• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Co robić, aby w żadnym razie nie być na minusie u bukmacherów?
Mam wieloletnie doświadczenie w dziedzinie zakładów bukmacherskich – jednakże niestety jest tak, iż straciłem spore pieniądze. I dopiero od roku wreszcie nie sponsoruję bukmacherów.
Co zatem się stało? Cóż, generalnie wychodzę z takiego założenia, iż wcześniej za bardzo skupiałem się na tym, aby obstawiać sporą ilość spotkań. To oczywiście ma wiele sensu, lecz prawda jest taka, że bukmacherzy codziennie zarabiają ogromne pieniądze na właśnie tych ludziach, którzy w taki sposób grają. Czyli należy nieco zmienić własną strategię – o wiele lepszym wyjściem jest to by postawić kilka spotkań na jednym kuponie.
Ba, tak naprawdę w większości przypadków kwestia jest taka, iż w zasadzie stawiam tylko jedno spotkanie – jednak kurs jest stosunkowo wysoki, minimum 2. Myślę, że to niesamowite, iż mam okazję poznać typy dnia: czyli są w naszym kraju doświadczeni typerzy, którzy z ogromną chęcią dzielą się swoimi typami. Uwielbiam, gdy ludzie tak robią, ponieważ jeżeli się znają, to w zasadzie są wielce pomocni. Chcę również trochę napisać o psychice – czyli tak naprawdę czymś niesamowicie pomocnym jest to by nie sądzić, iż OK jest to, aby nieustannie grać. Trzeba zrobić sobie przerwy – to wskazane dla naszego zdrowia psychicznego.

Więcej informacji na stronie: https://fotofilm.com.pl/

Categories: Sport

Comments are closed.