Test z lektury hobbit czyli tam i z powrotem samequizy

Pobierz

Udostępnij.. Jeśli czytaliście Hobbita to nie będziecie mieć z tym testem żadnego problem!. Tolkiena, która została wydana w 1937 roku.. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Hobbit, czyli tam i z powrotemtest dotyczący lektury szkolnej i zarazem pierwszej powieści J.R.R.. Najnowsze quizy.. Zniechęcony długim i męczącym marszem oraz brakiem jedzenia Bilbo prosi, by Gandalf pozwolił mu zawrócić do domu, lecz czarodziej nalega, by Baggins z nimi pozostał.Nagle do ich uszu dobiegło wycie wilków.Lektury / Hobbit czyli tam i z powrotem.. Cele quizu: Popularyzacja twórczości J.R.R.. ;) 2012-05-27 19:51:11; Odpowiecie na pytania test z lektury (Hobbit czyli tam i z powrotem) ?. Na jakich stronach było o czasie i miejscu akcji "Hobbit, czyli tam i z powrotem" John.Roland.Reuel Tolkien "Hobbit czyli tam i z powrotem" po co robili .. (6/17) "Hobbit" - streszczenie szczegółowe, Zjednoczeni podróżnicy wyruszyli w kierunku północnym.. Test składa się z 12 pytań.. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. W ostatnim pytaniu żadna odpowiedź nie jest poprawna.. cz.2 2014-12-30 16:48:18; Hobbit czyli tam i z powrotem pytania na kartkówce/sprawdzianie 2014-01-06 12:13:45; Na jakiej stronie mogę znaleźć całą treść lektury J.R.R..

Hobbit, czyli tam i z powrotem.

Jak Bilbo nazwał swój mieczyk?. Czwórka!. Dołącz do nas!. Opowiada historię małego podróżnika Bilbo Baginsa, który wyruszając na wyprawę w towarzystwie krasnoludów odkrywa mroczne sekrety śródziemia i nieznane mu dotąd krainy.Test zawiera 30 pytań.. O Autorze taylor_123.. Twój wynik: 15/25 Całkiem nieźle!. Zamierzył opatrzyć je tytułem: "Tam i z powrotem, wakacje pewnego hobbita".. Test: Roak to: a) wilk b) krukLista pytań z lektury Czy te pytania będą dla Ciebie wyzw.J.R.R.. Gdzie Bilbo spotkał Golluma?. Pewnego dnia odwiedził go Gandalf z Balinem.. 11Quiz Z Lektury Hobbit ,,czyli tam i z powrotem" Tolkiena.. Prościutki :) - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera,,Hobbit, czyli tam i z powrotem" - "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - KRZYŻÓWKA Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem - Hobbit, czyli tam i z powrotemTest jest króciutki i prosty..

... TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.

Tolkien, "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test z lektury na poziomie trudnym.. Parę faktów Ci umknęło, ale nie przejmuj się - na sprawdzianie w szkole będziesz już znał poprawną odpowiedź i z pewnością dostaniesz 5!. Tolkiena, która została wydana w 1937 roku.. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. W rozmowie czarodziej opowiedział o Bardzie i pomyślnym rozwoju miasta, o zgodzie między elfami, krasnoludami i ludźmi oraz o żałosnym końcu dawnego władcy Miasta .Hobbit, czyli tam i z powrotem - pytania z lektury!. Rozwiąż test ze znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem pióra J R R Tolkiena.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. 2014-12-30 16:46:50 Jakie mogą być pytania na kartkówce z treści lektury ,, Opowieść wigilijna '' ?. Tromba czy Marcin Dubiel?. Sporo pamiętasz, widocznie przeczytałeś lekturę.. Rozwiąż test!Jak dobrze znasz powieść "Hobbit, czyli tam i z powrotem" J.R.R.. Sprawdzenie wiedzy uczniów z przeczytanej lektury.Hobbit, czyli tam i z powrotem to powieść fantasy napisana przez J.R.R.. Jaka była rola Bilba w wyprawie?. Tolkiena?a) olbrzymy b) elfy c) mrówki 13) Arcyklejnot to a) nazwa smoka z Samotnej Góry b) niezwykle potężny kamień c) nazwa pierścienia "Hobbit, czyli tam i z powrotem" Udostępnij UdostępnijHobbit, czyli tam i z powrotem | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test..

"Hobbit czyli tam i z powrotem"- test z lektury.

2010-11-17 17:36:41Hobbit, czyli tam i z powrotem (Przełożyła: Maria Skibniewska) 3 Tytuł oryginału: The Hobbit, or There and Back Again Data wydania polskiego: 1988 r. Data pierwszego wydania oryginalnego: 1937 r. 3 NIEPROSZENI GOŚCIE W pewnej norze ziemnej mieszkał sobie pewien hobbit.. ^^^ - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraZobacz quiz: Hobbit, czyli tam i z powrotem - quiz.J.R.R.. Tolkien "Hobbit czyli tam i z powrotem" Quiz czytelniczy ze znajomości lektury Quiz przeznaczony głównie dla uczniów szkół podstawowych kl. IV-VI.. Bifur i Bofur też byli rodziną (razem z Bomburem).. Sprawdź, co wiesz o perypetiach Bilba Bagginsa i jego wesołej krasnoludzkiej kompanii!Hobbit, czyli tam i z powrotem to powieść fantasy napisana przez J.R.R.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Popularne tagi.1.. Zobacz profil.. Tolkien Hobbit czyli .• Hobbit, czyli tam i z powrotem • J. R. R. Tolkien - biografia • "Hobbit" - streszczenie szczegółowe • "Hobbit" - streszczenie w pigułce • Hobbit - opracowanie • Hobbit - bohaterowie • Motywy literackie w "Hobbicie" • cytaty"Hobbit, czyli tam i z powrotem" - Test z lektury ,,Ten obcy" - Narodowości - Głoska Ś (śródgłos i wygłos - różnicowanie z głoską S) Nie była to szka-Test z lektury "Syzyfowe Prace" - Test z lektury ,,Ten obcy" - Test z lektury "Karolcia" - Hobbit - test - Test z lektury Zaczarowana zagrodaProszę o Pomoc ( Lektura ,, Hobbit, czyli tam i z powrotem'' Hobbit czyli tam i spowrotem; Zrób plan wydarzeń " Hobbita czyli tam I z powrotem " (15 punktów ) proszę szybko to na dziś!.

Google Play App Store.Test z lektury "Hobbit, czyli tam i z powrotem" (J.R.R.

Tolkien).. Hobbit, czyli tam i z powrotem.. 6 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Marta_Gebska 5 lat temu.. zas odpowiedzi do pytań - po 60 sekund.. W jaki sposób zginął smok Smaug?. Tolkiena..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt