Jak dobrze znasz lekturę hobbit samequizy

Pobierz

jak dobrze znasz lekturę ,,hobbit czyli tam i z powrotem" .. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Szczera i lojalna przyjaźń ma w sobie ogromną siłę i wyzwala w nas pokłady dobra, o które nawet byśmy się nie podejrzewali.Jak dobrze znasz lekturę?. Tolkien.. Quizy o lekturach "Awantura o Basię".. W pustynii i w puszczy.. Rozwiązuj darmowe quizy online.. Kochać i uczyć kochania.. Test składa się z 12 pytań.. Sprawdź, co wiesz o perypetiach Bilba Bagginsa i jego wesołej krasnoludzkiej kompanii!pytania jak dobrze znasz team X2 oraz członków.. Tolkien).. Jak nazywał się Wódz Orłów ?. Dołącz do nas!Jak dobrze znasz lekturę "Hobbit czyli tam i z powrotem" .. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. XX wieku wzdłuż i wszerz przemierzył cały kontynent afrykański, pokonując ponad 40 tysięcy kilometrów.. Pozdrawiam 5 klasę!. Ekranizacja "Hobbita" zrealizowana przez Petera Jacksona spopularyzowała lekturę, ale zmieniła też wiele z pierwotnej fabuły.Ten test powie, czy dobrze znasz lekturę "Hobbit".. Jaka była rola Bilba w wyprawie?. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Jak dobrze znasz historię pełnej psot przyjaźni pomiędzy Cukierkiem i jego nowym opiekunem?. UWAGA!. Popularne tagi./samequizy samequizy @samequizy Popularne tagi opowiadanie milosc test przygoda kobiety magia harrypotter filmy ksiazki youtube creepypasta szkola marvel cowolisz seriale avengers zwierzeta muzyka przyjazn anime sherlockJak dobrze znasz lekturę "Hobbit"?.

Jak dobrze pamiętasz lekturę "Opowieści z...

Zawiera 16 pytań.. pytanie 1 z 14.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Jak dobrze znasz Kubusia Puchatka?. Jak dobrze znasz podział.. Pisarz upamiętnił za ich pośrednictwem nie tylko własne doświadczenia ze szkolnictwem pod zaborami, ale również postać bliskiego przyjaciela - Jana Wacława Machajskiego, który w książce występuje jako Andrzej Radek.. 8 miesięcy temu.. Rozpocznij quiz.. W jaki sposób zginął smok Smaug?. Egzamin ósmoklasisty.. Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści Tajemniczy Ogród?. Jak dobrze pamiętasz "W pustyni i w.. Województwa i stolice.. Panią Dorotę, Virginię, Natalkę, Wiktora, Nadię, Błażeja, Szymona, Martę i KacpraZnasz bardzo dobrze lekturę ,,Hobbit ; czyli tam i z powrotem,, ?. Jak nazywała się czwórka przyjaciół, która stworzyła wyspę?. Harry Potter .Tym, którzy potem zapoznali się z Tolkienowskim opus magnum, czyli "Władcą Pierścieni", nietrudno więc zrozumieć, czemu znany z tamtej serii Frodo żywi do swojego krewniaka Bilba tak mocne przywiązanie.. Ile kolców miała róża do obrony przed światem?. Dołącz do nas!. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Ze wszystkich powieści Stefana Żeromskiego to chyba właśnie Syzyfowe prace są przesycone najmocniej wątkami autobiograficznymi..

.....Jak dobrze znasz Natsu?

Najnowsze quizy w dziale: Pan TadeuszPinokio to klasyczna lektura dla dzieci, w której mały, drewniany pajacyk uczy się, co to odpowiedzialność, miłość i poświęcenie własnych potrzeb, by odkryć, na czym w istocie polega człowieczeństwo.. Dla fanów Hobbita.Quizy o lekturach Jak dobrze znasz lekturę "Hobbit, czyli tam i z powrotem"?. Zabił się młody…Pytania na sprawdzenie znajomości lektury Henryka Sienkiewicza pt.. Ogólna wiedza literacka.. Jak dobrze znasz książkę "Hobbit, czyli tam i z powrotem" ?. Podobne działy.. Quiz wiedzy o Kubusiu Puchatku autorstwa Małgosi, przygotowany na konkurs "Kto pyta nie błądzi" » Quizy » Literatura , FilmoweSprawdź - czy dobrze pamiętasz lekturę Czerwone Krzesło!. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Sprawdź swoją wiedzę i przekonaj się, ile pamiętasz z książki.. Wspomnienia z Drohobycza.. Zacznę od pytań łatwych, potem będą trudne.Test z lektury "Hobbit, czyli tam i z powrotem" (J.R.R.. Czasami kilka odpowiedzi jest prawidłowych, wtedy wybierz jedną z nich (każda nagradzana jest taką samą ilością punktów).. Czytaj dokładnie pytania i odpowiedzi.. Ucz się rozwiązując testy lub za pomocą powtórek materiału.Test ze znajomości lektury Tajemniczy Ogród autorstwa Frances Hodgson Burnett.. 2Test zawiera 30 pytań..

Rozwiąż test!Jak dobrze znasz lekturę "Ten Obcy"?

Jak stoisz z języka polskiego?Najbardziej popularne quizy na Quizme.. 2 lata temu.. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Test wiedzy online z lektury szkolnej.. Memorizer, nowoczesne narzędzie elearngowe do nauki poprzez quizy,testy i fiszki.. Ile trwa dzień na planecie Latarnika?. Rozwiąż test ze znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem pióra J R R Tolkiena.. Marian, Julia, Pestka, Urszula.Darmowy quiz: jak dobrze znasz vito minecraft w kategorii Wiedza ogólnaKsiążka uczy, jak patrzeć na innych - rodzinę, przyjaciół, kolegów, dorosłych i rówieśników - z pewnym dystansem, starając się ich zrozumieć.. Quizy o lekturach "Sklepy cynamonowe".. Z kogo składała się armia zła?. Przekonaj się sam rozwiązując ten test!. Popularne tagi.jak dobrze znasz lekturę?. Jaką moc miała mieć fujarka, którą żona podarowała Łamignatowi w bajce "Kajko i Kokosz.. Sprawdź, czy znasz tę filozoficzną powiastkę wystarczająco dobrze, aby odpowiedzieć na te 12 pytań!. Dołącz do nas!. Lektury szkolne.. .Afryka Kazika to książka na motywach reportaży Kazimierza Nowaka, który jest dzisiaj uznawany za jednego z pionierów polskiego dziennikarstwa podróżniczego.W latach 30.. 1 ocena Najlepsza odp: 100 .Adam Mickiewicz, "Pan Tadeusz" - quizy i testy z lektury..

Jak dobrze pamiętasz lekturę "Hobbit, czyli... 2 lata temu.

Zawiera 16 pytań.. Marta_Gebska 5 lat temu.. Zacznę od pytań łatwych, potem będą trudne.. chiliii 7 miesięcy temu.. Tromba czy Marcin Dubiel?. w tym quizie są 2 błędne odpowiedzi błędna odpowiedź nr.. 1 w teamie jest 8 członków natsu, czaro, monika, pieszko, pati, sheo, julia i leksiuJak dobrze znasz lekturę Pan Tadeusz?. Największym marzeniem Pinokia jest przeobrażenie się w prawdziwego chłopca z krwi i kości, zanim to jednak nastąpi, musi przejść przez swoją porcję rozczarowań i .Antoine de Saint-Exupéry, "Mały Książę" - test z lektury na poziomie trudnym..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt