Hobbit sprawdzian ze znajomości lektury z odpowiedziami

Pobierz

zas odpowiedzi do pytań - po 60 sekund.. Parę faktów Ci umknęło, ale nie przejmuj się - na sprawdzianie w szkole będziesz już znał poprawną odpowiedź i z pewnością dostaniesz 5!J.R.R.. Wpisujcie do testu tylko klasę i numer w dzienniku!. Na planetę B-612 Mały Książę powrócił dzięki pomocy: statku kosmicznego.. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Hobbit, czyli tam i z powrotemTen test powie, czy dobrze znasz lekturę "Hobbit".. Sprawdźcie się ;) Jest to test składający się z pytań zamkniętych.. Składa się z dziewięciu ramowych scenariuszy lekcji, do którychZnajomość lektury "Sposób na Elfa".. .Hobbit, czyli tam i z powrotem Test wiedzy, ze znajomo[ci lektury pt. "Hobbit, czyli tam i z powrotem" J.R.R.. 2014-12-01 20:00:56test dotyczący lektury szkolnej i zarazem pierwszej powieści J.R.R.. 4.O śmierci Smauga (smoka) poinformował krasnoludy stary kruk.. Pytanie 1 /15.. Gdzie mieszkaB gBówny bohater ksi|ki?. w Obrzydłówku w Toninie w Dąbrowie w Tarnowie.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Opowiada historię małego podróżnika Bilbo Baginsa, który wyruszając na wyprawę w towarzystwie krasnoludów odkrywa mroczne sekrety śródziemia i nieznane mu dotąd krainy.Lista pytań z lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Rozwiąż test!Plik Odpowiedzi do sprawdzianu Hobbit czyli tam i z powrotem.pdf na koncie użytkownika o.k.14 • folder Odpowiedzi • Data dodania: 6 maj 2013Używamy plików cookie i zbieramy dane m.in. w celach statystycznych i personalizacji reklam..

Przetestuj swoją wiedzę.Sprawdzian ze znajomości "Katarynki".

Klasa 3 Polski.. Motyw .. Dla fanów Hobbita.Twój wynik: 15/25 Całkiem nieźle!. właścicielem restauracji.. Jeśli czytaliście Hobbita to nie będziecie mieć z tym testem żadnego problem!. ZAMKNIJ X. Streszczenia.. TOLKIENA Proponowany tutaj cykl zajęć z "Hobbita" jest efektem mojej kilkuletniej pracy dydaktycznej z dziećmi i młodzieżą.. Wyślij zgłoszenie.. XCezor 2 lata temu.. Lektury_Szkolne Przygotowuję i opracowuję testy z lektur szkolnych, charakterystyki postaci i streszczenia.. Chłopiec postanawia wrócić na swoją planetę, gdyż: czuje się odpowiedzialny za różę.. 29.Na jaką śmierć skazał car Kordiana?. Rozwiąż test ze znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem pióra J R R Tolkiena.. szkoła podstawowa kl. 6 J.R.R.. A. przez rzucenie na pożarcie lwom, B. przez uduszenie, C. przez rozstrzelanie, D. przez powieszenie, E. przez utopienie.zapolował z nim na kury.. wcale nie chciał wracać.. ^^^ - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraZobacz 6 odpowiedzi na zadanie: Pytania z lektury ,,Hobbit'' J.R.R Tolkiena.. Osadź.. 30 Obserwuj autora .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Rozwiąż test ze znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem pióra J R R Tolkiena.Nie przechodził drogą pod Pagórkiem od bardzo dawna, a mianowicie od śmierci swego przyjaciela, Starego Tuka, to .- Ma się rozumieć!.

z Mikołajkiem.Test z lektury szkolnej Katarynka.

2012-05-24 23:06:48; Kto pisał sprawdzian z lektury" Hobbit czyli tam i z powrotem" ?. A - W Rivendell B - Na Samotnej Górze C - W .Podane poniżej scenariuszeHobbit, czyli tam i z powrotem; Nauka: Hobbit, czyli tam i z powrotem Test z lektury szkolnej z odpowiedziami.. test > Siłaczka.. Gdzie mieszkał Paweł Obarecki?. Tromba czy .Lektury Siłaczka / Siłaczka.. Podobne ćwiczenia ze społeczności.. Tolkien'a.. Polub.. Jest zamożny i interesuje się sztuką.Rozwiąż test ze znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem pióra J R R Tolkiena.. Sporo pamiętasz, widocznie przeczytałeś lekturę.. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, więcej informacji i instrukcje znajdziesz » tutaj «.O autorze.. Jak nazywaB siˇ gBówny bohater ksi|ki?. Gdzie Bilbo spotkał Golluma?. Tolkiena.. Może być zrealizowany w gimnazjum na profilu rozszerzonym, lub na zajęciach dodatkowych.. Zacznę od pytań łatwych, potem będą trudne.. Tolkien Hobbit czyli tam i z powrotem?. Przerwij test.. nie spodobało mu się na żadnej z planet.. Sprawdzenie wiedzy uczniów z przeczytanej lektury.Hobbit, czyli tam i z powrotem to powieść fantasy napisana przez J.R.R.. Prościutki :) - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraSPRAWDZIAN ZE ZNAJOMOŚCI TREŚCI LEKTURY- Tolkien " Hobbit czyli tam i z powrotem" 1..

Zgodnie z zapowiedzią proponuję Wam dzisiaj test ze znajomości lektury.

jednym z uczniów.. silnego podmuchu wiatru .Plik pytania z kartkówki Opowieść Wigilijna.doc na koncie użytkownika tomekwator1997 • folder Lektury Szkolne • Data dodania: 14 paź 2011Sprawdzian ze znajomości lektury "Mały Książę".. 30 Obserwuj autora Dodaj do .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Test zawiera 30 pytań.. Klasówka - pomagamy w sprawdzianach - wiarygodne testy powtórkowe i streszczenia.CYKL ZAJĘĆ Z "HOBBITA" J.R.R.. A. ze Strachem i Imaginacją, B. z Wielkim Księciem Konstantym, C. z Grzegorzem, D. z Doktorem, E. z Laurą.. Nie uporamy się z naszymi sprawami do późna w noc, a przedtem musimy trochę użyć muzyki.. • Kim jest Rosół?. Poziom trudno[ci: Zredni 1. poleca 79 %.. Test: Mieszkańcy Miasta na Jeziorze powitali drużynę Thorina: a) z nienawiścią b) z obawą c) z radością i nadzieją na lepsze czasy d) ze złością .Test jest króciutki i prosty.. Więcej.. 2012-04-19 14:30:45; Odpowiedzi z lektury,, Hobbit czyli tam i z powrotem" POMOCY!. jednym z nich jest "lektura nad głowami", o której możecie .Test ze znajomości lektury "Mikołajek" 1.. !Po pierwsze, zanim zaczęliśmy omawiać z uczniami świat przedstawiony utworu i analizowac bohaterów, musiałam sprawdzic kto i na ile przeczytałam lekturę.. Zaznacz w kratce właściwą odpowiedź.. Tylko jedna odpowiedź jest poprawna..

Tolkien, "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test z lektury na poziomie trudnym.

kuzynem Mikołajka.. 3.Krasnoludy uwolnił Bilbo (hobbit) który założył na swoj palec pierścień znaleziony wcześniej, który dawał mu niewidzialność.. Tolkiena.. Jak się nazywa główny bohater książki.. Tolkiena, która została wydana w 1937 roku.. Wiecie już, że nie robię sprawdzianów ze znajomości lektury, tylko za pomocą dyskretnych "patentów".. Jeśli potrzebujesz opracowania bądź testu z jakiejś lektury skontaktuj się ze mną a postaram się taki materiał przygotować.28.Z kim "toczy walkę" Kordian przed drzwiami sypialni cara?. Czwórka!. Quiz w Poczekalni.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. PDF Materiały do wydruku.Temat: Test ze znajomości lektury - Henryk Sienkiewicz "Quo vadis".. Kim był Gandalf?. Udostępnij Udostępnij wg Milena285.. • Kto przyszedł do szkoły ubrany jak Marsjanin?. Cele quizu: Popularyzacja twórczości J.R.R.. - Po kolacji także.. Edytuj elementy.. pokłócił się z lotnikiem.. Również wraz z nim zmarł Fili i Kili.. Tolkien "Hobbit czyli tam i z powrotem" Quiz czytelniczy ze znajomości lektury Quiz przeznaczony głównie dla uczniów szkół podstawowych kl. IV-VI.. Zmień szablon Materiały interaktywne Pokaż wszystko.. opiekunem uczniów.. Rozwiąż quiz!Hobbit, czyli tam i z powrotem | Inne lektury .. Hobbit, czyli tam i z powrotem..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt