Sprawdzian szatan z siódmej klasy

Pobierz

Napisz do nas.. Kto uwolnił Adama Cisowskiego z piwnicy.. Udostępnij.. Rozwiąż test!KORNEL MAKUSZYŃSKI - "SZATAN Z SIÓDMEJ KLASY" 1.Adaś ma: a.15 lat b.16 lat c.17 lat 2.Ojciec Adasia jest: a.nauczycielem historii b.prawnikiem c.lekarzem 3.Profesor Gąsowski zwracał się do Adasia: a.Adasiu b.Piotrusiu c.kolego 4.Rodzina Adama Cisowskiego liczyła: a.7 osób b.3 osoby c.5 osób 5.. Odpowiedzi: 1b, 2b, 3a, 4c, 5c, 7a, 8a, 9b, 10c, 11 a, 12bPowtórzenie wiadomości z klasy 6 - wiedza na sprawdzian z historii na początek 7 klasy - Słówka z klasy 6 - Sprawdzian dla klasy IV z historii dział I. Twórz lepsze zajęcia w krótszym czasie.. Wypowiedzi pisemne.. Akcja rozpoczyna się w czwartkowy dzień, w którym doszło do pomyłki profesora Gąsowskiego podczas odpytywania uczniów i trwa około dwóch miesięcy.Poniżej przedstawiamy krótki test ze znajomości książki Szatan z siódmej klasy Kornela Makuszyńskiego.. Test opracowała Bogumiła PIŃCZUK (Świdwin, Szkoła Podstawowa nr 4).. Pytania w teście są o różnym poziomie trudności ale dla osób, które czytały książkę nie powinny stanowić problemu.. Rozwiąż test!Odpowiedz na pytania.. Na Pingerze siedzi: 322 033 użytkowników 12 677 527 wpisów 16 960 362 zdjęć 75 676 plików audio?. Udostępnij.. Klasa siódma wyróżniała się spośród innych radością, rozbrykaniem i szczerą przyjaźnią.SZATAN test.doc • Szatan z 7 klasy - test znajomości lektury Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Adaś Lisowski, czyli główny bohater książki Kornela Makuszyńskiego "Szatan z siódmej klasy"..

Kto ukradł drzwi w szatanie z siódmej klasy.

Skomentuj.. Z jakiej książki pochodził tajemniczy skrót w Liście Francuza.. Tym bardziej musiało to zastanowić każdego bystrego człowieka, że wszystkie szlachetne łby tej klasy promieniały wyborną znajomością historii.SZATAN Z 7 KLASY • SPRAWDZIANY • pliki użytkownika dorotkar przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Szatan z siódmej klasy tematy wypracowań.doc, SZATAN test.docTest z lektury "Szatan z siódmej klasy" (Kornel Makuszyński).. PATKA71928 4 lata temu.. Rozwiąż test z lektury - Szatan z siódmej klasy - i przekonaj się ile pamiętasz z lektury.. Drzwi z domku ogrodnika znalazły się na plebani ponieważ: a) transportowano na nich rannego powstańca, b) skradziono je w czasie wojny, c) transportowano na nich rannego Francuza, d) nie ma podanej przyczyny.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Jest siedemnastolatkiem i uczęszcza właśnie do siódmej klasy gimnazjum i to właśnie on jest tym tytułowym szatanem.. Sprawdź, czy dobrze znasz tę powieść!. Jak miała na imię sympatia Adasia, bratanica profesora?. Akcja utworu rozgrywa się w roku: A.. 8 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. 1812 3.W klasie siódmej historia stała na wysokim poziomie, a wezwani do odpowiedzi uczniowie odpowiadali celująco..

Szatan z 7 klasy.

Wielbicielem której postaci historycznej był profesor Gąsowski?. .Kornel Makuszyński, "Szatan z siódmej klasy" - test z lektury na poziomie trudnym.. Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!Zobacz quiz: "Szatan z siódmej klasy".. "Szatan z siódmej kasy" jest: A. opowiadaniem z wątkiem sensacyjnym B. opowiadaniem romantycznym C. powieścią przygodową z wątkiem detektywistycznym D. komedią 2.. Narrator wymienia także dwór Wiliszki, należący do państwa Niemczewskich (gdzie Adaś .. "Szatan z siódmej klasy" - czas i miejsce wydarzeń Akcja książki Kornela Makuszyńskiego "Szatan z siódmej klasy" toczy się w na przełomie czerwca i lipca 1937 roku.. Quiz w Poczekalni.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. Gdzie mieszkają Anna i Elsa z bajki "Kraina Lodu": Co ulepiła Elsa z bajki "Kraina Lodu" młodszej siostrze Annie podczas.Szatan z siodmej klasy na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. Diabeł wyskakuje z pudełka streszczenie.. Adaś spędza wakacje we wsi: a.Bejgoła b.Ejgoła c.Głodowce 6.Oczy Wandy miały kolor .Sprawdzian z szatana Z siódmej klasy.. Pan Gąsowski z uznaniem kiwał głową, dumny, że jego uczniowie zapałali do historii prawdziwą namiętnością..

"Szatan z siódmej klasy" ... 15.

Wejdź i znajdź to, czego szukasz!. Tata Adasia pracuje jako lekarz, a jego mama zostaje wtedy w domu i zajmuje młodszym i licznym potomstwem.Szatan z siódmej klasy Kornela Makuszyńskiego - pdf.. Kategorie blogów .Miejscem akcji "Szatana z siódmej klasy" jest Warszawa (gimnazjum, w którym uczy się Adam Cisowski, jego dom oraz mieszkanie profesora Gąsowskiego), a następnie dwór państwa Gąsowskich, mieszczący się we wsi Bejgoła niedaleko Wilna.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Klasa siódma złożona była z dobrych chłopców, z serdecznych chłopców, głowy jednak były w niej rozmaite, różnorakiego kalibru, różnorakiej trwałości i pojemności.. 133 479 plików wideo?. Charakterystyka tego obcego.. Dlaczego Adaś poddał rodzeństwo testowi z moczeniem rąk?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. U góry znajdziesz quiz ''Szatan z siódmej klasy''.Sprawdza wiedzę o lekturze.. 118 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Charakterystyka Adasia Cisowskiego.. U góry znajdziesz quiz Szatan z siódmej klasy test.Szatan z siódmej klasy - test sprawdzający wiedzę.. Opracowanie Treść została zweryfikowana i sprawdzona.. Skarb Cisowski odnalazł:Witaj na stronie Quizz.pl.. / 5 lat temu (21 sierpnia) Oglądasz 1-7 z 7 ..

szatan z siódmej klasy Kto ukradł drzwi.

a)Adaś b)ojciec Wandy c)profesor GąsowskiSzatan z siódmej klasy - powieść dla młodzieży Kornela Makuszyńskiego.Głównym bohaterem jest Adam Cisowski, mądry i logicznie myślący chłopiec z żyłką detektywistyczną.Powieść opowiada o tajemnicy z czasów wojen napoleońskich - zagadce, którą Adaś, wraz z rodziną Gąsowskich, będzie musiał rozwiązać.Szatan z siódmej klasy Audiobook MP3 - Kornel Makuszyński (książka audio).. Skomentuj.. Pobierz legalnie Pełną Wersję tej książki Mp3 lekcji: Kornel Makuszyński "Szatan z siódmej klasy" na Uczę.pl.. Test składa się z 12 pytań.. Dlaczego uczniowie byli zawsze przygotowani na lekcje profesora Gąsowskiego?. sprawdzajacy znajomość lektury "Szatan z siódmej klasy" KORNEL MAKUSZYŃSKI - "SZATAN Z SIÓDMEJ KLASY" 1.Adaś ma: a.15 lat b.16 lat c.17 lat 2.Ojciec Adasia jest: a.nauczycielem historii b.prawnikiem c.lekarzem 3.Profesor Gąsowski zwracał się do Adasia: a.Adasiu b.Piotrusiu c.kolego 4.Rodzina Adama Cisowskiego liczyła: a.7 osób b.3 osoby c .Szatan z siódmej klasy plan ramowy.. Co Adam Cisowski znalazł na strychu dworku.Test z "Szatan z siódmej klasy" Dowiedz się co wiesz na temat lektury "Szatan z siódmej klasy" Tagi dla tego testu: HappyWitaj na stronie Quizz.pl.. Nowe blogi .. Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.Ja miałam taki z internetu.ostatnio pisałam :P Szatan z siódmej klasy - test ze znajomości lektury I Pytania zamknięte 1.. Wyślij zgłoszenie .Jak dobrze znasz lekturę "Szatan z siódmej klasy"?. Utwórz Ćwiczenie Logowanie Utwórz Konto Polski.. Zauważyłeś literówkę lub błąd?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt