Zemsta pytania i odpowiedzi sprawdzian

Pobierz

Powieść jest zbudowana z 16 rozdziałów.. Matematyka z kluczem.Sprawdzian ze znajomości lektury składający się z pytań otwartych (wśród nich zadania związane z cytatami).. Pomyliłeś się przekreśl i zapisz poprawnie.. Który odcień zielonego najbardziej do Ciebie pasuje?Aleksander Fredro - Zemsta Lektura - Sprawdź swoją wiedzę
*Uwaga W odpowiedziach występują "-" jeśli zaznaczysz odpowiedź z tym myślnikiem dostajesz zero punktów.. Jak nazywała się szabla należąca do Papkina?. Cześnik wyznaczył Papkinowi rolę: a) obrońcy swoich interesów b) swata i posłańca c) zalotnika Klary .Test sprawdzający znajomość treści lektury - "Zemsta" Aleksandra FredryTest sprawdzający znajomość treści lektury - "Zemsta" Aleksandra Fredry.. Wyślij zgłoszenie.. Wszystkie sprawdziany podzielone są na grupy A i B. Wszystkie pliki są do pobrania w formacie PDF.. Pamiętaj wszystkie zadania są ważne.Test "Zemsta" TravelTom12345 3 lata temu .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Adam Mickiewicz () to chyba najpopularniejszy polski poeta, najbardziej znany z trzech wieszczów polskiego romantyzmu (obok Słowackiego i Krasińskiego).. Angielskim pisarzem żyjącym w latach .. Klara młoda, płocha, a Postolina wdowa doświadczona, zna proporcją(…) i nie każe fircykować.Którą z bohaterek Zemsty polubiłeś bardziej, która Ci się spodobała?.

Tak samo liczba odpowiedzi.

Sprawdzian z lektury dla I klasy gimnazjum.. Zawiera 32 pytań.. Opowieść wigilijna Kim był Karol Dickens?. Zawiera 9 pytań.. Kto mówi te słowa: " Hej!. Gerwazy daj gwintówkę!Zemsta Aleksandra Fredry — test z lektury *Na ocenę celującą: 1.. Igq 20 maja 2019 Xd.Test sprawdza znajomość treści lektury Zemsta Aleksandra Fredry.. Wypisz 2 cechy, które je łączą i 2 — które różnią.Zemsta - Aleksander Fredro - streszczenie i opracowanie.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!Plik zemsta testy z odpowiedziami.docx na koncie użytkownika poczta.anka • folder Zemsta • Data dodania: 30 wrz 2012Odpowiedzi: Grupa I 1.Cześnik Raptusiewicz, Rejent Milczek 2.Odniesieniem ciężkich ran przez murarzy podczas starcia przy murze granicznym, 3.a) Podstoliny, b)Klary.. Najbardziej znanym jego utworem jest Klub Pickwicka, książka".. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań.. Co wiesz o życiu autora Opowieści wigilijnej?. Zapraszam do rozwiązywania testu.. Tagi dla tego testu: książki gimnazjum, Zemsta, .. japierdole co to za pytania.. Kobieta, z którą chce się ożenić Cześnik.. dla klas 4, 5, 6, 7,8.. Quiz, który przeglądasz jest częścią serii.. c) Klary 4.a) Papki b)Wacław c)Klara 5.Rejent 6.Ślub Wacława i Klary.. Rozwiąż test!.

"Zemsta" - sprawdzian ze znajmości lektury.

* Zemsta Pytania I Odpowiedzi * 40ozbounce pinky wmv dzwonki na telefon juup imaginy o one direction niall smieszne przyjrzyj wyrucham digital nie moge pobierac z chomika android volkswagen braunschweig gifhorner stra C3 9Fe Violetta Odcinek Z Dnia 08 07 13 transformers 4 movie download Klasowka Z Techniki Klasa5 JukaCo się waszeć o to pyta!. Czyją własnością jest Artemiza?. Akcja "Zemsty" rozgrywa się: a) na wsi b) w mieście c) w stolicy d) we Lwowie 2.. Uczniowie piszą ten sprawdzian na pierwszej lekcji cyklu poświęconego omówieniu lektury, a jego celem jest zmobilizowanie do uwaznego przeczytania całego utworu.Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi.. Są rzeczy, które też możesz otagować Sprawdzian z zemsty z odpowiedziami chomikuj?. Sprawdzian.. Zemsta autorstwa Aleksandra hr.. 2 Obserwuj autora Zobacz profil Masz świetny pomysł na quiz?. Kim dla Cześnika była Klara?Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Pytania i odpowiedzi do lektury Zemsta (30) Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury Zemsta, które mogą Ci się przydać do powtórki.. Č. ĉ. Zemsta.doc (31k) , 30 maj 2011, 09:29. v.1.Syzyfowe prace - pytania i odpowiedzi Jaka jest kompozycja Syzyfowych prac?.

Odpowiedzi zaznaczaj na karcie odpowiedzi.

Kto śpiewa przy akompaniamencie angielskiej gitary piosenkę o .Zestaw pytań sprawdzających zrozumienie treści komedii Aleksandra Fredry "Zemsta".. ilość materiałów: 39.. Musiał zarabiać na życie od dziecka, tułał się, był biedny.. Sprawdź, czy dobrze znasz tę przewrotną komedię!. Czyje to powiedzenie: Mocium panie?. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź.1 TEST SPRAWDZAJĄCY UMIEJĘTNOSCI Z LITERATURY DLA KLASY I GIMNAZJUM BUDOWA DRAMATU NA PRZYKŁADZIE LEKTURY ZEMSTA A. FREDRY Przeczytaj uważnie każde polecenie.. Lektury szkolne w wersji Harry'ego Pottera!. Komentarze .Sprawdzian z treści lektury " Zemsta" 1.. Gatunek: komedia.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Kartkówki i Sprawdziany (20100) Matura (9302) Nauczanie (34693) Nauczyciele (15133) Nauka w Domu (38850) .. 30 pytań i odpowiedzi do tekstu"zemsta" (naj plisss) .. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać .Test z lektury "Zemsta" (Aleksander Fredro).. Kto jako pierwszy wypowiada się w tym utworze?. Punkt kulminacyjny "Zemsty" następuje, gdy: a) Cześnik wyzywa na pojedynek Rejenta''zemsta'' pytania odpowiedz?.

... Zapamiętaj czasownik i odpowiedz na pytania związane z nim!

Grupa II: 1.Czaśnik oburzony na poczynania Rejenta, wysyła Papkina ze służbą, by przepędził .Title: Zemsta Author: TestWiedzy.pl Keywords: testy, quizy, tset o dostojewskim Created Date: 1/26/2021 3:53:25 PMPlik zawiera zadania sprawdzające znajomość zagadnień związanych z "Zemstą" Aleksandra Fredry wraz z poprawnymi odpowiedziami, punktacją i propozycją oceny.. Język polski.. Jakie dzikie zwierzę Papkin miał ujarzmić na życzenie Klary?. Wszystkie są jakby zamkniętą całością.. Jakie warunki miał spełnić Papkin, by móc ożenić się z Klarą.. Liczba pytań w quizie może być dowolna.. Test składa się z 12 pytań.. Nie było łatwe.. Myślisz bardziej jak kobieta - czy bardziej jak mężczyzna?Pan Tadeusz - pytania i odpowiedzi Co wiesz o autorze Pana Tadeusza?. Cześnik postanowił starać się o rękę Podstoliny, gdyż podziwiał jej: a) niezwykłą urodę b) doświadczenie życiowe c) posiadany majątek d) zalety charakteru 3.. Odpowiedz na pytanie i porównaj obie kobiety.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Sprawdzian wiadomości z lektury pt.. Literatura Test z Lektury "Zemsta" - Poziom Trudny .. 24 pytania.. Załóż własny blog!Zemsta.. O co pokłócili się dwaj bohaterowie utworu.. Jakim charakterystycznym powiedzonkiem posługiwał się Cześnik?. Dyndalski siada wyprostowany na brzeżku krzesła i macza pióro, Papkin w ciągu tej sceny pisze, czasem wstaje, przechodzi się w głębi, macza pióro u stolika, przy którym Cześnik siedzi, znowu siada, ciągle płacząc, wszakże bez przesady.Opowieść wigilijna - pytania i odpowiedzi.. Nie używaj korektora, ołówka..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt