Liczby dodatnie i ujemne quiz

Pobierz

Liczby całkowite - liczby dodatnie i liczby ujemne - Matematyka Szkoła Podstawowa i .Liczby ujemne.. Mnożenie i dzielenie liczb całkowitych.. Uwaga!. (Otwiera system) Odejmowanie liczby ujemnej = dodawanie dodatniej.. Część 1.. Klasa 6 Matematyka.. wg Agnieszkadacka.. Klasa 5 Matematyka.. (Otwiera system) Opowieść o odejmowaniu liczb ujemnych.. (Otwiera system) Wprowadzenie do liczb ujemnych.. Klasa 6 Matematyka.. Liczby Dodatnie i ujemne DRAFT.. Wiemy jak obchodzić się z liczbami dodatnimi kiedy dodajemy do nich i odejmujemy liczby dodatnie, a kiedy dodajemy lub odejmujemy liczby ujemne?Klasa 6 Matematyka.. magdalena_olek77_79833.Liczby ujemne i dodatnie - ćwiczenia Quiz - Quizizz.. 15 minutes ago.Liczby dodatnie i ujemne - test DRAFT.. ułamek dziesiętny P lub F czytanie i pisanie Prawda czy fałsz.. Zaznacz .Z tej wideolekcji dowiesz się: - jak do liczby dodatniej dodać liczbę ujemną, - jak do liczby ujemnej dodać liczbę dodatnią, - jak dodawać do siebie liczb.Liczby naturalne i ułamki Figury na płaszczyźnie Liczby na co dzień Prędkość, droga, czas Pola wielokątów Procenty Liczby dodatnie i liczby ujemne Wyrażenia algebraiczne i równani Figury przestrzenne Konstrukcje geometryczne Układ współrzędnych Powtórki Gry do drukuKlasa 6.. Wskaż, które liczby zapisano w porządku rosnącym.. Liczby dodatnie i ujemne Koło fortuny..

Liczby dodatnie i ujemne kl.5.

Iloczyn liczby dodatniej i liczby ujemnej jest liczbą: dodatnią.. Liczby dodatnie i ujemne Koło fortuny.. Liczby ujemne i dodatnie - ćwiczenia DRAFT.. IV) Liczbą przeciwną do jestMatematyka - liczby ujemne Test.. wg Tojabasia.Liczba wyników dla zapytania 'klasa 6 liczby ujemne i dodatnie ruletka': 10000+.. Czekają na Ciebie: Interpretacja liczb ujemnych Rozwiąż co najmniej 5 z 7 pytań, aby przejść na następny poziom!. Liczby ujemne - liczby, które na osi liczbowej znajdują się po lewej stronie zera.. Quiz - Odejmowanie liczb ujemnych.. Liczby dodatnie i ujemne Teleturniej.. Czas na odpowiedź: 10sekund.. wg Kasprzyk1.. Liczby dodatnie i liczby ujemne.. Liczbą przeciwną do liczby jest liczba: Zadanie 3.. Instrukcja.. Dodawanie i odejmowanie - liczby ujemne klasa VI Teleturniej.. Klasa 6 Liczby dodatnie i liczby ujemne gr A str 1/3 imię i nazwisko klasa data 1 Wyobraź sobie, że na osi liczbowej zaznaczono liczby: 6, 7, 1, 3, 2, 1, 0, 3, 4 Ile z nich znajduje się po lewej stronie .. Zaznacz, aby zobaczyć wynik.. Ułamek 1/2 oraz ułamki od niego mniejsze i większe Sortowanie według grup.. Własności działań na liczbach całkowitych.. Liczby dodatnie i ujemne Labirynt.. (po południu), Dodawanie z rozpisywaniem w zakresie 20, Odejmowanie z rozpisywaniem w zakresie 20, Dodawanie z przekraczaniem progu dziesiątkowego, Odejmowanie z przekraczaniem progu dziesiątkowego, Dodawanie z rozpisywaniem w zakresie 30, Odejmowanie z rozpisywaniem w zakresie 30, Zaawansowane zadania tekstowe z dodawania i odejmowania w zakresie 20, Dodawanie na paragonie, Dodawanie w zakresie 20 - TEST, Odejmowanie w zakresie 20 - TEST, Zadania tekstowe z dodawania i odejmowania w .WYPISZ LICZBY PRZECIWNE..

Liczby dodatnie i ujemne.

Wybrane quizy.. Odejmowanie jako dodawanie liczby przeciwnej Rozwiąż co najmniej 3 z 4 pytań, aby przejść na następny poziom!Liczby całkowite - liczby dodatnie i liczby ujemne - Matematyka Szkoła Podstawowa i Gimnazjum - YouTube.. Klasa 4 Klasa 5 Matematyka liczby ujemne.. II) Jeśli to tylko III) Liczby, które leżą na osi liczbowej po przeciwnych stronach zera i są równo od niego oddalone mają jednakowe wartości bezwzględne.. Rozpocznij test.. Liczby dodatnie - liczby, które na osi liczbowej znajdują się po prawej stronie zera.. Liczby dodatnie i ujemne Koło fortuny.. Liczby ujemne i dodatnie - powtórzenie DRAFT.. Regulamin Polityka prywatności Polityka cookies Przegląd treści Dla rodziców Dla szk .Test Działania na liczbach dodatnich i ujemnych, podrozdział podręcznika Matematyka z plusem dla Klasa I. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.I) Wartość bezwzględna dowolnej liczby jest liczbą całkowitą.. Liczby ujemne - dodawanie i odejmowanie.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Gabrysia napisała: 0, -3, -4, -5, 6. czy to jest liczba pierwsza?. Zero nie jest ani liczbą dodatnią ani liczbą ujemną.. 2nd - K .. czy każda liczba całkowita ujemna jest mniejsza .Liczby dodatnie i ujemne kl.5 | Arithmetic Quiz - Quizizz..

Liczby Dodatnie i ujemne DRAFT.

A oto wybrane losowo quizy, które mogą Cię zainteresować.Liczby dodatnie i liczby ujemne.. Teleturniej.Quiz - Odejmowanie liczb ujemnych.. Brakuje odpowiedzi.. Bardziej szczegółowoLiczby ujemne - Matematyka Szkoła Podstawowa i Gimnazjum - YouTube.. wg Tojabasia.. Liczby ujemne na osi liczbowej Rozwiąż co najmniej 5 z 7 pytań, aby przejść na następny poziom!Klasa 5 Matematyka.. Przeczytaj uważnie każde polecenie, a następnie zapoznaj się z możliwymi odpowiedziami i zaznacz najbardziej prawdopodobną.. ujemną.Wprowadzenie do liczb ujemnych.. Gabrysia i Zuzia miały uporządkować liczby: 0, -3, -4, -5, 6 od najmniejszej, do największej.. Klasa 6 Matematyka.. Liczby dodatnie i ujemne Koło fortuny.Dodawanie i odejmowanie liczb ujemnych.. 67% average accuracy.Liczby ujemne i dodatnie - powtórzenie Quiz - Quizizz.. Zadanie 2.. Liczby ujemne - Matematyka Szkoła Podstawowa i Gimnazjum.. Przewiń.Test - Seria pytań wielokrotnego wyboru.. Ułamek 1/2 oraz ułamki od niego mniejsze i większe Sortowanie według grup.. Klasa 6 Matematyka.. (Otwiera system) ĆWICZENIE.. agnieszka_sadowska_32523.. wg Niedzielasp.. Dodawanie i odejmowanie liczb całkowitych.. Liczby dodatnie i ujemne.. Wybierz poprawną odpowiedź, aby kontynuować.. (Otwiera system) ĆWICZENIE.. 0%Matematyka, Liczby dodatnie i ujemne..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt