Quizizz niemiecki klasa 8

Pobierz

Mistrz!. Unit 5 Uzupełnij wypowiedź podanymi wyrazami (praca).. Klasa 8 Niemieckim.. Oblicz pierwiastek kwadratowy z 144.Quiz z niemieckich słówek: Polsko-niemiecki) wieczór (noun) tłumaczy się jako.. mówimy o czynnościach związanych z nie poruszaniem się.. Zacznij uczyć się już dziś przy pomocy fiszek, gier i narzędzi edukacyjnych - całkowicie za darmo.niemiecki klasa 4.. Czasownik posiłkowy sein używamy, gdy: answer choices.. Niemcy leżą w: Klasa 6 - Zmiany w przemyśle Niemiec.. Tryb treningu: intensywny losowy.. Zamień ułamek dziesiętny na zwykły.. Wszystkie Wychowanie przedszkolne Szkoła podstawowa klasy 1-3 Szkoła podstawowa klasy 4-8 Język polski Matematyka Historia Wiedza o społeczeństwie Przyroda Biologia Chemia Fizyka Geografia Informatyka Muzyka Plastyka Technika Edukacja dla bezpieczeństwa Język niemiecki Język rosyjski .Klasa 8.. Klasa 3 Niemieckim.. Ucz się i sprawdź swoją wiedzę z Memorizer.plPrzetestuj swój niemiecki.. 8 klasa) Połącz w pary.. Klasa 8 Unit 5 (Praca) Pasujące pary.. Podręcznik do języka niemieckiego dla klasy ósmej szkoły podstawowej dostosowany do wymogów nowej podstawy programowej - gwarantuje nauczycielowi realizację wszystkich jej założeń - a w nim:Testy, quizy i fiszki z działu test.. niemiecki/kl.3/części ciała Połącz w pary.. Save.Reakcje językowe - Egzamin 8 kl. - Quiz.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Matematyka kl.8..

Niemiecki klasa 7.

Do podanego polskiego słówka podaj jego niemiecki odpowiednik.. Klasa 7 Klasa 8 Angielski Pearson Repetytorium Ósmoklasisty.. mówimy o czynnościach związanych z poruszaniem się.. Zapraszamy na bezpłatny test Twojej wiedzy.. Znajdziesz tu informacje jaki i gdzie spędzić czas z dzieckiem.. 1 Kontuzje, choroby i objawy (Zdrowie rep.. w zakresie posługiwania się językiem niemieckim.. Jeździć na rowerze.. Rozpocznij test.Szkoła podstawowa klasy 4-8 / Język niemiecki.. Brakujące słowo.Twój wynik: 76%.. Klasa 8 Niemieckim.. niemiecki - choroby i dolegliwości Labirynt.. wg Zspstrzaljo.. Bez problemu potrafisz policzyć do 10 po niemiecku!. Co odpowiesz?. Körperteile - części ciała j. niemiecki Połącz w pary.. Znasz wiele niemieckich słówek oraz nazw przyborów szkolnych.. Części ciała zwierząt - miś / niedźwiedź Rysunek z opisami.E-Nauczanie.. 1) Ktoś gratuluje ci świetnie zdanego egzaminu.. Jak jest po niemiecku niebieski Preview this quiz on Quizizz.. Podstawowe słówka.. Iść na zakupy.. Quizy Niemiecki - sprawdź największą bazę quizów o tematyce Niemiecki.. Podręcznik do języka niemieckiego dla klasy ósmej szkoły podstawowej - Szkoła podstawowa 4-8.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Klasa 7 Klasa 8 Angielski New Voices klasa 8. ćwiczenia gramatyczne - jezyk niemiecki Teleturniej..

Język niemiecki DRAFT.

Za pierwszym razem, ale to dlatego, że uczyłam się niemieckiego przez 6 lat.. Jak to wyrazisz?Niemiecki - jedzenie (część 1)., test z języka niemieckiego.. - co w tłumaczeniu oznacza dokładnie: ,,Idź prosto, potem w lewo i w prawo, potem prosto.. phrases 8' życie prywatne Odkryj karty.CZAS DZIECI to portal informacyjno-rozrywkowy dla rodziców, dzieci oraz wszystkich związanych z branżą dziecięcą.. Repertuary kin, teatrów, wydarzenia a także rozrywka, gry i masa konkursów.Język niemiecki znajduje się na drugim miejscu najpopularniejszych języków obcych, których uczą się Polacy.. Rozpocznij.Części ciała 2 niemiecki Połącz w pary.. Rozwiązuj quizy, testy, głosowania lub stwórz swoje własne.. Jak jest po niemiecku niebieski .. 2) Chcesz zapytać nauczyciela o możliwość poprawy sprawdzianu.. Jak po niemiecku zapytasz która jest godzina .Play this game to review German.. Zbiór pytań powiązanych z hasłem #test.. Quizizz - pytania szczegółowe.. Już od 4 klasy szkoły podstawowej możesz rozwiązywać quizy sprawdzające niemieckie słownictwo i gramatykę.Quizlet tworzy proste narzędzia edukacyjne, które pozwolą Ci uczyć się każdego materiału..

Z niemieckimi znakami.

wg Mikolaj24.Nowa Edycja 2021-2023.. Niemiecki kl.8 dział 3 DRAFT.. Klasa 8 język polski.. Bez problemu udało Ci się nazwać przedmioty z tego quizu.. Quiz z działu Niemiecki czeka na Ciebie!Edit.. Teraz przeszłam na hiszpański .Czy rozpoznasz 12 słówek w języku niemieckim?. W każdej sytuacji - ucząc w szkole lub zdalnie, możesz liczyć na profesjonalne .Quizlet: Podstawa programowa II.1 (klasy 6-8): Człowiek - uczcucia i emocje.. Próbowałeś kilka razy czy uczysz się tego języka na tyle długo, że podstawowe liczby to dla Ciebie banał?. Repetytorium ósmoklasisty UNIT 2 Sortowanie według grup.. Brak myszy: Wybierz za pomocą klawiszy od 1 do 4!Dolegliwości i choroby 8 klasa Koło fortuny.. Język niemiecki DRAFT.. Zamień ułamek zwykły na dziesiętny.. żadna z odpowiedzi nie jest poprawna.Preview this quiz on Quizizz.. Niemiecki kl.8 dział 3 DRAFT.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. W Squli wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych graczy.. mówimy o czynnościach związanych z zmianą stanu..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt