Charakterystyka zenka ten obcy zadane pl

Pobierz

Podczas dzieciństwa spotkała go tragedia -stracił matkę i został skazany na wychowywanie przez ojca alkoholika, który nie potrafi dać nawet synowi ciepła i miłości, której każde dziecko bardzo potrzebuje.Zadanie: charakterystyka zenka z książki ten obcy d vhell ppp Rozwiązanie: jednym z głównych bohaterów powieści ireny jurgielewiczowej pt quot ten obcy quot jest Zaliczaj.pl Jesteś niezalogowany Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.Głównym i tytułowym bohaterem powieści Ireny Jurgielewiczowej pt.: "Ten obcy" jest szesnastoletni chłopak Zenek Wójcik.. Zenek Wójcik - główny bohater utworu, tytułowy "obcy".. 2011-06-07 18:33:38Głównym i tytułowym bohaterem powieści Ireny Jurgielewiczowej pt.: "Ten obcy" jest szesnastoletni chłopak Zenek Wójcik.. Był trochę starszy od reszty dzieci, miał około czternastu, może nawet szesnastu lat.. Uciekł z domu ponieważ czuł sie niekochany przez ojca, który był alkoholikiem.Charakterystyka Zenka Wójcika ("Ten obcy" Ireny Jurgielewiczowej) Zenek Wójcik jest jednym z bohaterów książki Ireny Jurgielewiczowej pt. "Ten obcy".. Ojciec się nad nim znęcał, dlatego uciekł z domu, by stworzyć nowy dom ze swoim wujkiem Antonim Janicą.Głównym i tytułowym bohaterem powieści Ireny Jurgielewiczowej pt.: "Ten obcy" jest szesnastoletni chłopak Zenek Wójcik.. Zenek ma szesnaście lat, jest wysoki i szczupły, zwinny, zręczny i silny..

Chłopiec po odejściu matki postanowił odnaleźć wujka a następnie zamieszkać u niego.Zenek Wójcik - charakterystyka.

Uciekł z domu ponieważ czuł sie niekochany przez ojca, który był alkoholikiem.Miłość Zenka i Uli w powieści "Ten obcy" "Ten obcy" - wyjaśnienie tytułu Kompozycja, narracja i język powieści "Ten obcy" Czas i miejsce wydarzeń powieści "Ten obcy" Motywy literackie w powieści "Ten obcy" Irena Jurgielewiczowa - biografia "Ten obcy" - cytaty: Bohaterowie: Pestka Ubyszówna - charakterystyka .Plik ten obcy charakterystyka zenka zadane.pl.txt na koncie użytkownika edelfe • Data dodania: 25 mar 2016 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Charakterystyka Zenka "Ten Obcy".. Był trochę starszy od reszty dzieci, miał około czternastu, może nawet szesnastu lat.. Jego matka nie żyła.. Był tajemniczy, często wręcz odpychający.. Podczas dzieciństwa spotkała go tragedia -stracił matkę i został skazany na wychowywanie przez ojca alkoholika, który nie potrafił dać nawet synowi ciepła i miłości, której każde dziecko bardzo potrzebuje.. Wygląda dość dziwnie i budzi ich ciekawość.. Chłopak porzuca dom rodzinny, ponieważ umarła mu matka, a ojciec popada w alkoholizm.. Zenek był chłopcem skrytym, dlatego wolał towarzystwo cichej, niepozornej Uli niż przebojowej, spontanicznej Pestki..

Jesteś w: Ten obcy Zenek Wójcik - charakterystyka, dzieje i osąd Autor: Karolina Marlęga Serwis chroniony prawem autorskim.

Jego zalety, takie jak zaradność, samodzielność i przede wszystkim silny upór, ujawniły się po jego odejściu z domu.. Zenek Wójcik - to młody chłopaki, który mieszka we Wrocławiu ze swoim ojcem alkoholikiem.. To główny bohater powieści dla młodzieży Ireny Jurgielewiczowej "Ten obcy".. Jednym z głównych bohaterów powieści Ireny Jurgielewiczowej pt. "Ten obcy" jest Zenek Wójcik.. Ojciec znęcał się nad nim i nie troszczył się o niego, uważając, że .Charakterystyka Zenka Jednym z głównych bohaterów powieści pt. "Ten obcy" jest Zenek Wójcik.. Po śmierci matki, która zawsze broniła go przed atakami ojca-alkoholika, znalazł się w bardzo trudnej sytuacji.. Pochodzi z Wrocławia, gdzie mieszkał z rodzicami aż do śmierci matki.. Uciekł z domu, ponieważ czuł się niekochany przez ojca, który był alkoholikiem..

W chwili, gdy dotarł na wyspę ubrany był w starą, zieloną wiatrówkę i brudne, wymięte spodnie.charakterystyka zenka wójcika z ksiazki ten obcy?

Chłopiec opuścił Wrocław uciekając od swego ojca (właściciela warsztatu samochodowego), który nadużywał alkoholu i znęcał się nad synem.. Był trochę starszy od reszty dzieci.. Miał może czternaście, może nawet szesnaście lat.. Zenek Wójcik jest głównym bohaterem powieści Ireny Jurgielewiczowej: "Ten obcy".. Ponieważ nie chciał już dłużej znosić szykan i znęcania się .Charakterystyka Zenka z Ten Obcy Kryteria I. Wstęp-prezentacja postaci (imię, nazwisko, pochodzenie) II.. Pochodzi z Wrocławia, gdzie mieszkał z rodzicami.Po śmierci matki, która zawsze broniła go przed atakami ojca-alkoholika, znalazł się w bardzo trudnej sytuacji.Zadanie: charakterystyka zenka wójcika Rozwiązanie:zenon wójcik jest głównym bohater książki pt 39 39 ten obcy 39 39 chłopiec ma szesnaście lat, kiedy był mały stracił matkę i wychowywał się ze swoim ojcem alkoholkiem, kóry się w ogółe nim nie interesowł musiał uciec z domu, aby odnależć wujka i poczuć się kochanym chłopic był odważny, ponieważ uratował dziecko z .Charakterystyka bohaterów.. Słynął z odwagi, dumy, honoru, pracowitości, zatrudnił się nawet u jednego z rolników, aby odpracować pieniądze ofiarowane mu przez Ulę.Przydatność 75% Charakterystyka Zenka Wójcika "Ten Obcy" Zenon Wójcik to główny bohater powieści Ireny Jurgielewiczowej pt. "Ten Obcy"..

Cześć dalsza powieści "Ten obcy" Ireny JurgielewiczowejZenek Wójcik - charakterystyka Zenek Wójcik jest głównym bohaterem powieści Ireny Jurgielewiczowej: "Ten obcy".

Matka zawsze broniła go przed ojcem alkoholikiem.. Zenek był starszy od reszty bohaterów.. Podczas dzieciństwa spotkała go tragedia-stracił matkę i został skazany na wychowywanie przez ojca alkoholika, który nie potrafi dać nawet synowi ciepła i miłości, której każde dziecko bardzo potrzebuje.weekendowo.pl; Zenek Wójcik - charakterystyka • Ten obcy.. Jego ojciec był alkoholikiem bił go i upokarzał matka chłopca zmarła.. 2012-10-11 15:34:53 Książka "Ten Obcy " CHarakterystyka Zenka !. Pochodzi z Wrocławia, gdzie mieszkał z rodzicami.. Gdy był dzieckiem, zmarła jego matka, został skazany na wychowanie przez nieczułego ojca alkoholika.Zenek Wójcik główny bohater lektury Ten Obcy.. Zenek pokonuje piętrzące się trudności i wytrwale dąży do osiągnięcia celu, czyli do znalezienia wujka.Ten obcy, pojawiający się nagle chłopak niechętnie mówi cokolwiek na swój temat.. Spis treści.. Jego matka dawno zmarła, natomiast ojciec był alkoholikiem.Zenek był wysokim, szczupłym chłopcem, o ciemnych oczach, bladej cerze i gęstych, ciemnych włosach.. Samotny, niekochany i z poczuciem odrzucenia, włóczy się po świecie w poszukiwaniu wujka.Charakterystyka Zenka Wójcika z książki Ireny Jurgielewiczowej ,,Ten Obcy'' : Postać Zenka Wójcika poznałam w książce Ireny Jurgielewiczowej pt. ,,Ten Obcy''.. Ma ciemne włosy.. Rozwinięcie : a) portret bohatera ( wygląd zewnętrzny ) b) uosobienie i cechy umysłu c) charakter ( zalety i wady ) - stosunek do innych ludzi - stosunek do samego sb - stosunek do obowiązków - stosunek do przyrody, zwierząt III .Charakterystyka bohatera lektury " Ten Obcy" Charakterystyka Zenka Wójcika, bohatera książki Jurgielewiczowej "Ten obcy" Charakterystyka Mariana(Ten obcy) Ten obcy - bardzo krótkie streszczenie powieści.. Miał 16 lat pochodził z Wrocławia miał ciemne włosy i grube brwi, chłopiec był wysoki i szczupły.. 2l.pl - serwis chroniony prawem autorskim .Zenek Wójcik jest postacią trudną do jednoznacznej oceny, lecz można śmiało powiedzieć, że wzbudza sympatię i ostatecznie rehabilituje się w oczach czytelnika, który mógł go potępiać za kradzież pieniędzy i jabłek, do której dodatkowo namówił swych kolegów.Na pewno ocenę jego postępowania łagodzi wiedza o jego życiu i trudnej sytuacji, w jakiej znalazł się po .Przydatność 80% "Ten obcy" - charakterystyka Zenka Wójcika.. Jednym z głównych bohaterów powieści pt. "Ten obcy" jest Zenek Wójcik..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt