Test ania z zielonego wzgórza klasa 6 trudny

Pobierz

Rozwiąż test i sprawdź się, na ile pamiętasz przygody dziewczynki z Avonlea.. Notatki z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" Lucy Maud Montgomery Elementy Êwiata przedstawionego • czas akcji: XIX wiek • miejsce wydarzeƒ: Zielone Wzgórze, Sosnowe Wzgórze, Avonlea, szkoła, koÊciół, Carmody, Białe Piaski,Pliss, daje 6!. A czy ty potrafisz?. III ze względu na rodzaj opisu tej przyjaźni: idealna (Robinson Kruzoe i Piętaszek, Ania i Diana w dzieciństwie), trudna (Ania i Gilbert, Wołodyjowski i Ketling, Wołodyjowski i .. Dorota 5 lat temu.. Powieść "Ania z Zielonego Wzgórza" ukazała się w roku: a) 1908 b) 1898 c) 1901 d) 1882 RozwiązanieSprawdź, co zapamiętałeś z książki Lucy Maud Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza".. a) J.K. Rowling b) Lucy Maud Montgomery c) Clive Staples Lewis 2) Mateusz Cuthbert zdziwił się, gdy zobaczył Anię na stacji w Bright River, ponieważ a) przyjechał po chłopca b) jej pociąg przyjechał za wcześnie c) dziewczynka miała tylko 11 lat 3) Ania chciała, aby nazywano ją a) Kordelią b) Kornelią c) Karoliną 4) Najlepszą .. ''Ania Z Zielonego Wzgórza'' Sprawdź czy umiesz!. Ania z Zielonego Wzgórza - test znajomości lektury.. Rozwiąż ten test, a przekonasz się, czy zdasz!. Ania z Zielonego Wzgórza - rozwiązanie zadania.. Rozwiąż test i sprawdź jak dobrze znasz fabułę książki.. Treść.. To znaczy: główna(Ania), pierwszoplanowi, drugoplanowi i trzecioplanowi oraz epizodyczni!Ania z Zielonego Wzgórza- tak właściwie Ania Shirley była drobnej budowy dziewczynką, miała bladą cerę bogatą w dużą ilość piegów, miała zielone oczy z prześwitem koloru szarego i wyróżniające się rude włosy..

Test z Ani z Zielonego wzgórza składa się z 18 pytań o różnym poziomie trudności.

Udostępnij.. Jak nazywała się ulubiona nauczycielka Ani?. Kartkówka sprawdzająca poziom wiedzy o lekturze "Ania z Zielonego Wzgórza" 1.Jak nazywają się rodzice Ani?. Pogodzenie si´ Ani z Gilbertem.. 9473 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Opublikowano: 11 luty 2010 | Edward Karpiński | Drukuj | E-mail | Odsłony: 281785.Test ze znajomości lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" poleca 64 % 2813 głosów.. Płynął przez nie strumień wesołych promieni słonecznych, a poza nimi coś niezmiernie lekkiego i białego powiewało ku błękitnemu niebu.od wielkiej bliskości dziecięcej do dorosłego oddalenia (Ania i Diana z Ani z Zielonego Wzgórza), niezmienna przez całe lata (Skrzetuski - Wołodyjowski).. Ania nauczycielkà w Avonlea.. TEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY pt. "ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA" L. M. MONTGOMERY Uczniu, przeczytaj dokładnie test, zastanów się i odpowiedz na pytania.. Duża ilość osób twierdziła że ma ładny, zgrabny nos.. .Jesteś tutaj: Strona główna Publikacje nauczycieli Testy i sprawdziany Ania z Zielonego Wzgórza - test znajomości lektury.. Ten test dla tych co nieznaja książki jest trudny ;)Test: Urodą (lub Jutrzenką) Ania Shirley nazwała kwiat: a) piwonii b) orchidei c) róży d) pelargonii Rozwiązanie - Na zakończenie seminarium nauczycielskiego Ania zdobyła: ..

Lucy Maud Montgomery, "Ania z Zielonego Wzgórza" - test z lektury na poziomie trudnym.

Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika .4) Dlaczego Maryla była rozczarowana, gdy Ania przybyła na Zielone Wzgórze?. Proszę wypiszcie mi bohaterów Ani z Zielonego Wzgórza!. Rozwiąż test!Ania z Zielonego Wzgórza to powieść kanadyjskiej pisarki Lucy Maud Montgomery.. Pani Magdalena G i ja jesteśmy z Was dumne :-) Ania Shirley jest tytułową bohaterką powieści "Ania z Zielonego Wzgórza" Lucy Maud Montgomery.. 5) Na jaki kolor Ania przefarbowała włosy?. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. (imiona i nazwisko) .1 Dariusz Chętkowski Ania z Zielonego Wzgórza nie potrafi rozwiązać konfliktu.. answer choicesKrokodyle z 6 klasy :-) Nasze prace.. 6) O czym marzyła Ania?. Charakterystyka Ani z Zielonego Wzgórza napisana przez cała klasę na lekcji języka polskiego.. a) o pierścionku, b) o sukience z bufiastymi rękawami, c) o psie.Test ze znajomosci lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" Proszę o odpowiedzi do tego testu z góry thx ^^ Ania z Zielonego Wzgórza - test ze znajomości lektury 1.. Ubierała się niemodnie i skromnie.Ania Shirley to główna bohaterka powieści Lucy Maud Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza"..

Czy dasz radę przetrwać piekielnie trudny test z randomowych kategorii?Zobacz quiz: Ania z Zielonego Wzgórza.

Wydarzenia rozgrywają się w ciągu: A. kilku miesięcy C. około pięciu lat B. dwóch lat D .Test do klasy VI doskonale sprawdzający znajomość lektury L. M. Montgomery pt. "Ania z Zielonego Wzgórza".. 12/20 Jak ja to miałam chyba w 5 klasie .. Poznajemy ją, gdy ma jedenaście lat i jako sierota przez przypadek trafia do rodzeństwa Cuthbertów.. Pod koniec powieści jest urodziwą szesnastolatką.Lucy Maud Montgomery "Poranek na Zielonym Wzgórzu" Dzień był już jasny, kiedy Ania obudziła się i siadłszy na łóżku, spojrzała nieprzytomnie w okno.. Kto wyzwał Anię, by przeszła po szczycie dachu?. a) czerwony, b) zielony, c) fioletowy.. Filmy.. Klasa 7-8: "Dziady cz. II .Test znajomości "Ani z Zielonego Wzgórza" dla klasy VI Powinien być łatwy dla tych ,którzy przeczytali.. Temat: Dlaczego Ania nie przebacza swojemu szkolnemu koledze?. Klasa 6 - Części zdania, cz. 1. bardzo szybki i ciekawy teścik mam nadzieje że w szkole pójdzie mi tak samo dobrze jak tu mam 10/10Ania z Zielonego wzgórza - Testy - Dojrzewamy.pl.. Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. Jest to młoda sierota, która w wieku jedenastu lat .Lektury uzupełniające w klasie 6 w roku szkolnym 2020/2021: Aleksander Dumas - Trzej muszkieterowie Joseph Rudyard Kipling - Księga dżungli Marcin Kozioł - Skrzynia Władcy Piorunów Stanisław Lem - Cyberiada (fragmenty) Kornel Makuszyński - wybrana powieść Lucy Maud Montgomery - Ania z Zielonego WzgórzaPlik TEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY pt Ania z Zielonego Wzgórza = z odpowiedziami.doc na koncie użytkownika poczta.anka • folder Ania z Zielonego Wzgórza • Data dodania: 4 maj 201224..

... Test z lektury ,,Ania z Zielonego Wzgórza" ... Który odcień zielonego najbardziej do Ciebie pasuje?Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza".

Skomentuj.. Tagi dla tego testu: szkoła, lektury1) Jak nazywa się autorka powieści ?. a) bo była dziewczynką, b) bo miała rude włosy, c) bo była chuda.. Z którym przedmiotem Ania radziła sobie najsłabiej?. Jak ty byś postąpił na jej miejscu?. (45 minut) Lekcja ta pozwala uczniom na wyrażanie własnego stanowiska wobec decyzji podjętych przez bohaterów powieści Lucy Maud Montgomery.Jakie moga byc pytania na sprawdzianie z polskiego kl.6 z lektury ania z zielonego wzgórza?. Miłego rozwiązywania!Klasa 6 - L. M. Montgomery: Ania z Zielonego Wzgórza - test "Ania z Zielonego Wzgórza" L. M. Montgomery to lektura, która cieszy się niesłabnącą popularnością.. Szukaj..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt