Test z tajemniczego ogrodu online

Pobierz

KLASA 5: "Tajemniczy ogród" - test 1 graj dalej lub zamknijTajemniczy ogród Test sprawdzający z lektury Tajemniczy Ogród Rozwiąż test » Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu.. 2009-04-22 19:28:26 Któtkie streszczenie tajemniczego ogrodu 2015-10-28 19:03:14 Bohaterowie tajemniczego ogrodu 2011-05-30 16:40:17 W pokoju Colina 14.Jaki prezent przyniosła Mary od swojej matki dla Mary?. Opis przedmiotu i postaci karta pracy .Plik TAJEMNICZY OGROD test.doc na koncie uzytkownika Roza4206 folder .. tajemniczego ogrodu dostalam ,3+, XD i tak nie polecam bo nawet jezeli tysiace razy sprawdzi w lekturze .ona zupełnie z powodu śmierci swe niani.. Ile lat miał Dick?. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Tajemniczy ogród"Tajemniczy ogród" - test z lektury.. Inne testy z kategorii.. Eduelo.pl używa w celach reklamowych plików cookies, które mogą być umieszczane również przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne.. Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w usłudze TwitterUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest.ten sprawdzian pomógł mi zdobyć na szóstkę dodany: 2015-09-25 07:28:12, przez: Emanuel fajne to jest mam test z tego 2 pazdziernika i sie ucze po prostu super9.. Szkoła podstawowa Test z lektury "Tajemniczy ogród" - poziom trudny..

Test wiedzy online z lektury szkolnej.

Test wiedzy online z lektury szkolnej.a) zgodę na odwiedzenie tajemniczego ogrodu b) dowolny kawałek ziemi, by posądzić na nim kwiaty c) zgodę na odwiedziny Marty 14) Colin nie wychodził z pokoju ponieważ: a) ojciec mu tego zabronił b) myślał, że niedługo umrze i nie chciał nikogo widzieć c) lekarz mu tego zabronił 15) Dick nazwał swojego liska: a) Orzeszek b .ORTOGRAFIA i język polski online, nauka pisania na klawiaturze, nauka czytania i poprawnego pisania, szkoła podstawowa.. Które zdanie nie dotyczy Dicka?. 1) Jak miała na nazwisko główna bohaterka (Mary) ?. test dodany 13 lat temu przez ewelinkal.. Test ze znajomości lektury "Tajemniczy Ogród" autorstwa Frances Hodgson Burnett.. Kto jeszcze - oprócz dzieci i Bena- wiedział o tajemniczym ogrodzie i odwiedził tam dzieci?. Ojciec Colina nie odwiedzał syna, ponieważ on był podobny do jego matki, miał takie same oczy, jednak jego były pełne smutku.Tajemniczy ogród.. Kto napisał list do pana Cravena z prośbą, by wrócił do domu?. Rodzice Mary zmarli na chorobę, to była chyba cholera, o ile się nie mylę.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.z lektury "Tajemniczy ogród" - Test.. Sprawdza on umiejętność czytania ze zrozumieniem na dwóch poziomach:sprawdziany z lektury tajemniczy ogrod, sprawdzian z lektury tajemniczy ogrod klasa 5 chomikuj, sprawdzian lektury tajemniczy ogrod, Publikacja ta jest wydana w stolicy polski, w 1991 r. Jest to przyklad przekazywania..

Jakie zwierzę wskazało Mary drogę do ogrodu?

a) rudzik b) Dick c) ogrodnik Ben 12. sama, podczas zabawy, podczas spaceru z Martą, podczas zabawy z Dickiem, podczas ucieczki przed ogrodnikiem, Tags: Question 7 .. Gdzie wychowywała się Mary?. quiz ten sprawdza czy znasz lekturę pod tytułem,,Tajemniczy Ogód ''.Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Test z Lektury "Tajemniczy Ogród" Sprawdzicie tu znajomość na temat lektury "Tajemniczy Ogród" Tagi dla tego testu: tajemniczy,ogród,test,lektura,trudne,5,klasaZobaczcie czy dobrze przeczytaliście lekturę!. U góry znajdziesz quiz tajemniczy ogród.. W ziemi rozkopanej przez psa b. W zakurzonym wazonie c.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTest z lektury Tajemniczy ogród.. Test wiedzy online z lektury szkolnej.. Nie było to dziecko tkliwe i nie dbało nigdy o nikogo.. Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści "Tajemniczy Ogród"?. W tajemniczym ogrodzie kiedyś rosły przede wszystkim.. Część 1.. KLASA 4: "Tajemniczy ogród" - test 1 graj dalej lub zamknijNie no, quiz spoko, acz masz dwa błędy.. a) z Anglii b) z Indii c) z Londynu d) z Chin e) z Indonezji f) z Afryki 3) Jak nazywały się wiewiórki Dicka?ORTOGRAFIA i język polski online, nauka pisania na klawiaturze, nauka czytania i poprawnego pisania, szkoła podstawowa..

a. Dick b.Mary znalazła wejście do tajemniczego ogrodu.

U góry znajdziesz quiz Tajemniczy Ogród - Super Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Tajemniczym Ogrodzie.. PYTANIA OTWARTE 1.. Tajemniczy ogród - pytania z lektury Lista pytań dotyczących lektury Tajemniczy ogród.. Zawiera wszystkie powyższe pytania.. Zapraszamy!. Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie.. Szkoła podstawowa Test z lektury "Tajemniczy ogród" pixabay.com.. a. Skakankę b. Lalkę c.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. truskawki, róże,Test "Wiosna w ogrodzie" sprawdza umiejętność czytania ze zrozumieniem tekstu literackiego na poziomie klasy piątej.. Wiedza ogólna Tajemniczy quiz wiedzy ogólnej!. Zaloz wlasny blog!Frances Hodgson Burnett Tajemniczy ogrod.. Zawiera 16 pytań.. Zanadto wszyscy byli przerażeni, by myśleć o dziecku, którego nikt nie lubił.Zobacz 2 odpowiedzi na pytanie: Sprawdzian z ,, Tajemniczego ogrodu" łatweOpis tajemniczego ogrodu?. Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści Tajemniczy Ogród?. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Frances Hodgson Burnett, "Tajemniczy ogród" - test z lektury na poziomie trudnym.. LiteraturaQuiz z lektury "Tajemniczy ogród".. Możesz sobie na szybko powtórzyć najistotniejsze fakty z lektury.Witaj na stronie Quizz.pl.. Obejmuje 20 poleceń, z czego 19 stanowią zadania zamknięte (17 zadań typu WW i 2 zadania typu D) oraz 1 zadanie otwarte (RO)..

Trąbkę 15.Kto pomógł Mary znaleźć furtkę do tajemniczego ogrodu?

Hałasy, bieganina, ęki i lament z powodu cholery straszyły ą edynie, a teraz była zła, bo nikt zdawał się nie pamiętać o e istnieniu.. Jakie kwiaty kochała pani Carven?. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Lista pytań z lektury Tajemniczy ogród.. W jakim kraju urodziła się i mieszkała Mary?Myszy c. Nietoperze 13.Gdzie Mary znalazła klucz do tajemniczego ogrodu?. a) Lenox b) Lenoox c) Lennok d) Craven e) Croven f) Lennox 2) Skąd przyjechała Mary do domu wuja?. Glownymi bohaterami sa: Maly Ksiaze, sprawozdawca - pilot, roza.Kto pomógł Maty znaleźć furtkę i klucz do tajemniczego ogrodu?. Ustawienia dotyczące cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce.Test: Tajemniczy Ogród..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt