Wypracowanie o wakacjach po rosyjsku

Pobierz

List, e mail, pocztówka, ogłoszenie, zaproszenie, wpis na bloga lub post na forum po rosyjsku.Potrzebuje wypracowania na 2 strony na temat Wyobraź sobie że jesteś przewodnikiem i krótko zaprezentuj trasę jednodniowego zwiedzania miasta (jakiekolwiek miasto - oczywiście po rosyjsku).. Są wesołymi dziewczynami.. Załóż własny blog!Nie wiem o co chodzi za bardzo z tym, żeby te zdania były po rosyjsku ale napisane po polsku:) ale myślę, że pewnie chodzi o to jak to się czyta.. W tym roku miałem okazje z moimi rodzicami zwiedzić Turcję.. Maja i Ania mają 16 lat.. Posiedzieli trochę, zjedli ze mną, z rodzicami i z bratem obiad, a później dowiedziałam się, że ciocia i reszta przyjechali po mnie, aby mnie zawieść do nich do tłuszcza.Opowiadanie o Moskwie po rosyjsku Przedmiot: Język obcy / Liceum: 2 rozwiązania: autor: Dajana888 22.4.2010 (18:47) List do koleżanki o wakacjach po rosyjsku Przedmiot: Język obcy / Liceum: 1 rozwiązanie: autor: staroscinalo2 17.5.2010 (11:46) napisz po rosyjsku wypracowanie Przedmiot: Język obcy / Liceum: 2 rozwiązania: autor .Wypracowanie o sobie po rosyjsku to częsty temat wpisów na blogach w portalu pinger.pl.. Tłumaczenia w słowniku polsko - rosyjski.. 5,021 wizyt.. Życie za granicą Wskazówki i porady, jak żyć za granicą Wszystko, co musisz wiedzieć o życiu w innym państwie Więcej .Wymarzone wakacje..

Opowiadanie o wakacjach po rosyjsku.

Użyj tych zwrotów: SPĘDZIĆ WAKACJE CHODZIŁEM PO GÓRACH UPRAWIAŁAM SPORT JEŹDZIĆ NA GRAĆ W PIŁKĘ UŻĄDZAĆ OGNISKO.. Dwudziestego lipca przyjechała do mnie ciocia, wujek i siostra - Paulina.. Bożena Wrzesień 1, 2012 comments.. Jak by ktoś umiał to napisa będe mu wdzięczny.. Temat: Moje wakacje po rosyjsku, takie niby krótkie opowiadanie o tym co się robiło na wakacjach, najlepiej o tym, że się było nad morzem i się opalało takie pierdoły.. Razem z Przyjaciółką byłam w Hiszpanii.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćWypracowanie o wakacjach po rosyjsku to częsty temat wpisów na blogach w portalu pinger.pl.. polski wypracowanie matematyka angielski historia biologia rozprawka chemia fizyka opis oblicz.. i napisz tłumaczenie polskie :) Będzie nagroda :) 0 ocen | na tak 0%.. Wpisy oznaczone tagiem Wypracowanie o wakacjach po rosyjskuWakacje w domu nie są takie złe, ale trochę nudne.. Znajdziesz tu darmowe rozwiązanie każdej pracy .wypracowanie o wakacjach po rosyjsku .. Wakacje upłynęły bardzo szybko.. W liście tym zwracamy się najczęściej nie do konkretnej osoby, lecz danej firmy lub instytucji i nie wiemy kto konkretnie go odczyta.Plik napisz wypracowanie o wakacjach po rosyjsku.zip na koncie użytkownika mssuckafree • Data dodania: 22 mar 2015Plik wypracowanie po rosyjsku o wakacjach.zip na koncie użytkownika preciousdiamondz • Data dodania: 23 sty 2015Napisz po rosyjsku 7 czynności ktore robi lekarz.Zadanie: napisz po rosyjsku krótkie wypracowanie na temat Rozwiązanie: nie mam rosyjskiego wejdz na tłumacza naoisz po polsku a później przetłumacz na rosyjskli d. napisz po rosyjsku .Napisz opowiadanie po rosyjsku o swojej rodzinie.wypracowanie po rosyjsku ..

Opis wakacji po rosyjsku.

Maja ma długie blond włosy, niebieskie oczy i jasną karnację natomiast Ania na krótsze włosy piwne.Napisz list do koleżanki z Moskwy (po rosyjsku).. opis wakacji Gdzie bylam, z kim, jak spedziłam czas.. Posted in Opis po rosyjsku, Słownictwo tematyczne, Wypoczynek, wakacje .Zasady pisania listu formalnego po rosyjsku List formalny jak sama nazwa wskazuje pisze się językiem formalnym, czyli bez używania skrótów i słów używanych w mowie potocznej.. zadanie dodane 22 września 2011 w Język rosyjski przez użytkownika niezalogowany [Szkoła średnia] opis; rosyjski; wakacje +1 głos.. ma9da Wysłana - 9 kwiecień 2006 16:59 .Jak mineły mi wakacje - opowiadanie.. Są nieziemsko śliczne.. Użytkownicy szukali również w naszych zbiorach:Dziś dowiesz się jak możesz opowiedzieć o swoich zainteresowaniach i hobby po rosyjsku.. 5-15 zdań o swoich wakacjach np, W czasie wakacji byłam w górach itd.. 0 głosów.. Oprócz: List po rosyjsku o wakacjach nad morzem.. Przede wszystkim mogłem uczestniczyć w podróży balonem.. Byłem w hotelu nad morzem w lipcu z rodziną.. Hobby - popularny temat rozmów grzecznościowych Znacznie łatwiej jest prowadzić tak zwane small talk, jeśli w mamy wiele asów w rękawie.Tłumaczenie słowa 'wakacje' i wiele innych tłumaczeń na rosyjski - darmowy słownik polsko-rosyjski.Search Results for: opis wakacji po rosyjsku..

Formy wypowiedzi po rosyjsku.

W tym liście : 1 Poinformuj w jakiej miejscowości odpoczywałaś 2 Napisz jaka była pogoda 3 Napisz co robiłaś w wolnym czasie pobytu nad morzem 4 Poproś by napisała Ci w liście o swoim letnim wypoczynku (całość napisana ma być w czasie przeszłym czyli o minionych wakacjach) z góry .. "wypracowanie" po rosyjsku.. Długie formy wypowiedzi po rosyjsku.. Podczas naszych wakacji przeżyłem niesamowite rzeczy.. Załóż własny blog!. Założ swój miniblog.. Zapamiętaj; Przypomnij hasło; Opowiadanie o wakacjach po rosyjsku.. Wzbiliśmy się w powietrze i mogliśmy oglądać coraz mniejszą ziemię.Wypracowania po rosyjsku.. Witamy na zalicz.net!. wypracowanie.. opis; rosyjski; wakacje; zadanie dodane 22 września 2011 w Język rosyjski przez użytkownika niezalogowany [Szkoła średnia]Moje wakacje po rosyjsku .. pl. Rozprawka +11 definicje .. Są rzeczy, które też możesz otagować Wypracowanie o sobie po rosyjsku?. Podobne pytania.. 0 0 Odpowiedz.. Załóż miniblog; Zapomniałem hasła; Zaloguj się .Wypracowania; Załóż konto; Zaloguj.. Są rzeczy, które też możesz otagować Wypracowanie o wakacjach po rosyjsku?. Jakie masz zdanie o dotychczasowych swoich wakacjach .Moje wakacje - wypracowanie (po wakacjach) Moje wakacje były naprawdę wspaniałe.. Miałam zostać wyrzucona ze szkoły za niestosowanie się do poleceń nauczyciela, lub za napisanie wypracowania o przemocy panującej w naszej szkole.Miniblog to blog z tekstem, foto i wideo..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt