Testy na kartę rowerową znaki

Pobierz

TESTY NA KARTĘ ROWEROW .. Znak ten: answer choices .Zdaj na kartę rowerową w śmiesznej postaci :) [max.. Zakaz skrętu w prawo może być wyrażony znakiem:Test 8 - znaki drogowe i skrzyżowania.. Oprócz tego testy i quizy z zakresu ruchu drogowego.Czy znasz znaki drogowe?. Jak powinieneś się zachować, zbliżając się do przejazdu kolejowego oznaczonego znakiem: A. możesz wjechać na przejazd bez zwracania większej uwagi na torowisko, bo jak będzie jechał pociąg, to i tak dróżnik opuści szlaban,Egzamin na kartę rowerową - YouTube.. Czy wjechanie na skrzyżowanie przy danym świetle jest możliwe?. Wstaw znak "X" w kratki obok prawidłowych odpowiedzi.. Żeby przejść do kolejnego pytania, kliknij przycisk "Zapisz".. Znak ten ostrzega o niebezpiecznych zakrętach,z których pierwszy jest w lewo.. a. sygnalizacja świetlna b. znaki drogowe c. policjant kierujący ruchem d. przepisy i prawa zawarte w ruchu drogowym 3 Wyprzedzanie jest manewrem w ruchu drogowym pozwalającym na: a. przejechanie obok autobusu stojącego .. Drukuj.. Na tym skrzyżowaniu kierujący rowerem: ustępuje pierwszeństwa pojazdowi 2.Rozgrywka polega na kojarzeniu nazw znaków drogowych w formie nagrań dźwiękowych z obrazami przedstawiającym te znaki.. Przy okazji ćwiczymy pamięć i koncentrację.. Znaki drogowe.. .Sprawdź czy zdasz test na karte rowerową, jeśli juz ja zdales to sprawdź czy jestes ostroznym kierowcą roweruZnak ten ostrzega o niebezpiecznym zakręcie w kierunku wskazanym na znaku..

Egzamin na kartę rowerową.

Procedura uzyskania karty rowerowej w naszej szkole.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Egzamin na kartę rowerową - część teoretyczna .. Test składa się z 25 pytań.. If playback doesn't begin shortly, try restarting your device.Strona przeznaczona jest dla kandydatów na kartę rowerową.. Rowerzyście podczas jazdy zabrania się: wyprzedzania samochodów.. Po to, by Twoja nauka była łatwiejsza dokonałem ich podziału na poszczególne grupy różniące się między sobą zarówno kształtem, kolorem jak i przeznaczeniem na drodze.. Dalszego poruszania się pieszych zabrania znak: 9.. 15] - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraWyjechałeś na wycieczkę rowerową za miasto.. Znaki nakazu mają kształt: a) kwadratów; b) trójkątów; c) kół.. Test 4 - Znaki drogowe.11.. ZESTAW PYTAŃ NR1 ZESTAW PYTAŃ NR2 ZESTAW PYTAŃ NR3 ZESTAW PYTAŃ NR4 ZESTAW PYTAŃ NR5.Karta rowerowa - Test.. ustępuje pierwszeństwa tylko pojazdowi 3 i 4. przejeżdza ostatni.. Działają idealnie zarówno na komputerze ale można je wykonywać również na smartfonie.. 1) Znak ten oznacza a) drogę dla rowerów b) koniec drogi dla rowerów c) zakaz ruchu rowerów 2) Na tym skrzyżowaniu kolejność przejazdu będzie następująca: a) 1, 2, 3 b) 3, 2, 1 c) 1, 3, 2 3) Kierującemu rowerem zabrania się a) czepiania się pojazdu b) zawracania c) wyprzedzania innych pojazdów 4) Kierujący, który dojeżdża do .Pewnie już wiesz, że znaków jest bardzo dużo, na szczęście nie wszystkie musisz poznać, żeby zdać na kartę rowerową..

Kategoria: Testy na kartę rowerową.

Znak ten: oznacza, że zbliżamy się do drogi z pierwszeństwem przejazdu.. Więcej krótkich testów.Strona zawiera niezbędne informacje o przepisach ruchu drogowego dla wszystkich tych, którzy chcą zdawać na kartę rowerową.. Znaki ostrzegawcze.Interaktywny quiz, w którym wygenerowane losowo pytania pozwolą Ci sprawdzić, czy znasz przepisy na kartę rowerową lub prawo jazdy kat.. Znak ten ostrzega o niebezpiecznych zakrętach,z których pierwszy jest w prawo.. Podczas jazdy rowerem zabrania się; spożywania posiłków.Wykonaj darmowy test na kartę rowerową.. Test 2 - Pierwsza pomoc.. Można je podzielić na kilka podstawowych działów, takich jak: wyposażenie roweru, zachowanie wobec pieszego, sygnalizacja świetlna, pierwsza pomoc, pierwszeństwo przejazdu, znajomość znaków drogowych, przepisy ogólne.Karta rowerowa.. "Dwa niebezpieczne zakręty".. Wjazd w obszar, gdzie pieszy ma pierwszeństwo przed pojazdami oznaczony jest znakiem: 6.. Odsłony: 4701.. Na jego rozwiązanie masz 35 minut.. Jeśli stoi ten znak, to wynika, że: .. Test na kartę rowerową nr l .TESTY NA KARTĘ ROWEROWĄ DRAFT.. jazdy szybciej niż 40 km/godz.. Zachowanie wobec pieszego.. Zachowanie przy znakach.. Testy przygotowujące uczniów do egzaminu teoretycznego na kartę rowerową: Test 1 - Ruch pieszych..

Zakaz skrętu w lewo może być oznaczony znakiem: 8.

Wskaż znak nakazujący ustąpienie pierwszeństwa.. Nadrzędna kategoria: Karta rowerowa.. Próg zaliczenia testu wynosi 80%, czas na rozwiązanie to 20 minut.Karta rowerowa - Znaki nakazu, informacyjne i ostrzegawcze Sortowanie według grupTesty BRD na kartę rowerową składają się z 25 pytań.. W 100% darmowe, aktualne pytania na ten rok.. Na tym skrzyżowaniu kieryjący rowerem: przejeżdza pierwszy.. Test 3 - Obowiązkowe wyposażenie roweru.. Pierwsza pomoc.. Poniżej przygotowaliśmy w pełni darmowe testy na kartę rowerową dla dzieci i młodzieży.. "Dwa niebezpieczne zakręty".. Testy na kartę rowerową.Który znak ostrzega o miejscu, w którym rowerzyści wjeżdżają z drogi dla rowerów na jezdnię: a) b) c) Który ze znaków nie jest znakiem ostrzegawczym: a) b) c) Który ze znaków nie jest zaliczany do grupy znaków zakazu:Test4 - znaki drogowe i skrzyżowania.. pkt.. Dodatkowo wybrałem te znaki, które każdy rowerzysta powinien .Krótkie testy do nauki (po 6 pytań) Wyposażenie roweru.. Zawiera przepisy jakie trzeba poznać oraz testy pozwalające sprawdzić wiadomości teoretyczne.1 1 Jaki jest wymagany wiek, aby otrzymać kartę rowerową a. a) tak; b) nie, ponieważ jest czerwone światło;Który znak oznacza, że na skrzyżowaniu o ruchu niekierowanym (czyli takim, na którym nie ma sygnalizacji świetlnej, ani nie kieruje ruchem uprawniona osoba np. policjant) pierwszeństwo będzie miał pojazd nadjeżdżający z prawej strony (za wyjątkiem pojazdu szynowego, który ma pierwszeństwo bez względu na to, z której strony nadjeżdża):Znak namalowany na jezdni..

Droga przeznaczona dla ruchu rowerów oznakowana jest znakiem: 7.

11 lat 2 Kto lub co decyduje w pierwszej kolejności o ruchu na skrzyżowaniu?. Przepisy ogólne.. Pierwszeństwo przejazdu.. jazdy obok innego rowerzysty.. Rozwiązujesz test nr 1 zaznaczając pole przy wybranej odpowiedzi.. Możliwych jest kilka poziomów trudności, różniących się liczbą znaków na planszy.KARTA ROWEROWA-TESTY.. Sygnalizacja świetlna..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt