Sprawdzian z historii klasa 5 dział 5 quizy

Pobierz

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.Test z histori 5 klasa ( Polska pierwszych Piastów) Super!. Osadź.. Udostępnij Udostępnij wg Sieciarz.. Starożytny Rzym mapa Rysunek z opisami.. Test rozwiązywano: 1963 razy.Kiedy ci, którzy piastują władzę konsularną, zamierzają.. Cześć!. Zawiera 18 pytań.. Quizowy Maniak.Test zawiera podstawowe pytania, które mogą pojawić się na testach gimnazjalnych.. Podstawowa jednostka armii rzymskiej to.. Na temat historii.. Udostępnij.. Opis testu.. No to zaczynamy!. Starożytny Rzym.. Podaj datę kiedy upadło cesarstwo zachodnio-rzymskie?. Tekst dotyczy poboru do armii w czasach, gdy państwo rzymskie było: answer choices.. Jakie miasto nazwano nowym Rzymem?. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. republiką.Start studying historia WCZORAJ I DZIŚ klasa 5 dział III.. Początki średniowiecza -test dla klasy 5 DRAFT.. Statystyka testu.. 2013-01-07 13:33:54 Sprawdzian z historii klasa 6 dział 3 wersja a i B z odpowiedziami plsss 2018-12-02 17:12:37Test z Biologii Biologia klasa 5, dział 4 - Tkanki i organy roślinne.. Powiązane z testem.Sprawdzian z historii wczoraj i dzis klasa 5 dział 5 2015-03-10 18:35:20 Sprawdzian wczoraj i dziś klasa 7 dział 6 2019-05-11 13:50:54 Załóż nowy klub Dział: Historia..

... Test z historii Klasa 5 3 działy.

Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Testy i sprawdziany szkolne - znajdziecie tutaj quizy, które pomogą Wam przygotować się do .Na temat historii.. przeprowadzić zaciąg żołnierza2, zapowiadają na zgromadzeniu ludu dzień, w którym mają.. Sprawdzian historia klasa 4 dział 3 - Wojny i upadek Rzeczypospolitej.Sprawdzian z historii wczoraj i dzis klasa 5 dział 5 2015-03-10 18:35:20 Znacie sprawdzian z przyrody klasa 5 dział woda ?. Więcej.. historia klasa 5 dział 7. historia klasa 5 dział 7 DRAFT.Darmowy quiz: Sprawdzian z historii klasa 5 dział 7 - Polska w XIII-XV wieku - Wczoraj i dziś w kategorii Szkoła podstawowaQuizy historyczne Sprawdzian z historii klasa 6 dział 1 - Narodziny.. Quizy historyczne .. Wczoraj i dziś klasa 6 rozdział " Polska Rzeczpospolita Ludowa "2015-02-10 18:58:54Początki średniowiecza, test z historii .. Jest to sprawdzian z dat , z zakresu początków średniowiecza .. Sprawdzian historia klasa 4 - test z całego podręcznika.. Szukaj.. Dzisiaj przychodzę z nowym quizem.. Test gimnazjalny .Sprawdziany na podstawie podręcznika Wczoraj i dziś wydawnictwa Nowa Era.. Pytania dotyczą historii Polski pod panowaniem pierwszych królów z dynastii Piastów.. Inne tryby testu.. Wczoraj i dziś dla klasy 6 2016-07-04 19:16:27; Sprawdzian z historii wczoraj i dzis klasa 5 dział 5 2015-03-10 18:35:20; Test z historii!.

Sprawdzian historia klasa 4 dział 1 - Z historią na Ty.

Poziom - 5 klasa.. Sprawdzian historia klasa 4 dział 2 - Od Piastów do Jagiellonów.. A czynią to corocznie.. 0.Czy wie ktoś jak może wyglądać sprawdzian z historii do 6 klasy z działu 4 ,, Świat między wojnami?. Powtórzenie - klasa 5, dział III DRAFT.. Darmowy quiz: Sprawdzian z historii klasa 5 dział 5 - Społeczeństwo średniowiecza - Wczoraj i dziś w kategorii Szkoła podstawowaSprawdzian z historii klasa 5 dział 5 - Społeczeństwo średniowiecza - Wczoraj i dziś odnosi się do rozdziału podręcznika, w którym uczniowie klasy piątej zapoznali się z definicją systemu feudalnego i jego funkcjonowaniem, zagłębili się w specyfikę pokonywania drogi od pazia do rycerza, odwiedzili średniowieczne miasto i .Sprawdzian z historii klasa 5 dział 5 - Społeczeństwo średniowiecza - Wczoraj i dziś.. Polub.. Ana_Kleszcz 3 lata temu.. Starożytny Rzym.. Starożytny rzym.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. Podaj datę kiedy podzielono Imperium na dwie części?Zachodnia i wschodnia.. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Sprawdzian ze znajomości działu "Tkanki i organy roślinne" z podręcznika Puls Życia.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Preview this quiz on Quizizz.. wg Pawel100.. Rozwiąż test.. POMOCY !. .Społeczeństwo średniowiecza klasa 5.. Pokaż więcej..

sprawdzian z działu 5 Test.

Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Sprawdzian z historii dla klasy 5 przygotowany na podstawie podręcznika Nowa Era Wczoraj i dziś z działu "Społeczeństwo średniowiecza".. #sredniowiecze #daty #poczatkisredniowiecza #frankowie #bizancjum.. Skomentuj.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Klasa 5 Historia Krucjaty.. Jak nazywał się proces stopniowego podziału państwa po śmierci Bolesława Krzywoustego.. Sprawdzian z historii klasa 5 dział 5 - Społeczeństwo.. Quizy historyczne Sprawdzian z historii klasa 5 dział 4 - Początki.. Quizy historyczne Sprawdzian z historii klasa 5 dział 3 - Starożytny.. Początki średniowiecza - historia V klasa cz. 1 Połącz w pary.. Klasa 5 Klasa 6 Klasa 7. krzyżówka utrwalenie słówek z działu 5 Krzyżówka.Preview this quiz on Quizizz.. Jak nazwano wschodnie cesarstwo?. No to zaczynamy!. Edytuj elementy.. Wymagane logowanie .Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.. Rozwiąż test.. Społeczeństwo średniowiecza, test z historii System feudalny Życie średniowiecznej wsi Średniowieczne miasto i jej mieszkańcy Kościół w Średniowieczu Kultura i nauka wieków średnich W cieniu kościołów i zamków ..

Dział: Historia.Quiz z działu 5 Test.

się stawić wszyscy pełnoletni Rzymianie.. Starożytny Rzym budowle Połącz w pary.. Początki średniowiecza -test dla klasy 5.. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. Książka "śladami przeszłości" klasa 1 gimnazjum.. Inne tryby testu.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Darmowy quiz: Sprawdzian z historii klasa 5 dział 1 - Pierwsze cywilizacje - Wczoraj i dziś w kategorii Szkoła podstawowaDarmowy quiz: Sprawdzian z historii klasa 5 dział 2 - Starożytna Grecja - Wczoraj i dziś w kategorii Szkoła podstawowaHISTORIA-test z działu 4 klasa5..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt