Napisz kim chcesz zostać w przyszłości

Pobierz

Twoja prezentacja powinna odpowiedzieć na pytanie, dlaczego ten zawód najbardziej cię zainteresował.Kim chciałabym zostać w przyszłości?. Brakuje odpowiedzi.. Jak każdy mój rówieśnik mam swoje marzenia czy będą one zrealizowane czas pokaże.. Możesz być każdym, kimkolwiek chcesz.. Nigdy się nie poddawaj, tylko ciężką pracą dojdziesz do celu.. Treść.. Sprawdź, czy uda mi się odgadnąć, kim chcesz zostać, gdy dorośniesz!. Chciałabym być rozpoznawania w Polsce, jak nie na świecie.. Autor: domalka, 2011-05-10 18:29:07 Dodaj do: napisz kim chcesz zostać w przyszłości?. Na dzisiaj !. To pytanie skierowane do ciebie.. Rozwiązania zadań.. Szukaj.. Poznaj swoje zaintereKim zostaniesz w przyszłości?. W przyszłości wraz z rozwojem swojego talentu chciałabym sprzedawać swoję zdjęcia na róznych aukcjach.. poleca 71% 1348 głosów.. 7 kwestii, które musisz przemyśleć .. .Mam na imię Radek.. Nigdy porażka, zawsze lekcja.. poleca 83% 861 głosów.. skończyłem dwanaście lat, jestem uczniem klasy szóstej.. 1. dodano .Pamiętacie te piękne czasy, kiedy mieliście zaledwie kilka lat i wszyscy dokoła pytali, kim chcecie zostać w przyszłości?. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Jednak najbardziej chciałbym zostać nauczycielem .Kim chciałbyś być w przyszłości i dlaczego?. Czy wiesz, za co dostaje się to osiągnięcie?.

- ...napisz kim chcesz zostać w przyszłości?

Możesz zmienić swoje życie nawet o 180 stopni.. Premium .Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. Filmy.. Kim chcesz być?. A tak na serio, to coś z zawodów wymienionych poniżej (te zawody, w których bardziej chcę pracować są wyżej):Jaki wpływ mają Twoje zainteresowania na rozwój i Twoją zawodową przyszłość?. I napiszcie jedno zdanie też po angielsku na końcu dlaczego ludzie się uczą.. Fryzjerką lub kosmetyczką lubie upiększać ludzi .. Mogłabym też robić zdjęcia do filmów.Zadanie: napisz kim chcesz być w przyszlości Rozwiązanie:w przyszłości chciałabym być np sportowcem, ponieważ fascynuje mnie sport i wszystko z nim związane kocham biegać, ale tak naprawdę nie widzę się w innej dyscyplinie niż skok o tyczce mam już duże osiągnięcia jeżeli o to chodzi i nie zamierzam zrezygnować z tej dyscypliny mam też plan awaryjny jeżeli coś by się stało, moim drugim marzeniem jest być artysta plastykiem uwielbiam rysować i myślę, że miałabym .opis kim chciałabym zostać w przyszłości W przyszłości chciałabym zostać lekarzem ponieważ zawód ten bardzo mi się podoba dlatego że można pomagać ludziom którzy zachorowali na jakąś poważną chorobę lub przeprowadzić operację dzięki której ludzie mogą przeżyć..

Kim chcesz zostać w przyszłości?

Ale myślę że psychologiem lubię rozmawiać z ludźmi, doradzać im, dawać wskazówki, słuchać ich, dlatego myślę że to dobry zawód dla mnie choć rodzina mi mówi żebym poszła na lekarza lub prawnika ale nie mogłabym robić tego czego nie lubię.Chciałabym zostać fotografem, ponieważ bardzo lubię obserwować różne zjawiska, wydarzenia, lubię obserwować przyrodę.. Albo piosenkarką.Autor: Veronne Dodano: 6.12.2011 (11:47) Napisz kim chciałabyś zostać w przyszłości po angielsku .. Chciałąbym zostać sędzią, adwokatem czy obońcą, a jak to nie wybpali to nauczycielką Historii czy Informatykiem.. Ile dziewczynek chciało być wtedy aktorką, modelką, księżniczką!. Przetłumaczcie ; Ludzie się uczą ponieważ w przyszłości chcą zdobyć dobrą pracę.. Twoja decyzja.. W jaki sposób mógłbyś zostać zamordowany?. Nauczycielem, lekarzem a nawet policjantem.. Udostępnij.. W przyslosci chciaBbym zostac nauczycielka jezyka plskiego.Podziwiam nauczycieli, którzy wkladaja wiele pracy i trudu w to, co robia.Wiem, ze ten zawod nie nalezy do prostych, ale jednak jestem bardzo nim zafascynowana i wierze, ze i ja zostane kiedys .Zgadnę, kim chcesz zostać w przyszłości!. Daj szansę każdemu dniu, stania się najlepszym w Twoim życiu.. Życie to nie bajka, raz pijesz frugo, a raz tymbarka.. - Jeśli chcemy się dowiedzieć, kim ktoś chce zostać w przyszłości (z zawodu), pytamy - Pytania i odpowiedzi - Język niemiecki..

Kim chcesz być w przyszłości?

Możesz pomagać innym.. Napisz kim chcesz zostać w przyszłości i dlaczego (siatkarzem) Posted by Samantha13 | Posted at Jan 10, 2015 | Categories: Polski.. Na, początku chciałbym ukończyć szkołę podstawowa potem gimnazjum następnie .Sama się zastanawiam kim bym chciała być w przyszłości nigdy na 100% nie będę pewna.. Możesz być kim chcesz.. 22 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Napisz i uzasadnij ok. 8 zdaniami.Zadanie: napisz w zeszycie kim chcesz zostać w przyszlości i Rozwiązanie: chcę być w przyszłości policjantką, ponieważ jest to zawód w którym mogę pomagaćW tym celu zredaguj krótki fikcyjny list bohatera adresowany do (wybierz postać): • Banqua - Makbet tłumaczy się z zam … achu na życie przyjaciela, • żony Lady Makbet, przed którą niczego nie musi ukrywać, • Duncana - Makbet rozważa wpływ ambicji na swoje czyny, • Macduffa, przed którym przyznaje się do błędu, • Wiedźm - bohater ocenia wpływ ich przepowiedni na swoje życie.Kim chciałbym zostać w przyszłości?. Tylko takie postępowanie może przynieść zawodowe spełnienie.. Filmy.. Jest wiele zawodów, które mnie interesują, istnieje wiele rzeczy, które wydają mi się warte spróbowania..

x.Kim powinieneś zostać w przyszłości?

Musisz bowiem wiedzieć co lubisz robić w życiu, do czego masz predyspozycje i właśnie to robić!. zbigniew740.. Kaczorem Donaldem w Disneylandzie !. Jesteś kreatywnym humanistą czy umysłem ścisłym?. Treść.. Chcę, zostać siatkarzem, ponieważ lubię grę w siatkówkę i w ten sposób będę rozwijał .Nie wiesz, kim chcesz zostać w przyszłości?. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy .Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Zawsze lubiłeś pisać, rysować lub marzy Ci się kariera artysty?. Wypowiedz sie w conajmniej 7 zdaniach .Kim chciałbyś być w przyszłości.. Sprawdź, czy uda mi się odgadnąć, kim chcesz zostać, gdy dorośniesz!. CzasDzieci.pl - portal informacyjno rozrywkowy.. Nie z tłumaczów google itp. Bo zgłoszę !. Popijać herbatę w kawiarenkach Montmartre'u, tworzyć w maleńkim pokoiku, gdzieś na poddaszu, z balkonikiem wychodzącym wprost na wieżę Eiffla.. Napisz do nas.. Osobiście uwielbiam adrenalinę oraz strasznie interesuje mnie prawo oraz chciałabym choć w jakiekolwiek części pomóc społeczeństwu.Lubię czasami nie istnieć, tak na jeden dzień.. - Same Quizy, Czas Dzieci.. Możesz zmieniać zło w dobro.Kim zostaniesz w przyszłości?. Help !13.08.2010, 09:58 RE: Kim chcesz zostać w przyszłości?. In the future I would like to become a doctor.Napisz kim chcesz zostać w przyszłości i dlaczego (siatkarzem) Samantha13 Polski 1 0 .. Pytania i odpowiedzi.. Rozwiązania (3) Autor: ๔๏๓เ13.. Przedstaw w prezentacji multimedialnej jaki zawód chcesz wykonywać w przyszłości..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt