Liczby po angielsku gra

Pobierz

Na każdej z nich są obrazki i w oparciu o nie tworzymy nasze niesamowite historie.1.. narażasz się na karę -1000 pkt) liczby niech się ne powtarzają ;D 2009-06 .Gra, którą udostępniam poniżej, stanowi pewne urozmaicenie w nauce angielskich miesięcy.. by aleksandrazalewska516.Liczby i liczebniki porządkowe po angielsku.. Tyle, ile stoi godzin na zegarze.. Gracz musi wybrać cyfrę, a następnie znaleźć odpowiadający jej numer w formie pisemnej.. Jeśli pracujesz nad numerami w domu ze swoim dzieckiem, zachęcam do sprawdzenia tego.Números 1-100 Ustawianie w kolejności.. Szybkie pisanie: Języki obce.. Garaże - potrzebne nam będą samochody zabawkowe i jakieś wyznaczone miejsca, w których układamy karty z cyframi, mogą to być np. pudełka, ale równie dobrze sprawdzą się po prostu meble - szafka będzie garażem nr 1, dywan - garażem nr 2, parapet w kuchni .Poświęć trochę czasu na przejrzenie liczby po angielsku.. Połączenie obrazu z dźwiękiem i animacją ułatwia zapamiętywanie nazw liczb.Ta gra ma na celu zachęcić Ciebie i Twoje dziecko do czytania i mówienia po angielsku.. aleksandrazalewska516.. Zasady gry są zbliżone do karcianej wojny.. Napisz poniższe rzeczy po angielsku.. Story cubes to gra językowa bardzo lubiana przez osoby uczące się języka angielskiego.. Należy tylko zwrócić uwagę na różnice w pisowni w przypadku "three - thirteen" oraz "five - fifteen".Z nami nauczycie się liczb w języku angielskim szybciej, niż Wam się wydaje!.

Liczby po angielsku.

O tak… i możesz zagrać gra pamięciowa dla liczb takich jak ten!Gra - układanka - liczba mnoga; Gra - znajdź ukryte słowa; Gra Dukey Bath; Gra dla dzieci - Baloniki; Gra dla dzieci - Słowa Dinozaury; Gra dla dzieci - The Abc Game; Gra dla dzieci - You can read; Gra dla dzieci - znajdź literki; Gra puzzle - owoce; Hang the Alien; Hangman; Quiz - Expert Word List; Quiz - SAT Word ListNapisz liczby od 50 do 100 po angielsku - zadanie z anglika.. Uczeń ćwiczy rozpoznawanie i nazywanie liczb z tego zakresu w języku angielskim.. Ta gra pamięciowa jest częścią mojej Liczby w języku angielskim Plan lekcji dla domu.. Liczebniki angielski.. Za najlepszą odp będzie najj 2010-09-08 18:10:33; jak wymawiać liczby po angielsku od 1 do 20?. Zabawa dla dzieci w wieku 2-7 lat, która zachęca do nauki języka angielskiego.. Wyjątkami są liczby 13 oraz 15, gdzie występuje niewielka nieregularność.Liczby po angielsku to bez wątpienia jedna z najważniejszych rzeczy, na jakie warto zwrócić uwagę podczas nauki języka angielskiego.. Liczby angielski.. Angielski Biologia Chemia Fizyka Francuski Geografia Historia Hiszpański Informatyka Matematyka Muzyka Niemieckim Ortografia Polski Przyroda Religia Rosyjski Technika WOS.Liczby .. Uczeń grając w memory utrwala liczby z zakresu 1-10 w języku angielskim..

Nauka literek po angielsku.

Poniżej znajdziecie liczby po angielsku od 1 do 100, 1000 i jeszcze dalej, oraz zasady ich tworzenia.Pokoloruj Świat jest edukacyjną platformą dla najmłodszych.. Aby utworzyć liczby od 13 do 19, dodajemy końcówkę -teen, która oznacza -naście.. Numbers - -TEEN - Uzupełnij brakujące literki.. paletka komputerPo wstępie - pora na zabawy utrwalające cyfry po angielsku: 1.. Polega na tworzeniu historyjek przy użyciu kości do gry.. Zadaniem ucznia jest odkrywanie kolejnych puzzli i wysłuchanie poprawnej wymowy słówek.. W tym zestawie słówek znajdziesz liczby po angielsku, wymowę i tłumaczenia.. Klikaj w liczby stojące w naszej klasie i licz kredki na tablicy.. Pomyłki zdarzają się nie tylko początkującym ale, co może trochę dziwić,…liczby {niemęskoosobowy} Liczby dotyczące wzrostu gospodarczego tych państw są naprawdę bardzo negatywne.. Liczebniki angielski.. Klikaj na nie i licz kredki na tablicy.. Z nami dzieci nie tylko spędzą miło czas na zabawie ale również nauczą się podstaw języka angiels.Angielskie liczby do 12.. Alfabet angielski.. Po dobrym połączeniu uczeń widzi obrazek przedstawiający daną liczbę.Liczenie Do 10 Po Angielsku‧Liczbowe FotografieAngielskie liczby.. Za ich pomocą określa się również godziny i daty po angielsku, oraz podaje kolejność.. NUMBERS 1 - 100 Przebij balon.. Znajomość liczb po angielsku przydaje się w codziennym życiu, chociażby przy podawaniu ceny, wieku, procentów, ułamków lub liczby sztuk..

Ćwiczy liczby 1-20.

Numbers - Match - Połącz.. Angielski dla dzieci.. Zadaniem ucznia jest odkrywanie kart i na podstawie nagrań dźwiękowych dobieranie ich w pary.. Liczby od 13 do 19 tworzy się poprzez dodanie do cyfry końcówki "-teen"Liczebniki po angielsku.. Cyfry i litery po angielsku.Liczby po angielsku Liczebniki główne po angielsku.. Tworzą one bazę do tworzenia kolejnych liczb i nie ma żadnej reguły odnośnie ich tworzenia.. (prosząc o najlepszą odp.. Naucz się ich z nami w 60 sekund!Liczenie do 100 po angielsku.. Liczb od 0 do 12 należy nauczyć się na pamięć.. Sprawozdawca przedstawia pouczające i niepokojące liczby.. 2015-01-21 12:33:18; dam komuś to mi pomoże 1 najlepszą odp!. Liczby po angielsku - zabawy dla dzieci (przykłady zabaw opisane na blogu)Liczby od 1 do 20 po angielsku z wymową.. G2 G3 G4 G5 G6 G7 G8 Spanish.Numbers - Let's write - Piszemy po śladzie.. 2012-01-08 15:43:39; jakie są liczby po angielsku od 10--22 21:56:51; napiszcie liczby od 1 do 100 po angielsku 2009-09-28 18:27:49; Zapisz liczby po angielsku?. Pomożesz ?. Bezpieczne zabawy dla najmłodszych wspomagają rozwój różnych rodzajów inteligencji.Liczebniki angielskie do 12 - ćwiczenia online i do wydruku.. Standardowy zestaw do gry składa się z 9 takich kości.. Klikając odkryte już puzzle, uczeń może ponownie odtworzyć wymowę i utrwalić nazewnictwo liczb.Gra Językowa - Story Cubes..

Jak Piszemy liczbę 4 po angielsku.

Karty tasujemy, każda osoba dostaje 12 kart układając je w stosik przed sobą, następnie wyciągamy jednocześnie po jednej karcie, każdy mówi po angielsku jaki kolor i cyfrę wyciągnął.. Tworzymy regularnie, dodając końcówkę -teen (-naście).. Liczby po Angielsku DRAFT.. Numbers - Houses - Domki; Numbers - Wordsearch - Wykreślanka; Zobacz także: Liczby - Numbers 1-12 - słówka i ćwiczeniaGry do nauki angielskiego.. Wiele osób ma problem z prawidłowym ich zapamiętaniem.. Ćwiczenie angielskich liczb 1-10.. J. angielski dla dzieci - spis dostępnych tematów.. Liczebniki od 1 do 12.. Naucz się liczyć do dziesięciu w języku angielskim.. W tej klasie jest 12 liczb.. Ćwiczenie angielskich liczb 1-10. Osoba z większą cyfrą zabiera obie karty i kładzie je pod .TuTiTu Przedszkole | Policz do 10 | Nauka liczb po angielsku | 123 Plac Zabaw.. Ta gra pamięci zawiera czterdzieści kart.. Możesz przejrzeć liczby przez Bingo, Mam tego, kto mamój Gra liczbowa dla nastolatkówlub czynności użyte w Giant Number Mat.. Zabawa dla dzieci, które zaczynają liczyć.. Lulek.tv - to edukacyjne gry dla dzieci oraz całej rodziny..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt