Test z lektury o psie który jeździł koleją wordwall

Pobierz

Odpowiedz.. W ramach przypomnienia posłuchaj audiobooka: .. Rozwiąż w zeszycie test ze znajomości lektury: Roman Pisarski " O psie, który jeździł koleją .Plik O psie który jeździł koleją (test 2).doc na koncie użytkownika kacique • folder lektury • Data dodania: 7 paź 2010 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Temat: O psie, który jeździł koleją.. karina.glowacka.bieszczad.. wg Elamankiewicz.. 1.Test ze znajomości lektury "O psie, który jeździł koleją" Czytelnik w bibliotece Beata Maciąg.. 2011-10-16 20:17:42 Dlaczego pies z lektury "O psie który jeździł koleją " jest bohaterem?. W jakim kraju europejskim toczy się akcja książki: Q. .. Komu pani ze szkoły też to kazała zrobić jako (jeden z wielu) test z lektury?. Test sprawdzający znajomość lektury O psie, który jeździł koleją Romana Pisarskiego.. a) w Ameryce b) we Francji c) we Włoszech d) w Anglii 3) Jak miał na imię główny bohater .Postacie z lektury "O psie, który jeździł koleją" Wisielec.. 2012-04-11 15:38:05Opowiadanie "O psie, który jeździł koleją" to pełna przygód historia kundelka, jest to lektura w 3 klasie podstawówki.. Zawiera wszystkie powyższe pytania.. Jakim sposobem pies dotarł na tę stację kolejową: Q. Lampo jest wiernym towarzyszem zawiadowcy, zawsze do niego wraca, gdziekolwiek by nie był..

Sprawdzian z lektury -O psie, który jeździł koleją-.

Plan wydarzeń "O psie, który jeździł koleją"- R. Pisarskiego Połącz w pary.. Część 1.. Treść opracowania .O psie, który jeździł koleją to piękna opowieść o przyjaźni psa z człowiekiem.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury O psie, który jeździł koleją, które mogą Ci się przydać do powtórki.. 1) Podaj autora książki "O psie, który jeździł koleją" a) Radosław Pilarski b) Roman Pisalski c) Robert Wisarski d) Roman Pisarski 2) Podaj nazwę stacji, na którą przybył pies.O psie, który jeździł koleją -test z lektury - Quiz.. Podaję trzy argumenty uzasadniające tezę, że LampoPlik test ze znajomości lektury O psie który jeździł koleją.docx na koncie użytkownika kret65 • folder lektury • Data dodania: 16 kwi 2013 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.O psie który jeździł koleją?. Wybrał się w kolejną podróż.26 Questions Show answers.. Jak nazywa się miejscowość, w której na stacji kolejowej toczy się akcja: Q. Udostępnij.. Jak zawiadowca nazwał psa: Q.. Dlaczego po całym kraju rozeszła się wieść o cudnym psie: · był niesamowicie mądrym psem; · był jedynym psem- pracownikiem kolei; · podróżował koleją do różnych miast..

Autorem książki ,,O psie, który jeździł koleją" jest: Q.

ZADANIE 1. we Włoszech.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. wg Iwonarutkowska0.Lampo - imię psa, Włochy - kraj, w którym dzieje się akcja lektury, Sycylia - włoska wyspa na Morzu Śródziemnym, Neapol - miasto włoskie położone u podnóża Wezuwiusza, zawiadowca - osoba kierująca ruchem na stacji kolejowej, stacja - miejsce, gdzie wsiadamy do pociągu lub z niego wysiadamy, pociąg - środek transportu - jedzie po torach przez cały kraj i pomiędzy krajami .o psie ktury jeżdził koleją - O psie ktury jeździł koleją - Plan wydarzeń - "O psie, który jeździł koleją" - O psie, który jeździł kolejąLekturowy test: O psie, który jeździł koleją.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury O psie, który jeździł kolejąPytania i odpowiedzi do lektury O psie, który jeździł koleją ( 16) Pytania i odpowiedzi do lektury O psie, który jeździł koleją (.. O psie, który jeździł koleją Biblioteka SP Kowalewo Teleturniej.. Marta.G 3 lata temu.. Setki pytań, dzięki którym nie umknie Ci żaden szczegół z przeczytanej książki.O psie, który jeździł koleją.. Klasa 3 edukacja wczesnoszkolna.. Przeskakując co drugą literę, zaczynając od pierwszej, wykreśl imię psa - bohatera lektury.Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku..

Jetzt portofrei bestellen!O psie, który jeździł koleją - Test.

powiększ · Książki> Podręczniki szkolne, edukacja> Lektury, opracowania zadania sprawdzające - rebusy, łączenie punktów, krzyżówki i testy do uzupełniania.. Od czego Lampo miał złamane dwa żebra i nogę: · wpadł pod pociąg; · został zakleszczony przez drzwi wagonu; · został pogryziony przez inne psy .Chcesz wesprzeć rozwój kanału?. Wykonaj test sprawdzający z lektury "Pies, który jeździł koleją" i przekonaj się, jak dobrze pamiętasz losy głównego bohatera i ludzi, których spotykał na swojej drodze.LINK DO KSIĄŻKI + AUDIOBOOK: psie, który jeździł koleją w formie audiobooka.Historia ta wydarzyła się naprawdę - przed laty, we Włosze.Test sprawdzający znajomość treści lektury "O psie, który jeździł koleją".10. a) Piotr Fijarski b) Ryszard Pisarski c) Romuald Fisarski d) Roman Pisarski 2) Gdzie rozgrywają się wydarzenia w książce?. Z jakiego powodu pies znalazł się u ogrodnika na Sycylii?. 2.Live worksheets > Polish > Edukacja wczesnoszkolna > Czytanie ze zrozumieniem > Mamy ponad 160.000 użytkowników.. W jakim kraju rozgrywa się akcja utworu?. Odwiedź mnie na Facebooku: z tresci lektury o psie który jezdził koleja O psie, który jeździł koleją Romana Pisarskiego - Empik: 13 Wrz 2012 Przeczytaj recenzję O psie, który jeździł koleją Romana Pisarskiego..

1) Kto napisał książkę "O psie, który jeździł koleją"?

Możesz sobie na szybko powtórzyć najistotniejsze fakty z lektury.Najbardziej kompletny test z lektury O psie, który jeździł koleją jaki znajdziesz w sieci.. 2010-06-14 15:07:13 Czy lubicie książke ,,o psie który jeździł koleją " ?. 4 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. ID: 1432840Test wiedzy na temat lektury O psie, który jeździł koleją.. Określam uczucia, które wzbudziła we mnie historia Lampo.. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .Temat: O psie, który jeździł koleją - TEST SPRAWDZAJĄCY.. Skomentuj.. Sprawdzian z lektury -O psie, który jeździł koleją-.. O psie, który jeździł koleją - pytania z lektury Lista pytań dotyczących lektury O psie, który jeździł koleją..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt