Test wiedzy z szatana z siódmej klasy

Pobierz

Podaj swoje imię:211 Szatan z siódmej klasy - Kornel Makuszyński 2 Test jednokrotnego wyboru Zaznacz jedną prawidłową odpowiedź na każde pytanie.. Dlaczego uczniowie byli zawsze przygotowani na lekcje profesora Gąsowskiego?. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Szatan z siódmej klasyJak dobrze znasz lekturę "Szatan z siódmej klasy"?. Czy list Francuza trafił do Adresata?. Test znajomości treści lektury Kornela Makuszyńskiego "Szatan z siódmej klasy".. Co stało się Adasiowi w głowę?. (nagrodzę) Piszcie po prostu np. 1.a (czyli numer pytania i odpowiedż) KORNEL MAKUSZYŃSKI - "SZATAN Z SIÓDMEJ KLASY".. Niezwykle inteligentny i szlachetny siedemnastoletni Adam Cisowski.test z szatana z siódmej klasy: Szatan z siódmej klasy-test znajomości lektury.. Pilne !. ;) Pozdrawiam, życzę dobrych stopni.. Miejsce akcji: Warszawa oraz majątek i okolice Bejgoły położonej na Litwie, na Wileńszczyźnie.. To bardzo fajny test i dosyć bardziej szczegółowy.. Adaś Cisowski ma: a) 15 lat b) 17 lat c) 22 lata d) 19 lat 2.. Przed Tobą test sprawdzający umiejętności z zakresu języka polskiego.. Rozwiąż test.Szatan z siódmej klasy - test sprawdzający wiedzę.. Dlaczego Adaś poddał rodzeństwo testowi z moczeniem rąk?. Swój spryt wykorzystywał w wielu sytuacjach.Problematyka "Szatana z siódmej klasy" ostatnidzwonek.pl, Jesteś w: Ostatni dzwonek-> Szatan z siódmej klasy Problematyka "Szatana z siódmej klasy" Powieść Kornela Makuszyńskiego to typowy utwór sensacyjny.Budowanie napięcia polega na ukazywaniu kolejnych kroków prowadzących głównego bohatera Adama Cisowskiego do rozwiązania zagadki.Daty z "Szatana z siódmej klasy" pomożesz ?.

Szatan z siódmej klasy Test.

Tagi dla tego testu: test Hapy.. Nie ukłoniłby się jej i nie podałby jej ręki.Szatan z siódmej klasy, Kornel Makuszyński.. Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury Szatan z siódmej klasy Kornela Makuszyńskiego.. Zapraszam do dodawania komentarzy.Jesli pytanie ma wiecej niz 1 poprawna.. nad morze.. Dał to fakt, ale nie z zakresu wiedzy z znaczka O zamiast X.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. a) przewrócił się b) ktoś go uderzył c) zemdlał i upadłDziś mój syn pochwalił się jedynką z testu z lektury Szatan z siódmej klasy.. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.. Sprawdza wiedzę o lekturze.. Jeśli czytałeś / aś Szatana z siódmej klasy na pewno poradzisz sobie w tym teście!.

U góry znajdziesz quiz ''Szatan z siódmej klasy''.

okruszki.Test z lektury "Szatan z siódmej klasy" (Kornel Makuszyński).. Co działo się 1973 roku i 1830 roku w tej powieści ?. 1812 3.Test z "Szatan z siodmej klasy" Dowiedz sie co wiesz na temat lektury "Szatan z siodmej klasy" Tagi.Plik Test sprawdzający znajomość lektury Szatan z siódmej klasy II wersja.doc na koncie użytkownika karolina.drezek • folder Testy z lektur SP • Data dodania: 8 lis 2011Adam Cisowski to bohater książki Kornela Makuszyńskiego pt.: Szatan z siódmej klasy.Był to chłopiec bystry, dobrze wychowany oraz nieprzeciętnie inteligentny.Potrafił rozwiązywać trudne zagadki.. sprawdzisz swoją wiedzę z lektury szatan z siódmej klasy i mi pomożesz!. Co przeszkodziło chłopakowi z siódmej klasy obliczaniu w księgach?. Kto uderzył Adama w głowę?. PostDateIcon piątek, 26 lutego 2010 15: 02 PostAuthorIcon Wpisany przez Edward Karpiński pdf.. Klasa 6 Polski.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćAutor: Kornel Makuszyński Tytuł: "Szatan z siódmej klasy" Pierwsze wydanie: 1937 rok Główni bohaterowie: Adam Cisowski, profesor Paweł Gąsowski, Wanda Gąsowska, Iwo Gąsowski, Francuz, Stach Burski, opryszkowie - malarz i jego wspólnik, ksiądz Kazuro.. CO pomyliło wyliczenia?. Szatan z siódmej klasy - plan wydarzeń Połącz w pary.. Przeczytał lekturę, ale pomyślałem że jak zwykle ..

Szatan z siódmej klasy Ruletka.

Kto ukradł drzwi?. Szatan z siódmej klasy 6ba (Łekno) Teleturniej.Rozwiąż test!. Jak miał na imię i nazwisko główny bohater książki?. PowodzeniaTest z wiedzy lektory.. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury.Quiz wiedzy o lekturze "Szatan z siódmej klasy".» Strona główna » Język polski » XX-lecie międzywojenne » Szatan z siódmej klasyTest Zdążyć przed Panem Bogiem - Hanna Krall 1 Test Kamienie na szaniec - Aleksander Kamiński 4 Test Pan Tadeusz - Adam Mickiewicz 5 Test Opowieść wigilijna - Karol Dickens 3 Test Antygona - Sofokles 3 Test Balladyna - Juliusz Słowacki 2 Test Dziady część 3 - Adam Mickiewicz 2 Test Świętoszek - MolierLiczba wyników dla zapytania 'szatan z siódmej klasy test': 10000+.. Rozwiąż test.miał pojechać Adam?. odpowiedz to punkt jest za choc jedna poprawna.Osoba ktora zda ten test.. 1.Adaś ma:Z jakiej książki pochodził tajemniczy skrót w Liście Francuza?. Tylko pytanie takie na logikę.Szatan z siódmej klasy Koło fortuny.. Opis testu.. 1 k. Makuszyński, Szatan z siódmejrynku streszczen, sciag i innych opracowan.Jest to test do ksiazki szatan z sodmej klasy.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. wg Szczepaniak1.. 1.O jednej z postaci historycznych profesor Gąsowski nie chciał mówić.. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.Lista pytań z lektury Szatan z siódmej klasy..

Szatan z siodmej klasy - test.

Kto uwolnił Adama z piwnicy?. Szatan z siódmej klasy- znajomość tekstu Teleturniej.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. Sprawdź, czy dobrze znasz tę powieść!Szatan z siódmej klasy.. Jakiego koloru oczy miała Wanda?. Test składa się z 12 pytań.. Test ze znajomości lektury "Szatan z siódmej klasy" Kornela Makuszyńskiego składa się z 15 pytań.. Jakie słowa ukrył Adam w swoim tajemniczym liście do mieszkańców Bejgoły?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt