Napisz opowiadanie o wakacjach

Pobierz

Będzie naj i 2 dyplomy.. Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 1 .. Maja ma długie blond włosy, niebieskie oczy i jasną karnację natomiast Ania na krótsze włosy piwne.Opowiadanie o wakacjach.. Przeczytaj opowiadanie ,,List'' Grzegorza Kasdepke i napisz list do koleżanki lub kolegi -w liście tradycyjnym lub w e-mailu-o wydarzeniu, które ostatnio cię zaskoczyłoNapisz list Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 1 rozwiązanie: autor: szymonmatecki 17.4.2010 (15:17) zadanie z języka niemieckiego o planach na wakacje o które pytanie mnie Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 1 rozwiązanie: autor: beti 27.4.2010 (16:37) Napisz wypracowanie o wiośnie.. Przypomniała sobie godziny poświęcone na posępne rozmyślania o nieudanych wakacjach oraz żal, jaki ogarnął ją w ostatnim tygodniu sierpnia.. Za najlepsze opowiadanie bedzie nagroda Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2012-02-05 15:54:54.. Są wesołymi dziewczynami.. Podczas naszych wakacji przeżyłem niesamowite rzeczy.. Tego lata moje wakacje byly lepsze od poprzednich, bo zawarlam nowe znajomosci.Opowiadanie - To było niezwykłe wakacyjne spotkanie.. Nie miała najmniejszej ochoty spotkania się z Nim.. Moja babcia mieszka w malej wiosce, ktora nazywa sie *****.. Przedstawiamy Wam opis wakacji po niemiecku w czasie teraźniejszym Präsens oraz przeszłym Perfekt.Opowiadanie o wakacjach..

napisz opowiadanie o wakacjach.

prosze o pomoc:) jct.. Opowiadanie.. Wakacje to ulubiony czas wypoczynku i wesołej zabawy.. Ale nie chciała niczego mieszać.Napisz o swoich wakacjach po niemiecku w czasie przeszłym perfect 2012-09-18 19:53:25; napisz krótkie opowiadanie o wakacjach 10 zdań wstęp rozwinięcie zakończenie 2014-09-07 14:07:14; Napisz mi 10 zdań o wakacjach po angielsku.. Byłam zła i rozczarowana.Sprawdź jak napisać opowiadanie, jakie występują jego rodzaje, zapoznaj się z przykładami tematów opowiadań.. Lipiec był bardzo ciepły i słoneczny.. Byliśmy nawet na latarni morskiej.. Niebo było bezchmurne, wiał ciepły wietrzyk.. 2010-09-07 20:27:24 Napisałby mi ktoś krótkie opowiadanie o wakacjach po niemiecku?. .Jeżeli o wakacjach to może zacznij tak : Byłam na wakacjach w (wpisz miejsce pobytu na wakacjach).. To czas, który możemy wykorzystać na wypoczynek, przemyślenia i wspaniałą przygodę.. Teraz wszystko nagle minęło, a na horyzoncie malowała się fantastyczna przygoda.. Wzbiliśmy się w powietrze i mogliśmy oglądać coraz mniejszą ziemię.. wyjazd wakacyjny.. Byłoby dobrze, żeby opowiadanie miało chwytliwy tytuł.Zadanie: napisz opowiadanie o wakacjach proszę aby to było bezbłędne opowiadanie Rozwiązanie: całe wakacje przesiedziałem w domu nudziłem się bo wszyscy wyjechali z miasta i tylko ja Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do .Zadanie: napisz opowiadanie o wakacjach praca na około 1,5 strony Rozwiązanie: napisz jakie miałaś wrażenia,gdzie byłaś,czy ci się podobało zanim się obróciszJak napisać opowiadanie - wskazówki, przykład (opowiadanie z dialogiem) ..

Opowiadanie o wakacjach Podobne tematy.

W dodatku rodzice nie planowali żadnego urlopu, więc zapowiadało się na to, że spędzę ten wolny czas w mieście.. Moje tegoroczne wakacje były fantastyczne.. Od 27 czerwca nie zapisała w nim ani słowa.Westchnęła na myśl o minionych wakacjach i.Moje wakacje były naprawdę wspaniałe.. Nie wiem jak się za to zabrać i jak to napisac, zeby to ładnie brzmiało.. Był piękny wakacyjny dzień.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać .Powiedziała o tym Ani i bez namysłu ruszyły w stronę Sali w której miały spotkanie z wychowawcą.. 2011-03-29 19:21:46 musze napisac opowiadanie na 100 słow o wakacjach pomóżcie 2011-03-01 17:51:29 Załóż nowy klub85% Opowiadanie - Wczoraj skończyłam 14 lat.. 84% Po dwóch miesiącach Julia otworzyła pamiętnik.. Wakacje upłynęły bardzo szybko.. Przez cały rok szkolny siedzimy nad książkami i zeszytami, przyswajamy jak największą ilość wiedzy.. Pewnego dnia poszedłem nad morze popływać.. Na plaży było dużo wczasowiczów szukających ochłody tego gorącego dnia, trudno było znaleźć wolne miejsce do opalania.Mam napisać zadanie z polskiego pt. Moje wakacje.. Cały czas kąpałam się w (jeziorze, morzu) chodziłam (po mieście, po górach)Napisz opowiadanie o wakacjach DAM 6!. w lipcu spotykałam sie z koleżankami, i tak ogólnie to sie nudziłam, a w sierpniu byłam w Zakopanem na 4 dni ;] prosze napiszcie coś o tym:]Napisz opowiadanie o Wakacjach po angielsku..

Jak mineły mi wakacje - opowiadanie.

2011-09-10 17:15:36Jadłem lody, chodziliśmy na plażę i na wycieczki.. Czułam, że jestem cała podrapana.. Proszę o odpowiedzi w miarę krótkie.. 2010-06-10 20:08:38 Krótkie opowiadanie o wakacjach 2013-05-20 13:47:46 O czy napisac opowiadanie 2014-06-20 21:33:01Jak mineły mi wakacje .Opowiadania, których autorzy nie zostali nagrodzeni /min.. rodzice.. 2012-05-22 16:01:14; Napisz 5 zdań o swoich problemach.. Musi się tam znajdować, to co robiłam, ile tam byłam, gdzie byłam, jaka była pogoda.Jak napisać opowiadanie, czyli opowiadanie i jego rodzaje.. To znaczy, że powinien mieć wstęp, rozwinięcie i zakończenie.. Bawiłam się świetnie.Poznałam dużo kolezanek i kolegów.. Wakacje każdemu kojarzą się ze słońcem i ciepłą wspaniałą wodą.. W dodatku rodzice nie planowali żadnego urlopu, więc zapowiadało się na to, że spędzę ten wolny czas w mieście.Napisz krótkie opowiadanie o swoich wakacjach.. Przede wszystkim mogłem uczestniczyć w podróży balonem.. Może byc nawet zmyslone Nagroda!. Jednak wakacje z rodzicami, mimo iż bardzo udane nie były spełnieniem moich marzeń..

podróż ...O czym napisac opowiadanie?

Deszczowa pogoda zachęcała jedynie do oglądania telewizji.. Swoje ostatnie wakacje spędziłam u babci.. Razem z Przyjaciółką byłam w Hiszpanii.. Deszczowa pogoda zachęcała jedynie do oglądania telewizji.. Bez względu na to, jaki rodzaj opowiadania chcesz napisać, musisz pamiętać o tym, aby tekst był trójdzielny.. Są nieziemsko śliczne.. W tym roku miałem okazje z moimi rodzicami zwiedzić Turcję.. A gdy kończy się rok szkolny i otrzymujemy .Pobierz: napisz opowiadanie o swoich wakacjach.pdf.. 2016-06-06 20:07:47; Napisz kilka zdań o Wakacjach .Zadanie: napisz opowiadanie z dialogiem, np o wakacjach Rozwiązanie: było już chłodno i zaczynało się ściemniać kiedy rozległo się pukanie dźwięk tenOpowiadanie Napisz opowiadanie miłosne, fantastyczne, opowiadanie o.Zastanawiasz się jak napisać dobre opowiadanie.. Warto zapoznać się z typowymi zwrotami, które można wykorzystać zarówno w odpowiedzi ustnej jak i pisemnej.. Wszystkie uczucia, które w wakacje odparowały z niej wróciły i to ze zdwojoną siłą.. Dużo czasu spędzałam na świeżym powietrzu, jeździłam rowerem, odwiedziłam koleżanki i rodzinę.Moje wakacje zaczęły się nieciekawie.. bartq96; 6.09.2010 Moje wakacje zaczęły się nieciekawie.. Wolałem spędzić trochę czasu z moimi kolegami, poczuć się dorosłym i samodzielnym.. Było to dla mnie naprawdę niecodzienne przeżycie.Opowiadanie o wakacjach to jedno z podstawowych zadań dla uczących się języka obcego..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt