobierz

Czas na odpowiedź: 15 sekund.. Zdjęcia pobrałyśmy ze strony Pixabay, która oferuje darmowe, legalne fotografie.. wg Katarzynacejmer.Chcesz zobaczyć, czy jesteś przygotowany do egzaminu ósmoklasisty?. Macmillan Repetytorium Ósmoklasisty część 1 (klasa 7) - Unit 4 - 85 słów Test.Najlepsze quizy o tematyce Lektury!. Język angielski - nagranie.. Egzamin z polskiego w podstawówce.. Znajdź parę.. Pamiętaj o dokładnym przeczytaniu tekstów źródłowych.. Klasa 8 Polski.. Zrób ten quiz!___________ Proszę zauważyć, że to jest tylko krótki quiz, więc nie ma tutaj opracowania całego materiału.Sprawdzian wiedzy, który pomoże Ci skontrolować stopień Twojego przygotowania do egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego.. Rozpocznij test.. W związku z tym przygotowaliśmy dla wszystkich uczniów szkół podstawowych quiz z pytaniami z matematyki, które .Wiedza z wami - kanał na YouTube - wideolekcje, powtórzenie wiedzy z lekcji języka polskiego, jej rozszerzenie oraz przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty - powtórki z gramatyki, literatury, rozwiązania z testu ósmoklasisty, omówienie arkuszy egzaminu ósmoklasisty.. wg Meluapaniodpolskiego.. wolszczak_nikol_81223.. II.24 "Żona modna" Ignacy Krasicki - lektura na egzamin ósmoklasisty.. Repetytorium ósmoklasisty unit 9 funkcje Sortowanie według grup.. Egzamin ósmoklasisty- powtórzenie DRAFT..

Powtórka z lektur, egzamin ósmoklasisty DRAFT.

W 2019 roku odbędzie się pierwszy taki egzamin.. Brakujące słowo.. Do czego służy?. Do prezentacji wybrałyśmy takie, które w dosłowny, ale też w symboliczny, metaforyczny sposób odnoszą się do lektur .63.. Czytanie ze zrozumieniem.. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Już we wtorek, 25 maja o godz. 9.00 uczniowie przystąpią do egzaminu z języku polskiego.. Szkoła latania" pixabay.com.. Język niemiecki - nagranie.. by arleta_kwasniewska_70340.. Język polski.. Aby zdać test będą między innymi musieli wykazać się znajomością lektur obowiązkowych.. Której z tych lektur nie znajdziesz na liście lektur obowiązkowych w arkuszu?. To play this quiz, please .Powtórka do egzaminy ósmoklasisty z j.polskiego .. Na każde pytanie odpowiadaj, szukając właściwej odpowiedzi w tekście źródłowym lub zaznacz właściwą odpowiedź na zasadzie wykluczenia najmniej prawdopodobnych.. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quizKlasa 8 Unit 5 (Praca) Pasujące pary.. Wszystkie.Lektury na egzamin 2021 - zbiór testów do powtórki.. Pozycje te mogą pojawić się na egzaminie ósmoklasisty w 2021 r. Jest ich mniej, więc warto poświęcić chwilę na ich poznanie.. Szybko przypomnimy Wam najważniejsze lektury.. Klasa 4 Polski Lektury.. Podaj jego przykład..

Powtórka z lektur, egzamin ósmoklasisty Quiz - Quizizz.

Bohaterowie naszych lektur Połącz w pary.. Henryk Sienkiewicz, "Quo Vadis".Powtórka z lektur, egzamin ósmoklasisty DRAFT.. Jeśli nie wiecie, od czego zacząć powtarzając materiał, zajrzyjcie tutaj.. wg Wwiolagrabska.. Podaj jej przykład.. Szkoła podstawowa Sprawdzian z angielskiego klasa 8 unit 1 - Repetytorium ósmoklasisty.Klasa 8 Polski.. 25) Czym są antonimy?. 30) Czym jest powtórzenie?To jest pierwszy odcinek powtórzenia przed egzaminem ósmoklasisty z polskiego.. Rodzaje literackie.. Nasza prezntacja w Genially zawiera zdjęcia i cytaty.. 26) Czym jest metafora?. Powtórka z lektur, egzamin ósmoklasisty DRAFT.. Dlatego w tym wpisie zebrałem testy z lektur.. Prowadzenie: Izabela Kasperek, polonistka, egzaminator maturalnyEgzaminy ósmoklasisty możesz rozwiązywać bezpośrednio na stronie.. Podsumowanie "Kamieni na szaniec" Odkryj karty.. Jak dobrze jesteś przygotowany ?Quizy Os. 0% average accuracy.Egzamin ósmoklasisty- powtórzenie | Other Quiz - Quizizz.. 28) Czym jest porównanie?. 29) Czym jest apostrofa?. Videos you .Egzamin w pigułce - powtórzenie wiadomości do egzaminu 8 klasisty.. 27) Czym jest epitet?. Klasa 7 Klasa 8 do egzaminu Polski lektury.Powtórzenie PIERWIASTKI _ połącz właściwe pary Połącz w pary..

Powtórka do egzaminu ósmoklasisty z polskiego.

Zapraszam do korzystania i udostępniania.Powtórki do egzaminu ósmoklasisty.. 61% average accuracy.Zbliżają się egzaminy ósmoklasisty 2021.. Polski.. Klasa 8 Polski.. Język francuski.Egzamin ósmoklasisty z polskiego 2021 lista lektur obowiązkowych omówienie.. Angielski Pearson Repetytorium Ósmoklasisty.. wg Joannamisiarz86.. W ramach powtórki materiału proponujemy quiz dotyczący właśnie tych dzieł literatury polskiej i światowej.366.. Treść powtórkowa została podzielona na cztery części: Gramatyka, Teoria literatury, Lektury .Egzamin ósmoklasisty 2020 jest zaplanowany na drugą połowę kwietnia.. Podobne quizy .. Test z lektury "Kajko i Kokosz.. Unit 5 Uzupełnij wypowiedź podanymi wyrazami (praca).. Wszystkie Lalka Mały Książę Hobbit Romeo i Julia Kamienie na szaniec Ania z Zielonego Wzgórza Ten obcy Zemsta Pan Tadeusz Opowieści z Narnii Makbet Charlie i fabryka czekolady Opowieść wigilijna W pustynii i w puszczy.. Język angielski.. Podaj jej przykład.. Egzamin ósmoklasisty już tuż, tuż.. Po rozwiązaniu egzaminu ósmoklasisty od razu obliczany jest wynik (ilość zdobytych punktów i ich procentowy udział) oraz wyświetlane są prawidłowe odpowiedzi do pytań i klucze oceniania.. 06 "Quo vadis" - omówienie lektury..

Lektury - egzamin ósmoklasisty DRAFT.

0:00 Start1:21 Opowieść wigilijn.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi - test z lektury Test.. Język niemiecki.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Rzeczownik odmienia się przez: powtórzenie do egzaminu ósmoklasisty - język polski DRAFT.. Rozpocznij quiz.. Matematyka.. "Mały Książę" - symbole Połącz w pary.. Zadania z lektur Odkryj karty.. Aleksander Kamiński, "Kamienie na szaniec".. Chmura 24) Czym jest formant?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt