Sprawdzian z romeo i julia odpowiedzi

Pobierz

Dorota 5 lat temu.. Po zaznaczeniu wszystkich odpowiedzi naciśnij przycisk "Do oceny".. ęczeć.. Gdzie Romeo pojedynkował się z Parysem?. Dorota.. Sprawdź swoją wiedzę, przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego i omawiania lektury.. Napisz do nas.. Romeo i Julia - Lektury - Język polski dla Klasa I Gimnazjum - Klasowka.onet.pl Do poprawnego działania strony konieczne jest włączenie obsługi Javascript.Test z lektury: "Romeo i Julia".. Romeo i Julia przedstawia historię tragicznej miłości dwojga młodych ludzi, którzy stali się wzorcami romantycznych kochanków.. Plik zawiera testy / sprawdziany / kartkówki dotyczące lektury jaką jest Romeo i Julia.. W teście Romeo i Julia - test znajomości lektury znajdziesz następujące pytania: Pytanie 1: Jak miała na nazwisko Julia ?. Montekich i Capuletich .Romeo i Julia - Wiliam Shakespeare Mamy dla was najpopularniejsze przez nauczycieli testy / sprawdziany / kartkówki z lektury Romeo i Julia.. Za każde pytanie można zdobyć 10 punktów.. Przestań mię dręczyć.. Romeo Aby odpowiedzieć, Musiałbym nazwać się, a nie wiem, jak.. Jakie są najsłynniejsze sceny z Romea i Julii?Masz do rozwiązania test jednokrotnego wyboru składający się z 20 pytań.. Czego dwiadujemy się z prologu o miłości Romea i julii.4.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTest z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu..

Po zaznaczeniu wszystkich odpowiedzi.

9474 Obserwuj autora .. Stwórz rodzinę z postaci kreskówek i zobacz, gdzie będą mieszkać!. Romeo zabił: a) Tybalta i Parysa b) Tybalta .Upewnij się, czy nie ma odpowiedzi na Twój problem na stronach Pomocy oraz w naszym Forum.W takim przypadku prosimy o kontakt z nami » Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej »Rozwiąż test wiedzy "Romeo i Julia" i przekonaj się czy faktycznie znasz ten najsłynniejszy dramat miłosny.. Za kogo Capuleti chcieli wydać Julię?. Co było następstwem miłości zwięczonej śmiercią dzieci obu rodów?. Co skłoniło Romeo do próby samobójstwa?. Pytanie 2: Jak miał an nazwisko Romeo ?. W internecie pod hasłem Romeo i Julia opracowanie lub Romeo i Julia krótkie streszczenie znajdziesz wiele różnych stron, z których poznasz ogólną historię dramatu, jednak jeśli chcesz dogłębnie przerobić materiał, dobrym pomysłem będzie skorzystanie z fiszek z pytaniami, które mogą pojawić się na sprawdzianie z lektury.Język polski, Sprawdziany i testy "Romeo i Julia" - test ze znajomości lektury.. Kto zabił Tybalta?. Udowodnij że: "Romeo i Julia" to dramat.To nie Romeo, co rozmawia z tobą.. Odpowiedzi: Rząd I 1. a) Merkucjo b) Marta c) Aptekarz d) Tybalt e) Samson / Grzegorz 2.. Jaki był wpływ na rozwój akcji: Marty?.

W. Szekspir "Romeo i Julia" - sprawdzian z lektury.

Gdzie Romeo pojedynkował się z Parysem?. nie spiły jeszcze stu słów z twoich ust, A już poznaję .Plik sprawdzian z romeo i julia odpowiedzi.pdf na koncie użytkownika moniqdance • Data dodania: 3 kwi 2016 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Sprawdzian z Romeo i Julia.. Pytania zawarte w teście.. Akcja utworu rozgrywa się w: a) Wenecji b) Weronie c) Weronie i Mantui 2.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Wiliam Szekspir, Romeo i Julia.. Mam-że wraz ęczyć¹⁴ i mówić?. [przypis edytorski] Romeo i JuliaCzytanie ze zrozumieniem, s. 78-79 - plik pdf Klasyczny ideał piękna, s. 81 - plik pdf Drogi greckiej filozofii, s. 82-83, 89 - plik pdf Co wpływa na dobrą organizację państwa, s. 92 - plik pdf Czy warto być buntownikiem, s. 105-106,108 - plik pdf Los jest jego własnością, s. 112-113 - plik pdf I swoim śpiewem oczarował wszystkich, s. 117, 119, 120 - plik pdfFunTest.pl.. Kogóż to kochasz?. Zmodyfikowany sprawdzian z języka polskiego (odmienne części mowy) dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim..

sprawdzian z angielskiego 1 gimnazjum unit 2 : Help Center.

Sprawdzian Z Biologi Klasa 1 Gimnazjum Budowa: Home.W świecie informatyki - karta odpowiedzi do testu Jarosław Reut; .. Sprawdzian z biologii Puls Ĺťycia 1 gimnazjum - Ĺ wiat.. nacisnij przycisk "Do oceny".Romeo i Julia - tresc lektury - strona 64. jakie sprawiac musi Samaz miejscowosc tego sklepionego Starozytnego lochu, w .. Dramat składa się z: a) trzech aktów b) czterech aktów c) pięciu aktów 3.. Kto z bohaterów dramatu zasługuje na spin-off?. Pytania dotyczące Romeo i Julia.. Gdzie Romeo poznaje Julię?. Kto zabił Tybalta?. W moją samotność?. Sprawdzian wiadomosci z lektury Romeo i Julia To jest sprawdzian z Romea i Juli powninien ci on zajac max 10 minut .. zycze powodzenia .Sprawdzian wiadomości z lektury, W. Szekspir "Romeo i Julia" B Imię i nazwisko .. 1. Podaj 3 najważniejsze cechy dramatu antycznego.. Co skłoniło Romeo do próby samobójstwa?. Test ten składa się z 16 pytań wolneg wyboru.Plik sprawdzian z lektury romeo i julia odpowiedzi.pdf na koncie użytkownika maynardbecerra • Data dodania: 3 gru 2014 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.4.. Możesz zobaczyć dotychczasowe wyniki poprzez wybranie odnośnika "Wyniki w Sieci"..

W ostatnim pytaniu wszystkie odpowiedzi są za 10 punktów.

¹³amalgam — tu: plaster zmiękcza ący.. 9474 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Julia miała pozostać w "pozornym stanie nagłej śmierci" przez: a) 42 godziny b) 24 godziny c) 12 godzin 4.. Z prologu dowiadujemy się że miłość Romea i Julii.. Jakie kolczyki .TEST SPRAWDZAJĄCY ZNAJOMOŚĆ LEKTURY "ROMEO I JULIA" W. SZEKSPIRA GR.. Werona to miejsce w którym.. Wyjaśnij, na czym polega zasada decorum w dramacie?analiza , jego tematy (romeo i julia sprawdzian ze znajomości lektury, romeo i julia test ze znajomości lektury, test z lektury romeo i julia) i głównych konkurentów (funtest.pl, gwo.pl, plikownia.net)odpowiedzi na sprawdzian z biologii puls zycia 3 ekologia.. ODPOWIEDZI: AD 1.. Kto udzielił ślubu Romeo i Julii?. Za kogo Capuleti chcieli wydać Julię?. Moje nazwisko jest mi nienawistne, Bo ty, najświętsza, jesteś mu niechętna.. Gdzie Romeo poznaje Julię?. Możesz zdobyć 20 pkt.. Kto udzielił ślubu Romeo i Julii?. Uzasadnij.. [przypis redakcy ny] ¹⁴ ęczyć — dziś popr.. Pytania z lektury Romeo i Julia.. To może zdziwi współczesnego czytelnika - niespełna czternaście.. Zawiera 15 pytań.. Zauważyłeś literówkę lub błąd?. napisz oficjalne podanie o rękę Julii skierowane do jej ojca.. mógł zapobiec śmierci głownych bohaterów?. Wraz z testem / sprawdzianem / kartkówką jest klucz odpowiedzi bądź przykładowe odpowiedzi (jeżeli chodzi o pytanie otwarte).Test Romeo i Julia, Romeo i Julia podręcznika Lektury dla Klasa I. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.Zobacz 6 odpowiedzi na zadanie: co może być na sprawdzianie z romea i juli jak macie do dajcie sprawdzianyJako Romeo napisz pożegnalny list do Julii w trakcie wygnania.. Pytania z wiersza W weronie.. Gdybym to słowo miał gdzieś napisane, Podarłbym je na strzępy!. mów!. Co było następstwem miłości zwięczonej śmiercią dzieci obu rodów?. Pytanie 3:Romeo, Julia, ich rodzice, ojciec Laurenty, Tybalt, Merkucjo, Parys, służący Romea Baltazar i służąca i piastunka Julii Marta..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt