Opowieść wigilijna test i odpowiedzi

Pobierz

Treścią opowieści jest przygoda głównego bohatera, Ebenezera Scrooge'a .ZADANIE 10W zadaniu 10 uczeń musiał uzupełnić zdania tak, by w treści znalazły się prawdziwe informacje.Bohater Opowieści wigilijnej Ebenezer ScrooOpowie[ wigilijna Test z lektury Dickensa Poziom trudno[ci: Zredni 1. autor ksizki A - Karol Dickens B - Karol Dick C - Karol Deckins 2.. Świadectwo zgonu podpisali: ksiądz, urzędnik, grabarz i właściciel zakładu pogrzebowego.. To nie ulegało wątpliwości.. Test składa się z 12 pytań.. 2.Kim był główny bohater?. Jak nazywał się zmarły wspólnik Scrooge'a?. bezwizji.. 7.Co obiecywał Scrooge trzem duchom?. Wyślij zgłoszenie.. Memorizer, nowoczesne narzędzie elearngowe do nauki poprzez quizy,testy i fiszki.. Tagi dla tego testu: .. Upewnij się, czy nie ma odpowiedzi na Twój problem na stronach Pomocy oraz w naszym Forum.W takim przypadku prosimy o kontakt z nami .Praca klasowa dotycząca lektury Ch.. Najbardziej znanym jego utworem jest Klub Pickwicka, książka".. Poproszony o wigilijny datek naTest Granica - Zofia Nałkowska 1 Test Barok 2 Test Szatan z siódmej klasy - Kornel Makuszyński 1 Test W 80 dni dookoła świata - Juliusz Verne 2 Test Zdążyć przed Panem Bogiem - Hanna Krall 1 Test Kamienie na szaniec - Aleksander Kamiński 4 Test Pan Tadeusz - Adam Mickiewicz 5 Test Opowieść wigilijna - Karol Dickens 3 Test Antygona .Utwór "Opowieść wigilijna" powstał w roku: : 2..

Opowieść wigilijna-test wiedzy.

Zapraszamy!. Powodzenia!. Ilo[ duchów, które nawiedziBy Scrooga A - 3 B - 1 C - 4 4.. PIERWSZA TO PYTANIA NA, KTÓRE POWINIENEŚ UDZIELIĆ ODPOWIEDZI.. Co wiesz o życiu autora Opowieści wigilijnej?. Jak by ktoś miał jeszcze jakieś wiadomości o tej lekturze np.plan wydarzeń to proszę tu pisać Post został pochwalony 0 razyPytania do lektury "Opowieść wigilijna" .. Zawiera tylko te bardziej wymagające i szczegółowe pytania.Test ze znajomości lektury Karola Dickensa pt. Marceloli 4 lata temu.. Charles Dickens OPOWIEŚĆ WIGILIJNA Scrooge znowu zobaczył siebie.. test dodany 13 lat temu przez 4ndzia.. 6.Do kogo zaprowadził Scrooge'a?. 5.Jak się nazywał drugi duch?. Inne testy z kategorii.. Imiˇ pierwszego ducha A - duch przeszBych wigilii B - duch MarleyaWydanie Opowieści wigilijnej kompletne bez skrótów i cięć w treści.. 1 Obserwuj autora Zobacz profil Masz .Test Opowieść wigilijna - streszczenie i test, Opowieść wigilijna podręcznika Lektury dla Klasa I. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.. Sposób odsyłania odpowiedzi już znacie :) numer pytania i odpowiedź :)Opowieść wigilijna • Testy i opracowania lektur • pliki użytkownika fretkafredziu przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Leksykon lektur Dickens Charles John Huffman.pdf, Ebenezer Scrooge.jpgOpowieść wigilijna Fajny krótki tekścik..

Opowieść wigilijna Zawiera 18 pytań.

A)_ 1.W jakim mieście toczy się akcja?. ODPOWIEDZ NA PYTANIA: 1.Strona 4 z 36 OPOP-Q00-1904 Przeczytaj tekst i wykonaj zadania.. Imiˇ i nazwisko gBównego bohatera A - Bob Cratchit B - Ebenezer Scrooge 3.. Przybyło mu lat, był teraz młodym mężczyzną w kwiecie wieku.Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Odpowiedz na pytania: "Opowieść Wigilijna"!. Scrooge, wspólnik Marleya, takŜe je podpisał, a jego nazwisko było cenione, cokolwiek by podpisał.. CZĘŚĆ I.. 69Testy Testy na czas Głosowania Co .. 2.Duch Przeszłej wigilii.. Gdzie pracował Scrooge z Marley`em?. Zwłaszcza naPoniżej przesyłam Wam test - czytania ze zrozumieniem - związany z fragmentem tekstu "Opowieść wigilijna".. W pytaniach 1- 13 po 1 punkcie za każdą prawidłową odpowiedź + 4 p za prawidłową odpowiedź na pyt.. 3.Duch Tegorocznego Bożego Narodzenia.. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - "pewniak na teście", czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach.Opowieść wigilijna - sposób na zapamiętanie treści.. 3.Z kim mieszkał?. Ja nazywali się duch drugi (2.). Należy do cyklu tzw. opowieści bożonarodzeniowych.. Ucz się rozwiązując testy lub za pomocą powtórek materiału..

Dickensa Opowieść wigilijna UWAGA!!!

Angielskim pisarzem żyjącym w latach .. Proszę go rozwiązać i przesłać mi odpowiedzi do poniedziałku - 11 maja.. Quiz w Poczekalni.. Opowieść wigilijna - test trudny Trudniejszy test ze znajomości Opowieści wigilijnej.. Jaki świąteczny prezent Scrooge wysłał Cratchitom?. 8.Test ze znajomości lektury Opowieść wigilijna Rząd A Rozwiąż test - odpowiedzi zapisz na karcie odpowiedzi.. POWODZENIA.. Udostępnij.. "Opowieść Wigilijna" - test Sprawdź swoją wiedzę z lektury pt. "Opowieść Wigilijna"!. Zdarzenia wigilijnej londyńskiej nocy łatwo zapamiętać - zwłaszcza, że nie ma chyba nikogo kto nie widziałby ekranizacji powieści Dickensa (co rok na święta, na jakimś kanale musi się pojawić).Zapamiętuj szybciej rozwiązując testy online.. Łącznie można uzyskać maksymalnie 17 punktów.. W hipermarkecie W kopalni W kantorze W hurtowni : 3.. Zaproszony przez kuzyna na Wigilię, Scrooge: a) zgodził się z radością, b) niegrzecznie odmówił wizyty, c) grzecznie odmówił wizyty, d) zgodził się niechętnie.. Odpowiedz na pytania: "Opowieść Wigilijna"!. 2.Duch Przyszłych Wigilii.. Test z lektury "Opowieść wigilijna" .Charles Dickens: Opowieść wigilijna Rozdział l Duch Marleya Zaczęło się od tego, Ŝe Marley umarł.. "Opowieść Wigilijna" test z lektury.. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Zawiera nieodpowiednie treści?. 4.Kogo zapowiedział przyjaciel Marley'a?.

GENEZA: Opowieść wigilijna to najbardziej znany utwór Karola Dickensa.

Rozwiąż test!. PRACA KLASOWA SKŁADA SIĘ Z DWÓCH CZĘŚCI.. Powstała około 1843 r. Wydarzenia mają miejsce w Londynie w domu kupca Ebenezera Scrooge'a i w jego kantorze, w wigilię Świąt Bożego Narodzenia, w XIX wieku.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. bezwizji 2 lata temu.. DRUGA TO ZREDAGOWANIE DŁUŻSZEGO WYPRACOWANIA ZGODNIE Z PODANĄ FORMĄ.. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz tę lekturę!. Pytania i odpowiedzi do lektury Opowieść wigilijna (44) Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury Opowieść wigilijna, które mogą Ci się przydać do powtórki.. Hobbit popularność: 890 dodał: Ina42: wszystkie epoki popularność: 1335 dodał: adermina: Romantyzm popularność: 206 dodał: .mam napisać list z lektury lektura ,, Opowieść Wigilijna '' 2008-12-01 18:04:30 Czego można się nauczyć z lektury " Opowieść wigilijna " 2012-12-16 14:26:47 Załóż nowy klubPlik pytania z kartkówki Opowieść Wigilijna.doc na koncie użytkownika tomekwator1997 • folder Lektury Szkolne • Data dodania: 14 paź 2011Geneza utworu i gatunek..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt