• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Powinno się wyjechać w góry?

Odkryj niezwykłe uroki Tajlandii
Na świecie jest wiele niezwykłych miejsc. Trudno w takim razie w niedługim tekście opisać najpiękniejsze atrakcje, ponieważ to coś nierealnego. I właśnie dlatego może skupmy się bardziej na ujrzeniu fantastycznych miejsc na obszarze Tajlandii. Według mnie Tajlandia to z pewnością jeden z najładniejszych krajów na świecie. Komu szczególnie bardzo się spodoba ten egzotyczny kierunek? No cóż, zapewne internauci marzący o samodzielnym podróżowaniu, bez biur podróży muszą orientować się, że Tajlandia to jakby nie patrzeć łatwa destynacja podróżnicza.
Zapewne są prostsze państwa, na przykład Włochy, lecz jeśli w rachubę wchodzi III świat, Tajlandia jest chyba najwspanialszym celem. Niezbyt drogo, przyjemnie, a na dodatek można zaryzykować twierdzenie, iż Tajlandia jest niemal stworzona pod backpackerów.
Wspaniały jest Bangkok, zatem stolica tego państwa. Co interesujące, jest to najczęściej odwiedzana stolica świata. Przede wszystkim dzięki chińskim turystom. Fantastyczna jest także wyspa Phuket – to zapewne prawdziwy raj. Nieinteresująca jest Pattaya, choć zapewne mężczyźni poszukujących nocnych uciech będą zachwyceni.

1. Sprawdź to

2. Znajdź tutaj

3. Znajdź tutaj

4. Przejrzyj

5. Kliknij tutaj

Categories: Turystyka

Comments are closed.